Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugpjūčio » 1

Vynas Kagor - puikus vaistas

Kagoras – puikus vaistas. Jis jokiu būdu nevartojamas kaip alkoholis. Na, ir nepasigersi nuo jo, o padauginus tik galva pasidarys sunki ir miegosi labai ilgai lyg išgėręs stiprių migdomųjų.  Manoma, kad pirmasis žmogus, atradęs vyną buvo Nojus. Taip, tas pats  Nojus, kuris laive gelbėjosi nuo tvano. Jis rado vynuogių krūmelį su  uogomis, iš jų išspaudė sultis ir paliko saulėje. Toje karštoje  šalyje, kur gyveno Nojus, sultys gretai surūgo ir pavirto vynu.

Kagor, vaistas, vynas, kagoras

Tas  vynas buvo rūgštus kaip actas, ir jo gerti buvo neįmanoma. Norėdamas  pagerinti vyno skonį Nojus vynuogę palaistė keturių rūšių kraujo mišiniu: liūto kraujo, ėriuko, kiaulės ir beždžionės. Nuo tokios  „trąšos“ vynuogės tapo saldžios. Pasitaisė ir vyno skonis, tačiau jis  pradėjo labai keistai veikti žmones. Išgėrę vyno vieni pasidarydavo pikti kaip liūtai, kiti drovūs kaip ėriukai, treti tiesiog imdavo  siautėti kaip beždžionės ir maivydavosi norėdami būti visų dėmesio  centre. Na, o ketvirti tiesiog pavirsdavo kiaulėmis… Tai pamatęs Nojus labai nusiminė, bet jau buvo vėlu ką nors pakeisti. Vynas  paplito. Tada Nojus puolė melstis ir prašyti Dievo pagalbos. Tada  Dievas vynuogienojams  pridėjo savo kraujo. Iš šių vynuogių gaunamas ypatingas vynas, vadinamas kagoru. Tai vynas ne girtavimui, o  gyvenimui, gyvybei, kraujui, vaistams. 

Tokia tai legenda. Tačiau kaip ir kiekvienoje legendoje yra tam tikra  tiesa, kurią reikia pajausti. Pajausti širdimi. Ir klausyti širdies.

Kiekvienuose namuose privalo būti vyno kagor. Nes jis vaistas ir  kūnui, ir dvasiai. Gydo ilgesį, nerimą, padeda apsiginti nuo apgaulės  ir išdavystės.  Jeigu namuose apsilanko nedoras žmogus, duok jam išgerti kagoro  taurelę ir jis nustos tau meluoti ir negalės tavęs apkalbėti.  Jeigu eini į teismą arbą į susitikimą su tau bloga linkinčiu žmogumi,  sudrėkink nosinaitės kampelį kagoru ir tu laimėsi – žinoma, jeigu  tiesa tavo pusėje. Jeigu žinai, kad nesi teisus, geriau to nedaryk.
 
1. Patartina grįžus iš bažnyčios po komunijos prieš pietaujant išgerti  pusę stiklinės kagoro, per pusę atskiesto šiltu vandeniu. 

2. Persišaldžius gerk karštą kagorą po tris šaukštus kas valandą. Išgeri  ir iškart į lovą šiltai užsiklojus. Stipriai prakaituosi, gal teks  pakeisti baltinius ar net paklodę. Taip vieną dieną pasigydysi kagoru,  kitą dieną liga pasitrauks. 

3. Kagorą galima duoti ir vaikams nuo 7 metukų, tiktai ne po tris, o po  vieną šaukštą. Ir geriau atskiestą vandeniu. 

DĖMESIO: persišaldymą gydo tik karštas kagoras. Nuo šalto ar šilto  vyno nebus jokios naudos. 

Taurelė gryno kagoro sustabdo širdies priepuolį. Tik išgėrus būtina  atsigulti ir vieną valandą gulėti ramiai, nejudant.  Jeigu kas serga mažakraujyste, reikia pagaminti tokį vaistą: iš šimto  graikiškų riešutų išimti pertvarėles, užvirinti su buteliu vyno.  Atvėsinti. Naudoti po pusę stiklinės kasdien vieną kartą per dieną  prieš valgį. 

Nemiga pasitrauks nuo tavęs, jei prieš miegą išgersi ketvirtadalį  stiklinės kagoro.  Skrandžio opa gydoma kagoru lygiomis dalimis sumaišytu su agurkų  sultimis. Šį mišinį reikia gerti po du valgomus šaukštus tris kartus  per dieną prieš valgį. 

Atminties gerinimui, ypač pagyvenusiems žmonėms, rekomenduojamas  kagoro mišinys su alyvų aliejumi lygiomis dalimis. Mišinį suplakti ir  vartoti mišinį po du valgomus šaukštus penkis kartus per dieną prieš  valgį.

Angelina Zalatorienė, gamtos m. daktarė

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.01.2020 laikas 23:19 Paprastas būdas, kaip laikyti pomidorus ištisus metus
Pomidorų žiemą daugiau nereikės pirkti! Daržoves kruopščiai nuplauname ir nusausiname rankšluosčiu. Įdedame į sandarų maisto produktams skirtą maišelį ir dedame į šaldiklį.

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 22:10 Skaistyklos Portalai

Žmogus, kviečiantis dvasias, gali būti, sukuria rezonansą su jų virpesiais. Jos girdi žmogaus kvietimą ir skuba pas jį, kaip vampyrai į kraujo kvapą. Manoma, kad dvasios minta tokio žmogaus energija, sugriauna užtvaras, skiriančias įvairius matavimus, ir atveria praėjimą iš savo pasaulio į mūsų.<...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 21:06 Mirinas Dažo -istorijos mįslė
Štai kaip pasirodymą prieš studentų medikų auditoriją aprašė vienas iš žiūrovų: „Mirinas Dažo, iki pusės nuogas, tylėdamas stovi kambario centre. Asistentas prisiartina prie jo iš nugaros ir greitai susmeigia 80-ies cm ilgio rapyrą kažkur inkstų srityje. Aplinkui tvyro kapų tyla. Studentai ir dėstyt...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 14:07 Mokslininkai atkūrė senovės Egipto mumijos balsą

Tyrėjų komandai iš Jungtinės Karalystės pavyko atkurti senovės egiptiečio balsą. Neįtikėtinas projektas prasidėjo dar 2013 m. Kad mumija prabiltų, prireikė archeologų, egiptologijų, muziejaus kuratorių ir elektrotechnikų žinių

...

Skaityti daugiau

23.01.2020 laikas 22:33 Kodėl prieš miegą reikia sulenkti kelius?
Ramus miegas yra raktas į sveikatą. Ne visi gali iš akto užmigti. Priežastis gali būti nuovargis, įvairūs negalavimai, skausmai, įtampa ir kt. Jei žmogus užmiega esant įtampos būsenoje, tai gali sukelti trikdantį miegą, žmogus neišsimiega. Bet kokiu atveju jums reikia prieš miega atsipalaiduoti. Ir...

Skaityti daugiau