Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Birželio » 2

Magiškas tepalas nuo varikozės. Gelbsti net turint sunkiausią stadiją

Manau daugelis moterų susidūrė su venų varikozę, o dar blogiau su operacijos atlikimu. Daugelis gydytojų būtinai reikalauja atlikti operacijas. Ir jie turbūt teisūs.

Bet prieš bandydami tai padaryti, pabandykite pasigaminti tepalą nuo varikozės, kur begali padėti tik operacija. Jis turėtu padėti, net turint sunkiausią varikozės stadija. (paranormal.lt)

Ko jums reikės, norėdami pasigaminti šį tepalą, sudėtis:

  • Kiaulės taukai;
  • Alavijo sulys, medus;
  • Višnevskio tepalas;
  • Ichtiolo tepalas;
  • Buitinis skystas muilas;
  • Svogūno sultys.

Paruošimas:

Po vieną šaukštą šių aukščiau vardintų indredientų įdėkite į mažą puodą ir maišykite, kol mišinys užvirs, bet nevirkite. Tada atvėsinkite.

Dėkite ši gautą tepalą ant pažeistų kojos vietų, apvyniokite švariu rankšluosčiu. Laikykite kompresą visą dieną ir palikite per naktį. Po nakties ryte, vėl dėkite naują tepalą ir švarų rankšluostį ar audinį, svarbu, kad jums būtų patogu.

Darykite tiek kartų, kol baigsis tepalas. Kai tepalas baigsis, kojos palengvės ir bus švaresnės. Nesakau, kad tai gali išgelbėti, nuo sunkios varikozės operacijos, bet pabandyti galima. Operacija, bet kada spėsite pasidaryti.

O, jeigu patiko šis receptas, ar buvo naudingas pabandžius, pasidalinkite su kitais. Prisijunkite prie mūsų, kad sužinotumėte, dar daugiau įvairių naujienų!

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar