Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (227) Komentarų: (0) (24.01.2018 - 10:04)

Būdo bruožai pagal akių spalvą

Sakoma, kad akys yra sielos veidrodis, tad vien pažvelgus į žmogaus akis galima susidaryti nuomonę apie jo būdą ir pomėgius. Siūlome paskaityti ir palyginti, kuo skiriasi rudaakiai, žalsvai-rudų akių savininkai, pilkas, žalias ar mėlynas akis turintieji.

akys, magija, fenotipologija, žmogaus būdas pagal akis, būdo bruožai

Rudos

Rudas akis turi daugiausiai pasaulio gyventojų. Rudaakiai yra patrauktūs ir pasitikintys savimi. Rudas akis turintieji lengvai susiranda draugų, jie malonūs, mandagūs, draugiški ir labai patikimi žmonės, kurie niekada nesulaužys savo žodio ir padarys viską, kad padėtų kitiems, ypač mylimiems bičiuliams, kurių rudaakiai turi ypatingai daug.
Šie žmonės yra pakankamai paprasti, labai žemiški, tačiau jiems nestinga praktiško kūrybiškumo - jie kuria dailius namus, mėgsta rankdarbius, meistravimą, gėlininkystę.

Žalsvai - rudos

Žalsvai rudas, persiliejančių spalvų akis turintieji yra spontaniški, linksmi, nuolat nuotykių ieškantys žmonės. Jie labai drąsūs ir ryžtingi, nemėgsta plaukti pasroviui, tad patys imasi iniciatyvos ir aktyviai kuria jiems patinkantį gyvenimą. Žalsvai - rudų akių savininkai žavūs ir įdomūs ieškotojai, kuriuos ypatingai vargina rutina.
Šių žmonių energija ir nuolatinis ieškojimas įkvepia aplinkinius dideliems darbams, tai neblogi ir nestandartiniai vadovai, kurie gali nuvesti savo komandą į sėkmę, jeigu aplinkiniai išmoks toleruoti šiek tiek nepastovų žalsvai - rudų akių turėtojų būdą.

Žalios

Žalias akis turintieji yra tarsi tyro oro gurkšnis, tai labai novatoriški žmonės, kurių galvos tiesiog verda nuo originalių idėjų. Jie šiek tiek paslaptingi ir uždari, tačiau šios savybės stipriai traukia aplinkinius. Žaliaakiai yra labai jaunatviški ir tokiais išlieka visą gyvenimą, jie noriai imasi naujos veiklos, o jų aštrus protas, įgimta inteligencija ir žingeidumas padeda pasiekti puikių rezultatų.
Vienas, tačiau pakankamai stipriai išreikštas žaliaakių minusas yra didžiulius, neretai visiškai iracionalus pavydas.   

Pilkos

Pilkas akis turintys žmonės pasižymi įgimtomis, labai stipriomis lyderio savybėmis. Tai tvirti, linkę dominuoti, savimi pasitikintys žmonės, kurie taip pat yra išmintingi ir sumanūs. Pilkų akių savininkai puikiai sutaria su žmonėmis, moka juos „prisijaukinti“, jie labai taikūs, tolerantiški, švelnūs, malonūs, tačiau stačia galva į draugystę nepuola.
Tai kūrybingos, labai lanksčios, racionalios, puikų analitinį mąstymą turinčios asmenybės, kurios įspūdingiausių rezultatų pasiekia versle, politikoje arba žurnalistikoje.

Mėlynos

Mėlynakiai yra labai energingi, linksmi, atviri, draugiški ir prieraišūs. Tai nuolat įsimylėję svajotojai, kurie visą gyvenimą nepraranda vaikiško mokėjimo džiaugtis. Šių akių savininkai visiškai neagresyvūs, jie dažnai prisiima taikdario poziciją ir stengiasi, kad aplinkiniai jautųsi maloniai.
Šie žmonės labai vertina šeimą, ilgalaikius santykius ir visą gyvenimą trunkančias draugystes, jie moka rūpinits žmonėmis ir jaučia didžiulę pilnatvę tą darydami, tad neretai pasirenka socialinio darbuotojo, mediko, pedagogo kelią.

ŽYMĖS: Akys, būdo bruožai pagal akių spalvą, žmogaus būdas pagal akis, fenotipologija, magija

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Moteris kovojo su 4-osios stadijos vėžiu be chemoterapi...

Vėžys yra «maras» mūsų amžiuje: o daugelis kitų ligų, atėjo ir praėjo, vėžys išlieka stiprus ir paliečia gyvenimą milijonus žmon...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Tirpios kavos kokybės patikrinimas ar mes nenuodijam ke...

Net geriausia tirpi kava - ne produktas, kuris turi būti vartojamas kiekvieną dieną. Nustatyti, ar geriate kerą kavą ar nuodą...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Nugalėk cholesterolį ir padidėjusį kraujospūdį šiuo gėr...

Šiuolaikinėje vakarų mityboje yra gausu riebalų, druskos ir cukraus. Tai faktas, kad visi šie dalykai yra nesveiki, kurie prisid...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Už mėsą pranašesnis avinžirnis...

Nuo maisto parduotuvių lentynų avinžirniai nedrąsiai žvilgčioja į pirkėjus. Deja, dauguma jų nepastebi ir čiumpa įprastus žirniu...