Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (711) Komentarų: (0) (03.05.2018 - 17:35)

Sužinok, kiek vaikų jums žada likimas

Sužinoti, kiek turėsite vaikų, tikrai smalsu! Atsakymą gali pateikti jūsų delnas. Žinoma, tuo galima tikėti, galima netikėti, tačiau chiromantijos mokslas jau žinomas ilgus metus, todėl tikrai yra pagrindo manyti, kad tame tiesos tikrai yra.

magija, ateitis, likimas, delnas, vaikai, burtai

allwomens.ru rašoma, kad būtent dešinysis delnas ir jame esančios linijos išduoda vaikų skaičių.

Taigi, jums reikia atkreipti dėmesį į vertikalias linijas, esančias po mažuoju piršteliu. Manoma, kad būtent tai atspindi vaikų skaičių.

Jei delne, toje vietoje, matyti storesnė linija, tai reiškia, kad gims berniukas, o jei linija visiškai plonytė – susilauksite mergytės. V formos linija reiškia, kad jums gali gimti dvynukai.

Jei linijos kelios, reiškia, kad jums gims tiek vaikų, kiek matote linijų. Jei tarp jų yra didesnis atstumas, gali būti, kad vaikelius skirs kelių metų skirtumas.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: chiromantija, ateitis, burtai, magija, vaikai, likimas, delnas
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar