Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugpjūčio » 30

Šis 82 metų vyras išsigydė širdies ir inkstų problemas morkų sultimis!

Noriu pasidalinti stebuklu, kuris nutiko mūsų šeimoje, tik prieš savaitę ir viskas dėl morkų sulčių.

Turiu pusbrolį, kuriam yra 82 metai ir kurio širdis dirba tik 13%, po širdies smūgio prieš kelerius metus. Jis buvo aprūpintas visokiais vaistais, kurie jam kėlė dar daugiau problemų.

Jo inkstai nustojo funkcionuoti. Jam buvo pasakyta, kad jie nieko negali padaryti, nebent pabandyti paguldyti į ligoninę. Visi jo šeimos nariai ruošėsi jo mirčiai, jis buvo paguldytas į paliatyvios pagalbos skyrių.

Kai, kas nors jį pamatydavo, jis buvo blogiausios formos. Jis negalėjo šlapintis, skystis buvo paimamas iš jo. Jo šlapimas buvo rudas. Pas ji nebuvo jėgų, nei veido spalvos ir jam labai skaudėjo.

Morkų sulčių stebuklas

Praėjus kelioms dienoms po paliatyviosios pagalbos suteikimo, jis paprašė savo anūko atnešti jam ką tik išspaustų morkų sulčių, ir anūkas jų atnešė. Jis gėrė morkų sultis ir netrukus pradėjo šlapintis, tada pradėjo po truputi valgyti.

Jo šlapimas pradėjo skaidrėti ir netrukus jis tapo savimi, turinčiu daug energijos ir sveiką veido odą. Jo kraujospūdis pasidarė dar geresnis, nei bet kada. Tai buvo po to, kai jis pradėjo gerti morkų sultis kiekvieną dieną, tris kartus per dieną. Visa tai įvyko per savaitę.

Gydytojas buvo šokiruotas, kai po savaitgalio grįžo į ligoninę, radęs dar sveikesnį. Tai dar ne geriausia žinia. Jis buvo išleistas iš ligoninės, o dabar yra namuose, pilnas gyvenimo ir atrodo jaunesnis, nei bet kada ankščiau.

82 metų, veikia širdis tik 13%, o dabar kalba, apie tai, kad reikia vartoti morkas. Aš sakau jums, dabar pas jis turi slaugytojų ir visi, ką jis pažįstą, dabar ruošiasi gamintis morkų sultis.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar