Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 6

Jaunikis sužinojo apie nuotakos išdavystę ir vestuvėse padovanojo jai „staigmeną“

Prieš pat vestuves sužadėtinis sužinojo apie neištikimybę. Štai koks siurprizas laukė nuotakos

Vestuvės buvo labai prabangios – brangus restoranas, dekoracijos, daugybė svečių. Vestuvių organizatoriai puikiai padirbėjo, tačiau įdomiausia dalis laukė pasibaigus oficialiai daliai…

Jaunikis atsistojo ir pasakė iškilmingą kalbą. Jis padėkojo tėvams ir visiems atvykusiems svečiams, tarė ačiū šventės organizatoriams. Nepamiršo padėkoti ir už dovanas. Bet juk svečiams irgi priimta dovanoti po mažą atminimo dovanėlę? Jaunikis pasakė, kad po kiekvienos sėdyne yra vokas. Visi svečiai sujudo. Jaunikis paprašė pažiūrėti, kas yra vokuose.

O juose buvo vienintelė fotografija. Joje matėsi nuotaka, besibučiuojanti su jaunikio draugu, kuris per vestuves atliko pirmojo pabrolio vaidmenį.

Pasirodo, vaikinas jau senokai ėmė įtarinėti savo merginą neištikimybe. Jis pasamdė privatų detektyvą, kuris ir padarė šias nuotraukas. Nors buvo labai sunku, vaikinas susitvardė ir neparodė viską žinantis iki pat vestuvių. Tačiau dabar įsiūtis prasiveržė visų svečių akyse. Jis pažvelgė į nuotaką, į pabrolį, mestelėjo porą necenzūrinių žodelių ir pasišalino iš vestuvių.

Po poros dienų jaunoji žmona sužinojo, kad jis padavė skyrybų prašymą.

Visi buvo suglumę. Ypatingai jaunikio kerštas palietė nuotakos tėvus, kurie vestuvėms išleido 35000 dolerių. Tačiau jaunikiui svarbiausia buvo nuplėšti kaukes apgavikams visų svečių – giminaičių, draugų – akivaizdoje.

Šokiruojanti istorija greitai pasklido internete. Vieni palaikė vaikiną, kiti, priešingai, teigė, kad jo poelgis buvo pernelyg žiaurus. O kaip jūs manote, ar buvo verta vaikinui šitaip kerštauti?

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
30.11.2020 laikas 10:28 Žemė per 2 000 šviesmečių pasislinko link supermasyvios juodosios bedugnės

Patarimas pažvelgti į save iš šono – naudingas net ir astronomijoje. Žemė ką tik tapo 7 km/s (~25 750 km/h) greitesnė ir maždaug 2000 šviesmečių priartėjo prie Paukščių Tako galaktikos centre esančios supermasyvios juodosios bedugnės.

...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 08:36 Kas yra cholesterolis ir kaip jis veikia žmogaus sveikatą?
Tvirtai įsigaliojo visuotinė nuomonė apie cholesterolio žalą, ypač vyresniame amžiuje. Mokslininkai tvirtina, kad cholesterolio būna visuose gyvuose organizmuose, net bakterijų citoplazmoje. Tai kas yra tas cholesterolis ir kaip jis veikia mūsų sveikatą?...

Skaityti daugiau

29.11.2020 laikas 20:13 10 lengvų būdų pašalinti kosulį, esant namuose
Ant įkaitinto kopūsto lapo nedelsdami uždekite medaus ir druskos mišinį (1: 1). Karštą (bet ne per karštą, kad nenudegintumėte odos) dėkite ant krūtinės ar nugaros (bet ne prie širdies srities), uždenkite plastiku iš viršaus ir gerai apvyniokite. Po kurio laiko lapą galima nuimti - visas mišinys sus...

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:25 Georgia attempt to steal the election will mean “Joe Biden and the people like him… will all go to jail”
In Georgia, the attempt to steal the election has been exposed by “pristine ballots,” with no markings, 98% for Biden.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 "Tinginių" troškinys su kalakutienos arba vištienos faršu ir kopūstais
Toks troškinys pas mus namuose yra gaminamas ganėtinai dažnai, nes jį visi mėgsta, o paruošti visai paprasta. Kartais jį paruošia net mano dukra, taip sutaupydama man laiko, kai būnu užsiėmusi kitais reikalais.

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 19:58 People with disabilities oppose Canada’s proposed expansion of euthanasia law
The Parliamentary Committee on Justice and Human Rights had its third hearing on Bill C-7, the bill to expand Canada’s euthanasia law, on Tuesday November 10. Tuesday’s hearing heard testimony from several advocates and people with disabilities concerning the effect of Bill C-7 upon their community....

Skaityti daugiau