Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Astralinis pasaulis » Peržiūrų: (318) Komentarų: (0) (22.02.2018 - 11:22)

Įdomūs faktai apie auras ir čakras

čakra, aura, auros biolaukas, biolaukas, ezoterika

• Visi, tiek gyvos būtybės, tiek negyvi daiktai, turi aurą.

• Nėra dviejų vienodų aurų. Kiekvieno aura yra unikali kaip ir pirštų antspaudai.

 • Bioelektrinis laukas, gaubiantis visus gyvus daiktus, gali būti užprogramuojamas minčių galia.

 • Švari ir sveika aura stiprina imuninę sistemą ir apsaugo nuo kenksmingų energijų, kurios kėsinasi pulti kūną.

 • Aura gali būti naudojama daryti įtaką, patraukti dėmesį, suluošinti, apsaugoti ir net žudyti. Stipri aura suteikia laimės, sveikatos, charizmos ir energijos.

 • Labai svarbu patikrinti kiekvieno dvasinio mokytojo, religinio lyderio, guru ar meistro aurą. Jie turi turėti skaidrią ir švarią aurą, bet jeigu jie tokios nenori, tuomet geriau pasikliauti savimi, o ne jų patarimais.

 • Taiči ir joga gali padėti sustiprinti ir pagerinti aurą.

 • Čakros taip pat yra ir aplink delnus (vadinamosios rankų čakros), ir aplink padus (pėdų čakros). Rankų ir pėdų čakros yra mažesnės negu pagrindinės čakros.

 • Sveikos, centrinės čakros paprastai yra 8 – 13 cm skersmens, o pėdų ir rankų čakros yra mažesnės – apie 5 – 8 cm skersmens.

 • Žmonės su silpnomis auromis paprastai yra labai depresuoti ir prastos sveikatos. Taip pat juos dažnai ištinka įvairios nesėkmės.

 • Energiją iš jūsų čakros gali išsiurbti kitas asmuo ir tai esame patyrę visi. Tai nutinka, kai jaučiamės labai pavargę po to, kai leidome laiką arba kalbėjomės su kokiu nors žmogumi (net jeigu pokalbis vyko tik telefonu). Norint to išvengti, galima išmokti uždaryti savo aurą, kad energija cirkuliuotų tik jūsų kūne ir aplink auros biolauką. Aurą galima uždaryti, sukryžiavus kojas per kulkšnis ir suglaudus pirštų galiukus.

 • Pasak kai kurių ekspertų, blankių spalvų drabužiai labiau sugeria mūsų bioenergiją, negu ją harmoningai sustiprina. Faktai rodo, kad vyrai miršta anksčiau negu moterys, nepriklausomai nuo tautybės, kultūrinio konteksto, mitybos ir pan. Jie tiki, kad taip yra dėlto, kad vyrai dažniausiai rengiasi pilkos ir juodos spalvos drabužiais didžiąją savo gyvenimo dalį ir retai nešioja ryškių spalvų drabužius bei aksesuarus, o moterys garderobą keičia dažniau ir renkasi spalvingesnius drabužius bei aksesuarus. Įdomu, kad gamtoje paukščių patinėliai yra ryškesnių spalvų nei patelės ir jie gyvena ilgiau.

 • Daugeliui žmonių, turinčių aiškiagirdystės dovaną, yra klaidingai diagnozuojama šizofrenija ir jie yra priversti daug laiko praleisti ligoninėse bei gerti vaistus.

 • Aurą stiprina žodžiai, mintys ir geri darbai, kurie pritraukia energijas į auros biolauką to paties dažnio vibracijas. Jeigu mūsų mintys yra susijusius su meile kitiems, mūsų aura nusidažo tamsiai rožine spalva, kuri pasilieka auroje visam laikui. Tai padeda pritraukti mylinčius žmones ir situacijas, kurios praturtina mūsų gyvenimo patirtis bei skatina mus labiau mylėti.

 • Aurą valo natūralūs mineralai. Ezoterikai neretai rekomenduojama nešioti talismaną, kuris visą dieną saugotų nuo nepageidaujamos energijos. Negatyvią energiją labiausiai padeda šalinti ugninis agatas, juodasis kianitas, labradoritas ir dūminis kvarcas.

Įdomūs faktai apie auras ir čakras

ŽYMĖS: auros biolaukas, aura, čakra, ezoterika, Biolaukas

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Medicinos naujienos
Ateities informacinė medicina. Dabar apie sensacijas!...

Daugiau nei prieš 15 metų ant griežto mokslinio pagrindo iš esmės įsitvirtinęs raketų ir kosminių aparatų gamybos technologijose...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Geriausias receptas nuo cukrinio diabeto!...

Cukraus lygį dabar lengva kontroliuoti! Cukrinis diabetas yra nepagydoma ir sunki liga, kuri nuneša daug gyvybių kasmet. Be grė...
Medicinos naujienos
Tyrimas: mobilieji telefonai kelia pavojų sveikatai...

Pastaruoju metu atliekama daug mokslinių tyrimų norint nustatyti, ar elektromagnetinės bangos, skleidžiamos mobiliųjų telefonų i...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Pasidarykite patys detoksikacijos - kompresą...

Tai nuostabus organizmo detoksikacijos - kompresas, tai senosios Japonijos receptas. Kompresas padės jūsų pavargusiom kojom, ...