Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 25

Rūkaliams rekomenduojama valgyti lašinius ir ne tik jiems...

Mažais kiekiais lašiniai naudingi mūsų sveikatai. Tai pranešė Rusijos nacionalinės dietologų draugijos narė Liudmila Denisenko.

Mitybos specialistė teigė, kad lašiniai nedidina riebalų susikaupimo ant šlaunų ir neišprovokuoja „apelsino žievelės“. Ekspertė mano, kad kiaulienos lašiniuose yra gausu vitamino A, D ir E, kurie tirpsta riebaluose (sveikatinimo naujienos - paranormal.lt).

Jie suriša ir pašalina toksinus. Taip pat lašiniuose yra daug – 40 procentų jo sudėties – nesočiųjų riebalų rūgščių. Denisenko rekomenduoja du ar tris kartus per savaitę suvartoti 30 gramų lašinių.

Ypač naudinga sportininkams, nėščioms moterims, maitinančioms motinoms ir rūkaliams, nes jame yra daug seleno. Be to, riebalai yra gera vėžio prevencija.

„Lašiniai savaime nekaupia radionuklidų, kirminai juose negyvena, be to, didžioji dalis kancerogenų ištirpsta riebaluose ir yra lengvai pašalinami iš organizmo“, - teigė Denisenko.

Prenumeruokite mūsų svetainę, kad nepraleistumėte įdomiausių naujienų!

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar