Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astralinis Pasaulis » 2018 » Vasario » 22

Įdomūs faktai apie auras ir čakras

čakra, aura, auros biolaukas, biolaukas, ezoterika

• Visi, tiek gyvos būtybės, tiek negyvi daiktai, turi aurą.

• Nėra dviejų vienodų aurų. Kiekvieno aura yra unikali kaip ir pirštų antspaudai.

 • Bioelektrinis laukas, gaubiantis visus gyvus daiktus, gali būti užprogramuojamas minčių galia.

 • Švari ir sveika aura stiprina imuninę sistemą ir apsaugo nuo kenksmingų energijų, kurios kėsinasi pulti kūną.

 • Aura gali būti naudojama daryti įtaką, patraukti dėmesį, suluošinti, apsaugoti ir net žudyti. Stipri aura suteikia laimės, sveikatos, charizmos ir energijos.

 • Labai svarbu patikrinti kiekvieno dvasinio mokytojo, religinio lyderio, guru ar meistro aurą. Jie turi turėti skaidrią ir švarią aurą, bet jeigu jie tokios nenori, tuomet geriau pasikliauti savimi, o ne jų patarimais.

 • Taiči ir joga gali padėti sustiprinti ir pagerinti aurą.

 • Čakros taip pat yra ir aplink delnus (vadinamosios rankų čakros), ir aplink padus (pėdų čakros). Rankų ir pėdų čakros yra mažesnės negu pagrindinės čakros.

 • Sveikos, centrinės čakros paprastai yra 8 – 13 cm skersmens, o pėdų ir rankų čakros yra mažesnės – apie 5 – 8 cm skersmens.

 • Žmonės su silpnomis auromis paprastai yra labai depresuoti ir prastos sveikatos. Taip pat juos dažnai ištinka įvairios nesėkmės.

 • Energiją iš jūsų čakros gali išsiurbti kitas asmuo ir tai esame patyrę visi. Tai nutinka, kai jaučiamės labai pavargę po to, kai leidome laiką arba kalbėjomės su kokiu nors žmogumi (net jeigu pokalbis vyko tik telefonu). Norint to išvengti, galima išmokti uždaryti savo aurą, kad energija cirkuliuotų tik jūsų kūne ir aplink auros biolauką. Aurą galima uždaryti, sukryžiavus kojas per kulkšnis ir suglaudus pirštų galiukus.

 • Pasak kai kurių ekspertų, blankių spalvų drabužiai labiau sugeria mūsų bioenergiją, negu ją harmoningai sustiprina. Faktai rodo, kad vyrai miršta anksčiau negu moterys, nepriklausomai nuo tautybės, kultūrinio konteksto, mitybos ir pan. Jie tiki, kad taip yra dėlto, kad vyrai dažniausiai rengiasi pilkos ir juodos spalvos drabužiais didžiąją savo gyvenimo dalį ir retai nešioja ryškių spalvų drabužius bei aksesuarus, o moterys garderobą keičia dažniau ir renkasi spalvingesnius drabužius bei aksesuarus. Įdomu, kad gamtoje paukščių patinėliai yra ryškesnių spalvų nei patelės ir jie gyvena ilgiau.

 • Daugeliui žmonių, turinčių aiškiagirdystės dovaną, yra klaidingai diagnozuojama šizofrenija ir jie yra priversti daug laiko praleisti ligoninėse bei gerti vaistus.

 • Aurą stiprina žodžiai, mintys ir geri darbai, kurie pritraukia energijas į auros biolauką to paties dažnio vibracijas. Jeigu mūsų mintys yra susijusius su meile kitiems, mūsų aura nusidažo tamsiai rožine spalva, kuri pasilieka auroje visam laikui. Tai padeda pritraukti mylinčius žmones ir situacijas, kurios praturtina mūsų gyvenimo patirtis bei skatina mus labiau mylėti.

 • Aurą valo natūralūs mineralai. Ezoterikai neretai rekomenduojama nešioti talismaną, kuris visą dieną saugotų nuo nepageidaujamos energijos. Negatyvią energiją labiausiai padeda šalinti ugninis agatas, juodasis kianitas, labradoritas ir dūminis kvarcas.

Įdomūs faktai apie auras ir čakras

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau