Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 6

Žaibas atskleidė kabanti danguje juodą trikampį NSO

2018 m. lapkričio 22 d. Allanas patalpino įrašą su juodu trikampiu NSO. 2019 metų sausio mėn. jį pastebėjo populiarūs paranormalių reiškinių kanalai ir patalpino pas save, po kurio įrašas pasirodė ir naujienų svetainėse.

Vaizdo įrašo vieta liko nežinoma, tariamai kažkur JAV.

Allanas filmavo tuo metu stiprią perkūniją ir netikėtai vieno žaibo atsiradimo metu jis pamatė aukštai virš žemės kabanti juodos spalvos, trikampio formos neatpažintą objektą (paranormal.lt).

žaibas, juodas trikampis, perkūnija, NSO, TR-3B, TR3B

žaibas, juodas trikampis, perkūnija, NSO, TR-3B, TR3B

Trikampis pasirodo vos kelias sekundes, bet jį galime aiškiai pamatyti ekranuose. Pagal, nufilmuotą vaizdo medžiagą, tai nepanašu į debesį, ir atrodo, kad tai tikrai kažkoks skraidantis orlaivis.

Tuo pačiu NSO taip pat nėra panašus į įprastinius dronus ir atrodo, kad jis yra gana didelis.

Pasak ufologų, šie ateivių laivai specialiai skrenda šalia žaibų, kad kalėtų pasikrauti nuo stiprios žaibo išlydžio energijos.

žaibas, juodas trikampis, perkūnija, NSO, TR-3B, TR3B

Kai kurie teigia, kad iš tikrųjų tai ne ateivių laivai, bet slapti TR-3B orlaiviai, kuriuos amerikiečiai sukūrė 1974 m. nukritusio Rozvelo ateivio erdvėlaivio pagrindu, kuris, beje, buvo įprastos „lėkštės“ formos.

Pirmos kartos TR-3B serijos orlaiviai buvo pastebėti Persijos įlankoje 1990 m. ir nuo to laiko jie buvo laikomi naujausi žvalgybiniai lėktuvai tokio tipo.

žaibas, juodas trikampis, perkūnija, NSO, TR-3B, TR3B

Vėliau, atsirado gandai, kad šie lėktuvai buvo pagaminti pasinaudojant ateivių nukritusio Rozvele technologijomis. Tokia teorija buvo svarstoma ir maždaug tuo metu pasirodžiusiame televizijos seriale „X-File“.

O, kokia jūsų nuomonė? Kas, tai galėtų būti? Tai žmogaus fantazijos vaisius, ar mes iš tikro ne vieni ... Jūs matėte danguje NSO? Susidūrėte su paranormaliais reiškiniais parašykite paranormal.lt bloge, skyriuje paranormalios istorijos.

Video: US TR-3B Aurora Anti-Gravity Spacecrafts Tandem Flight


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar