- 11.01.2018
- 3.0 Reitingas
- 4438 Peržiūros
- Komentarai
Osteochondrozė yra degeneraciniai procesai, darantys įtaką tarpslanksteliniams diskams ir aplinkiniams audiniams. Diską sudaranti kremzlė tampa kietesnė ir negali atlikti amortizacinių funkcijų. Šiuo metu nuo šios ligos pasaulyje kenčia aštuoni iš dešimties suaugusių žmonių. Jūsų dėmesiui siūlome alternatyvios medicinos osteochondrozės gydymo metodų sąrašą, rašo netradicinemedicina.com.
Padės augalai
- Sutarkuotų salierų šaknų šaukštą užpilkite 1 litru šiek tiek pašildyto vandens ir palikite nakčiai. Perkošti per sietą. Gerti po vieną arbatinį šaukštelį tris kartus per dieną. Laikyti vėsioje vietoje.
- Šaukštą salierų sėklų dvi valandas brinkinti 400 ml kambario temperatūros vandenyje, o vėliau iškošti per sietą. Vartoti po vieną šaukštą tris kartus per dieną. Laikyti vėsioje vietoje.
- Sumaišyti 0,3 l šviežių juodųjų ridikėlių sulčių, 0,2 kg medaus, 0,1 l degtinės ir 2 šaukštus nedžiovintų supjaustytų alyvų lapų. Palaikykite 24 valandas šiltoje tamsioje vietoje. Naudoti stuburo trynimui.
- 0,5 litro butelį užpildykite alyvų žiedais, juos visiškai užpilkite degtine, palaikykite tris savaites tamsioje vietoje ir iškoškite per sietą. Gerti tinktūrą po 30 lašų tris kartus per dieną ant tuščio skrandžio tris mėnesius.
- Susmulkintą mairūną užpilti 500 ml augalinio aliejaus. Palaikyti naktį, iškošti pro sietą ir išspausti per marlę. Aliejų naudoti stuburo trynimui.
- Jonažolės miltelius praskiedžiama su augaliniu aliejumi santykiu: viena dalis miltelių ir dvi aliejaus. Laikyti šiltoje vietoje 21 dieną, kartais supurtant. Naudoti trinant.
- 350 g. pienių galvučių ir 2 citrinas susmulkinti, užpilti vandeniu ir virti pusvalandį. Tada pridėti tarkuotų kriaušių ir 2 kg cukraus. Virkite dar 60 minučių, iškoškite. Gaunasi skanus sirupas, kurį galima valgyti tris kartus per dieną po šaukštą. Tai pat puikiai tiks į arbatą.
- iškasti saulėgrąžų šaknis, supjaustyti ir gautą žaliavą užpilti 3 litrais vandens, virkite penkias minutes. Iškoškite per sietą. Vartokite po vieną litrą per dieną, tris dienas. Antram kursui virkite 20 minučių, o ketvirtam kursui šaknys turi būti šviežios. Gydymo trukmė – keturios savaitės.
- Šviežius beržų lapus trinkite kol pasirodys sultys, uždėkite gautą masę ant stuburo, uždenkite plėvele ir šiltu šaliku.
Osteochondrozės gydymas namuose
- Vieną valgomąjį šaukštą miltų, 100 g. sviesto, 1 kiaušinį ir 1 šaukštą acto išmaišyti ir palikti tamsioje 48 valandas. Susidariusią plėvelę išimkite ir išmeskite, o likusią dalį naudokite stuburo trynimui.
- Tris dideles citrinas ir 150 gramų česnakų sumalti mėsmale. Gautą masė supilti į 2 litrų butelį ir iki viršaus užpilkite verdančiu. Prieš pusryčius išgerti 100 ml. Prieš naudojimą mišinys turi būti maišomas.
- Iki vientisos masės sumaišyti 0,1 kg medaus, 0,15 litro degtinės ir 0,05 litro alavijo sulčių. Naudojama kompresui. Laikykite 8 – 10 valandas.
- 200 g ruginių miltai praskiedžiama vandeniu ir suminkoma tešla. Palikite ją 48 valandas. Stuburas ištrinti terpentinu. Iškočiokite tešlą, įdėkite marlę ir uždėkite ją skaudamoje vietoje. Uždenkite plastikine plėvele ir šiltu audiniu. Prieš naudojant kompresą reikia išgerti stiklinę pieno. Kompresas gali labai kaitinti, reikia kęsti kiek pajėgsite. Pageidautina daryti kas dvi dienas. Tešla turėtų būti grietinės konsistencijos. Ją galima naudoti tris kartus. Laikyti šiltai.
- Paimti po pusę puodelio grikių ir stambios druskos, išpilti ant audeklo ir gulėti ant jo plika nugara tris – keturias valandas. Skausmui numalšinti paprastai pakanka trijų sesijų.
Pratimai
Vienas iš svarbiausių vietų degeneracinių stuburo disko ligų gydyme užima fiziniai pratimai. Reikia suprasti, kad visi vaistai, trynimai ir kompresai tik laikinai sumažinti uždegimą ir skausmą, tačiau normalizuoti stuburo darbą įmanoma tik pratimų pagalba. Gydytojai žino, kad jei sąnarys nedirba jis pradeda degraduoti. Todėl stuburą būtina priversti dirbti, taip pat svarbu sustiprinti raumenų korsetą, kuris palaiko stuburo teisingą padėtį.
Mankštą galima daryti kiekvieną dieną, pratimai yra paprasti ir juos atlikti gali bet kuris žmogus. Be čia paminėtų veiksmų, taip pat galite atlikti įvairius stuburo tempimo ir jogos pratimus. Sportuoti galima esant patenkinamai savijautai, nes pasireiškus ūmiam skausmui tai gali dar labiau pabloginti būklę.
- Pradinė padėtis: gulint ant nugaros, kojos tiesios. Patraukite vienos kojos pirštus kiek įmanoma link savęs, o kitos priešingai – ištieskite tolyn nuo savęs. Pakartoti priešingą veiksmą. Pasukti kojas taip, kad skirtingų kojų pirštai nutoltų vienas nuo kito kiek įmanoma toliau, suglausti pirštus. Pasukti kojas, kad kulnai nutoltų vienas nuo kito.
- Toje pačioje padėtyje padėkite savo rankas ant pakaušio. Kelius sulenkti ir suglausti. Pakreipti kelius į kairę, tuo pačiu metu pasukite galvą į dešinę. Pabūkite tokioje padėtyje kelias sekundes, tada pakeisti puses.
- Pozicija: gulėti ant nugaros, rankos išilgai kūno. Sulenkti kelius, o pakelti dubenį nuo žemės ir nuleisti. Viršutinėje padėtyje pabūkite kelias sekundes.
- Atsigulkite ant šono. Viršutinę koją ištiesinti ir mojuoti pirmyn ir atgal.
- Pradinė padėtis: stovėti visomis keturiomis. Išlenkite nugarą aukštyn ir užfiksuokite padėtį. Tą patį pakartokite išlenkdami nugarą žemyn.
- Pradinė pozicija: gulėti ant nugaros. Sulenkti kairįjį kelį ir traukite jį prie dešinės alkūnės, po to atlikite tai su kitu keliu ir alkūne.
Dieta
Kenčiant nuo osteochondrozės dieta sukuria sėkmingo gydymo reikalingą pagrindą, kuris sumažina vaistų terapijos šalutinio poveikio tikimybę. Organizmas turi gauti pakankamą kiekį baltymų, riebalų, angliavandenių ir biologiškai aktyvių medžiagų. Baltymų dietos racione turėtų būti ne mažesnis kaip 80 g, augalinių riebalų – 30 g, gyvulinių – 50 gramų. Angliavandenių kiekis turėtų būti sumažintas iki 300 – 400 g, geriau tai daryti cukraus sąskaita. Be to, reikia sumažinti suvartotos druskos kiekį (mažiau nei 3 g per dieną). valgyti dažnai, bet mažomis porcijomis: penkis – šešis kartus per dieną. Reikėtų atsisakyti aštrių ir rūkytų patiekalų, alkoholio, stiprios arbatos ir kavos.
Pirmenybė turėtų būti teikiama daržovių sriuboms ir be sultinių, arba su silpnais sultiniais, bet ne daugiau kaip vieną kartą per savaitę. Mėsą ir žuvies reikėtų virti arba kepti, renkantis mažai riebalų turinčias rūšis. Pageidautina naudoti tik skystai virtus kiaušinius.
Antsvorio turintys žmonės turėtų atsisakyti kepinių. Duona yra geriau valgyti pilkos arba juodos spalvos, su sėlenomis arba visais grūdais. Daržovės ir vaisiai tinka bet kokie, išskyrus vynuoges.
Reikėtų sumažinti pupelių ir špinatais kiekį. Naudingos sveikų grūdų košės. Turint antsvorio būtina sumažinti makaronų ir kruopų dalį. Labai naudinga pieno produktai, neriebūs sūriai. Patartina racione sumažinti gyvulinių riebalų kiekį maiste.
Saldumynų leidžiama naudoti iki 30 g per dieną. Iš gėrimų geriau vartoti silpną arbatą, cikorijos gėrimus, sultis, žolelių užpilus. Būtina visiškai atsisakyti alkoholio. Labai naudingi džiovinti vaisiai ir daržovės, turinčios daug kalio (bananai, baklažanai, bulvės, kopūstai) ir magnio (sojos, grikiai, soros, graikiniai riešutai).
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau