Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (21.9K) Komentarų: (0) (21.04.2018 - 18:27)

Šis receptą bando pašalinti iš interneto, nes tai galutinis kelio skausmo gydymas, kuris akimirksniu atstato kaulus ir sąnarius

Būtinai perskaitykite!

vaistas nuo sąnarių, sąnarių skausmas, sąnariai, keliai

Ar kenčiate nuo kelio skausmo? Tiesa ta, kad kelio skausmas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: mažas judėjimas, fizinis aktyvumas ar tiesiog trauma.

Taigi, norime pasidalinti visiškai natūralią priemonę, kuris padės išgydyti šiuos skausmus, bei padės atstatyti kaulus. Geriausias dalykas yra tas, kad šiai priemonei ingredientai yra visiems prieinami.

Natūralus receptas norintiems sustiprinti kaulus ir sąnarius

Reikėtų pažymėti, jei simptomai nepagerėjo, po vartojimo, tai geriau pasikonsultuokite su gydytoju.

Pagalbinės medžiagos, kurios reikalingos pasigaminti šį natūralų kokteilį:

  • 8 šaukštai linų sėmenų;
  • 4 šaukštai sezamo sėklų;
  • 3 šaukštai razinų;
  • 2 šaukštai želatinos;
  • 200 g medaus;
  • 40 g moliūgų sėklų.

Paruošimas:

Pirma, sudėkite ingredientus į maišytuvą ir išmaišykite, tada supilkite į stiklinį indą, kurį turėtumėte palaikyti šaldytuve.

Rekomenduojama naudoti du šaukštus šio gėrimo, kad sumažinti visų kelio rūšių skausmą ir diskomfortą. Reikėtų padaryti tai ant tuščio skrandžio, kai jūs pabusite ir prieš vakarienę, tai bus 4 šaukštai per dieną.

Jei jūs pradėsite gerti šį gėrimą, jūs pastebėsite, kaip kaulai tampa stipresni ir leidžia jums padaryti daugiau įvairių judesių ir žinoma pamiršite skausmą.

Natūralus receptas norintiems sustiprinti kaulus ir sąnarius

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar