Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 27

Vienu pipirmėtės lapu jūs išvalysite skrandį, atnaujinsite kepenis, atsisveikinsite su gastritu!

Lengva ir paprasta

kepenų valymas, kepenys, skrandis, gastritas, mėta, pipirmėtė

Manau, žinote, kad kepenys yra organas, kuris atsakingas už mūsų organizmo detoksikaciją.

Kepenys yra vienas iš gyvybiškai svarbių organų, organizme, kurie pašalina toksinus ir dalyvauja įvairiuose fermentiniuose procesuose, kad tinkamai funkcionuotu žmogaus organizmas.

Svarbiausia dažnai valyti mūsų kepenis. Pipirmėtė mums pagerins kepenų funkciją.

Naudodami šią priemonę mes galime detoksikuoti ir išvalyti kepenis ir pagerinti savo sveikatą.

Ingredientai:

  • 1 saujelė mėtų lapų;
  • citrina;
  • apelsinas;
  • vanduo.

Paruošimas:

Ketiname naudoti indą su 2 litrais vandens ir didelę saują pipirmėčių lapų. Virkite 5 minutes ir leiskite nuovirui atvėsti.

Tada išspauskite apelsino ir citrinos sultis. Įdėkite į puodelį su sultimis, 1 šaukštą tarkuotos citrinos žievelės (gerai nuvalytos), pasaldinkite ją dviems šaukštais medaus arba cukraus.

Galiausiai, perkoškite mėtų nuovirą ir sumaišykite jį su apelsinų ir citrinų sultimis. Vartokite kiekvieną dieną, visą savaitę, pailsėkite ir pakartokite, jei reikia.

Vienu lapu pipirmėtės jūs išvalysite skrandį, atnaujinsite kepenis, taip pat atsisveikinsite su gastritu

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Dalis

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau