Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 26

Šiuos vaistus nuo varikozės turi namuose visi, tačiau apie tai niekas nežino

Beveik kiekvienas iš mūsų žino, kas yra varikozė. Šie tinkleliai atsiranda ant kojų, ant rankų ir kartais ten, kur jų neturėtų būti iš viso. Tačiau, vaistas nuo varikozės yra kiekvieno namuose. Tiesiog ne visi žino, kaip juo naudotis.

1 metodas

Paimkite žalius pomidorus ir perpjaukite jį pusiau (sveikatos patarimai - paranormal.lt).

Nupjautą pomidoro vietą dėkite ant varikozės vietos, ir palikite 2-3 minutes. Labai svarbu, kad pomidorai būtų tikrai žali, juose yra solanino, kuris, deja, dingsta prinokus pomidorams.

Solaninas – natūralus nuodas. Štai kodėl mums nerekomenduojama valgyti neprinokusių daržovių ir vaisių. Bet sergantiems varikoze šį medžiaga yra tobula. Senovėje žali neprinokę vaisiai buvo medicinos pagrindas.

Tai atlikdami šią procedūrą 1-2 kartus per dieną, 10 dienų, pamatysite rezultatą. Po tokio „pomidorų kompreso“ pageidautina sutepti varikozės vietą kremu – pomidoruose esanti rūgštis išsausina odą.

varikozė, tepalas, liaudies medicina, paranormal.lt

2 metodas

Sudrėkinkite vatos tamponėlį obuolių actu ir užtepkite ant skaudamos vietos. Šį veiksmą atlikite 3 kartus per dieną, 4 savaites. Rezultatas ateis savaime.

Obuolių actas geriausiai naudojamas ant uždengtų kūno vietų – jis džioviną odą dar labiau nei pomidoruose esanti rūgštis. Jei staiga atsirado venų varikozės, geriausia naudokite žalius pomidorus.

3 metodas

Sumaišykite ichtiolo tepalą su Višnevskiu balzamu, tepti po dienos medų, mišinį, ant viršaus užtemti kojines. Naudokite mėnesį.

Viskas, jokių patinusių venų, nakčiai, o ryte žinoma nuplaukite, jei turite kantrybės uostyti, bet galite naudoti tik dvi valandas.

Paprasta, ar ne? Svarbiausia – efektyviai! Pasidalykite šia naudinga informacija su draugais!

Prenumeruokite mūsų svetainę, kad nepraleistumėte įdomiausių naujienų!

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar