Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 9

Sandoros skrynia

Tikriausiai daugelis žino kas yra Sandoros skrynia. Biblijoje rašoma, kad Dievo palieptas Mozė izraelitams įsakė pastatyti skrynią, kurioje būtų laikomos lentelės su 10-čia Dievo įsakymų. Manoma, kad skrynia buvo pagaminta iš akacijos medienos ir padengta auksu.

Kai kur teigiama, kad Sandoros skrynia ilgą laiką buvo saugoma Jeruzalės šventykloje, tačiau 587 metais pr.m.e. Jeruzalę užkariavo babiloniečiai ir ši šventykla buvo sugriauta. Remiantis Hebrajų biblija, niekas tiksliai nežino kas gi nutiko Sandoros skryniai, tačiau dauguma žmonių, išgalvotų ir realių, vėliau išėjo šios relikvijos ieškoti.

Kol kas niekas nėra radęs Sandoros skrynios, niekur nėra rasta net gi užuominų, kad ji egzistuoja. Kai kuriuose senoviniuose šaltiniuose rašoma, kad skrynia buvo nugabentą į Babiloną, kitur, kad ji buvo užkasta kažkur Jeruzalėje.

Šiek tiek naujesniuose šaltiniuose rašoma, kad Sandoros skrynia šiuo metu yra Šv. Mergelės Marijos iš Siono bažnyčioje (Etiopija), tačiau čia per Antrąjį pasaulinį karą apsilankęs mokslininkas Edwardas Ullendorffas sakė, kad čia skrynią matė, bet ji nėra originali. Neseniai išvertame hebrajų tekste taip pat buvo užsimenama apie Sandoros skrynią, čia rašoma, kad ji atsiras tik tada, „kai į žemę grįš Mesijas, Dovydo sūnus“.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar