Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Birželio » 19

10 eterinių aliejų, kurie padeda pasveikti nuo Laimo ligos per savaitę

Plačios apimties mokslinėje apžvalgoje padaryta išvada, kad dešimt eterinių aliejų yra pajėgūs paveikti lėtinę Laimo ligą ir veikia geriau už įprastinius antibiotikus.

Aliejai per 7 dienas nužudo Laimo ligą sukeliančią bakteriją Borrelia burgdorferi, ir, pasak JAV tyrėjų iš Džonso Hopkinso universiteto Blumbergo visuomenės sveikatos mokyklos (Bloomberg School of Public Health, Johns Hop-kins University), jie būna ypač efektyvūs tais atvejais, kai liga jau pavirtusi lėtine ir antibiotikai neveikia jos sukeltų sunkių simptomų.

Mokslininkai tikrino 35 eterinius aliejus ir konstatavo, kad 10 iš jų gali efektyviai paveikti Laimo ligą net tuo atveju, kai jie atskiesti iki tūkstantinės dalies.

Štai aliejai, kurie pateko j pirmąjį dešimtuką:

  • česnakų (Allium sativum),
  • kvapiųjų, arba Jamaikos, pipirų (Pimenta officinalis),
  • mirų (Commiphora myrrha),
  • čiobrelių (Thymus vulgaris),
  • kmyninių kuminų (Cuminum cyminum),
  • balzaminių degmedžių (Amyris balsamifera),
  • imbierinių citrinžolių (Cymbopogon martini),
  • japoninių laurenių (Litsea cubeba arba May chang),
  • citrininių korimbijų (Eucalyptus citriodora),
  • varpotųjų siūlainių (Hedychium spicatum).

Dr. Yingas Zhangas nurodė, kad šie eteriniai aliejai geba sunaikinti atsparias Laimo ligos bakterijų formas sėkmingiau, nei tai daro Įprastiniai antibiotikai, kurie taikomi sergantiesiems šia liga.

eteriniai aliejai, Laimo liga, erkės, medicina, mokslas, paranormal.lt

Per anksčiau atliktus tyrimus šie patys mokslininkai buvo priėję prie išvados, kad raudonė-lių, cinamonų žievių, gvazdikėlių, citrinžolių ir visžalių augalų eteriniai aliejai Laimo ligos bakterijas sunaikino geriau už daptomiciną - antibiotiką, kuris dažniausiai taikomas gydant sergančiuosius Laimo liga.

Gali būti, kad ligos ankstyvosiose stadijose antibiotikai yra efektyvūs, tačiau 20-ai proc. asmenų, kuriems įsisiurbusi Laimo ligos sukėleją nešiojanti erke, susiformuoja lėtiniai simptomai, pvz., nuovargis ir sąnarių skausmai.

Antibiotics, 2018; 7:89

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
avatar
0
2
Na nieko negaliu padaryti, taip rašė užsienio spauda "Antibiotics" 2018 metais. O kas čia žino, kaip ir kas. Nuėjus prie gydytojo taip pat tiesos kartais nesužinosi.
avatar
1
Visiška nesamonė. Laboratoriniai eksperimentai.
avatar