Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 11

Netikėtas vėžio gydymui atradimas: vėžį atakuoja gerosios žarnyno bakterijos?

CD47 - tai ant daugybės skirtingų vėžinių ląstelių paviršiaus aptinkamas baltymas. Jei pavyktų šį baltymą blokuoti antikūniais, imuninės ląstelės galėtų užpulti ir naikinti vėžines ląsteles. Bandymai jau vyksta, tačiau laboratorijose su pelėmis mokslininkai pasiekia prieštaringų rezultatų - tai veikia, tai neveikia. Kas galėtų padėti? Naujas Teksaso ir Čikagos mokslininkų tyrimas leidžia manyti, kad pagalba atkeliaus iš žmogaus žarnyno.

Žinoma, tokia imunoterapija yra gana sudėtinga, tačiau supaprastintai ją galima paaiškinti taip - CD47 baltymo išjungimas leidžia imuninei sistemai atpažinti ir sunaikinti vėžines ląsteles. CD47 imunoterapija būtų naudinga tuo, kad organizmas pats išmoktų atpažinti vėžines ląsteles, todėl jos būtų naikinamos itin efektyviai. Labai svarbu ir tai, kad sveikos organizmo ląstelės būtų pažeidžiamos kur kas mažiau nei naudojant kitus gydymo būdus, o ir naujų auglių atsiradimas būtų mažiau tikėtinas.

Šiuo metu vyksta net kelių panašių imunoterapijų bandymai. Tačiau ne viskas yra taip gerai, kaip mokslininkai tikėjosi. Su pelėmis atliekami imunoterapijos bandymai rodo, kad kai kurie atvejai naujam gydymui pasiduoda lengviau nei kiti. Ir mokslininkai nežino, kodėl taip yra, todėl šios terapijos perkėlimas į klinikas gali užtrukti dar ilgiau nei buvo galima prognozuoti.

Mokslininkai neieško vėžiu sergančių pelių, kad galėtų išbandyti vaistus - jie jas sukuria. Tai reiškia, kad tyrimai atliekami valdant visus pagrindinius faktorius - bandymų modeliai yra beveik identiški. Bet ar tikrai? Mokslininkai JAV dabar mano, kad skirtingas imuninės sistemos atsakas į vaistus gali būti susijęs su skirtinga žarnyno mikrofloros sudėtimi.

Kai pelėms, kurios gerai reagavo į naująją imunoterapiją, buvo suleistas antibiotikų kokteilis, išžudęs praktiškai visas žarnyno bakterijas, jų augliai vėl ėmė augti. Tuo tarpu, kai pelėms, kurioms imunoterapija nepadėjo, buvo skirti Bifidobacteria bakterijų papildai, augliai ėmė trauktis. Bifidobacteria yra viena iš gerųjų žarnyno bakterijų, randamų ir pelių, ir žmonių organizmuose.

Pasirodo, šios bakterijos gali persikelti į vėžio zonas, paveikti vėžine ląsteles ir pagerinti imunoterapijos efektyvumą. Tai - netikėtas, bet daug vilties suteikiantis atradimas. Tai reiškia, kad imunoterapijos efektyvumas gali būti pagerinamas atsižvelgus į paciento žarnyno mikrofloros būseną. Dabar mokslininkai planuoja klinikinius tyrimus, kurie patvirtintų šiuos rezultatus.

Publikuoja technologijos.lt, parengta pagal rupress.org

Paranormal.lt koliažas

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 07:34 Akupresūros Taškas LR3 padės Išvengti Daugelį Ligų

Kiekvieną dieną daug dėmesio skiriame savo sveikatai. Mes laikomės dietų, sportuojame, vartojame vitaminus, einame pas gydytoją ir sąrašas gali tęstis. Nors egzistuoja daugybė šiuolaikinių įvairių sveikatos problemų gydymo metodų, neturėtume pamiršti apie ir homeopatinius natūralaus gydymo metodu...

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 21:28 Šis kokteilis gydo širdies ligas ir pašalina trombas
Liaudies medicina siūlo universalų kokteilį nuo daugelio ligų. Kokteilis tiesiog išgelbsti nuo triukšmo ausyse ir galvoje, padeda nuo galvos skausmo, ypač, kai skauda galvą dėl oro pokyčio. Ši tinktūra apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. Šiuo vaistu gydomos visos širdies ir kraujagyslių ligos....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 16:52 Baisūs Trimitų Garsai Skamba Per Visą Rytų Europą. Galimas Ugnikalnio Įsiveržimas Iki M9.0
2020 m. balandžio 3d. atėjo baisios naujienos iš Slovakijos sostinės, Bratislavo. Galima matyti, kad Europa laukia ugnikalnio išsiveržimas, M9.0 ar panašiai, o remiantis dabartiniais „trimito garsais“ ir litosferos įvykių seka – nuotykių galima laukti balandžio antroje pusėje....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 12:20 Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Kaip matote, pirmoje vaizdo įrašo sekundėje, prie chronometro, kuris skaičiuoja paskutines sekundes iki valandos H, priklijuojama popieriaus juostelė, kurioje nurodyta 2020 m. balandžio 4 d. data.

Skaityti daugiau