Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Civilizacijos Paslaptys » 2019 » Spalio » 18

Vykusi Maždaug 660 Metais pr.m.e. Geomagnetinė Audra Dabar Pakeistų Pasaulį

Kiek anksčiau atlikti tyrimai parodė, kad maždaug 660 metais pr.m.e. Žemėje įvyko itin stipri geomagnetinė audra, kuri paliko savo pėdsakus visame pasaulyje – daugiausia informacijos apie ją išliko medžių kamienų žieduose ir giluminiame lede. Būtent dėl to Japonijos ir Jungtinės Karalystės mokslininkai nusprendė paieškoti, ar kokiuose nors senoviniuose tekstuose šis įvykis irgi nėra aprašomas.

Ir dabar jie praneša, kad galimai atrado seniausius įrašus apie itin stiprią geomagnetinę audrą, sukrėtusią pasaulį prieš daugiau nei 2500 metų. Šiuos įrašus paliko gana garsios senovės pasaulio imperijos – Asirijos – astrologai. Ši imperija buvo įsikūrusi Tigro ir Eufrato aukštupyje ir kitaip dar yra žinoma kaip Šiaurės Mesopotamija.

Dar XIX a. archeologai atrado tūkstančius molinių lentelių, datuojamų Asirijos imperijos laikais. Jose buvo aprašomi įvairūs susitarimai ir sutarčių pasirašymai, taip pat buvo rašomos istorijos – tarp jų ir dabar gerai žinomas Gilgamešo epas – bei įvairiausi astrologiniai įrašai.

Iš tūkstančių – tik kelios 

Astrologų paliktose lentelėse buvo kalbama apie planetas, kometas, meteoritus, o remiantis visais šiais astronominiais reiškinius būdavo kuriamos ir pranašystės. Naująjį tyrimą atlikę mokslininkai išnagrinėjo daugybę šių molinių lentelių, tikėdamiesi rasti įrašų apie geomagnetinę audrą, kurią jie patys apibūdina kaip „rausvai šviečiantį reiškinį danguje“.

Tokios audros kyla tada, kai Žemę pasiekia stipresnis Saulės vėjas, susidaręs Saulėje įvykus sprogimui – toks reiškinys dar yra vadinama saulės blyksniu. Po keleto dienų elektromagnetinės dalelės pasiekia Žemę ir iškreipia jos magnetinį lauką.

Žinoma, didelė dalis molinių lentelių neturėjo ant jų užrašytos datos, tačiau mokslininkai vis tiek sugebėjo nustatyti laikotarpį pagal tai, kuris astrologas tą įrašą paliko. Galiausiai jie atrado tris lenteles, kuriose galimai yra minima ši itin stipti geomagnetinė audra. Vienoje lentelėje rašoma apie „raudoną žibėjimą“, antroje apie „raudonus debesis“, o trečioje – apie „raudona spalva padengtą dangų“. Skirtingos lentelės yra parašytos ir skirtingu metu: pirmoji – 679-655, antroji – 677-666, o trečioji – 679-670 metais pr.m.e.

Itin stipri audra 

Tiesa, Asirija kai kuriems gali pasirodyti esanti per daug toli pietuose, kad ten galėtų matytis Šiaurės pašvaistė, tačiau ankstesni tyrimai parodė, kad VII a. pr.m.e. Šiaurinis magnetinis polius buvo daug arčiau Vidurio rytų, nei dabar. Be to, itin stiprios geomagnetinės audros gali sukelti pašvaistes ir pietuose.

Mokslininkai praneša, kad visa informacija, gauta iš molinių lentelių, atitinka duomenis, gautus iš medžių kamienų žiedų ir giluminio ledo. Juose buvo aptiktas gana greitas radioaktyviųjų elementų padidėjimas tuo metu, kai Žemėje vyko stipri Saulės audra. Tiesa, mokslininkai neslepia, kad kol kas tokios informacijos patvirtinti nėra įmanoma – tačiau nepaisant to, jie yra įsitikinę, kad lentelėse yra kalbama būtent apie geomagnetinę audrą.

Tyrėjai taip pat praneša, kad 660 metais pr.m.e. vykusi audra buvo itin stipri. Gali būti, kad saulės blyksnis galėjo net gi pramušti skylę ozono sluoksnyje. Bent jau kol kas tai yra viena stipriausių kada nors užfiksuotų geomagnetinių audrų – panaši vyko 775 metais, o kiek silpnesnė – ir 993 metais.

Vis dėlto, tuo metu geomagnetinės audros nebuvo tokios pavojingos, kokios jos yra šiandien. Kadangi šiandien visas pasaulis dabar yra priklausomas nuo technologijų, panaši audra galėtų jas visas paprasčiausiai išjungti – ir vaizdžiai tariant, dėl to visas pasaulis užtemtų. Padidėjęs kosminės radiacijos kiekis taip pat galėtų pakenkti ir kai kurių žmonių sveikatai.

Būtent dėl to mokslininkai nori šias audras suprasti kuo geriau – o vėliau gebėti ir jas prognozuoti, kadangi elektros ir elektroninės infrastruktūros pažeidimai galėtų visiškai pakeisti mūsų pasaulį. Tuo tarpu Asirijos gyventojus raudoni ženklai danguje turėjo daugų daugiausia išgąsdinti – ir labai tikėtina, kad astrologų sukurta pranašystė nebuvo labai gera.

Parengta pagal „Gizmodo“. Publikuoja: lrytas.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau