Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (921) Komentarų: (0) (12.11.2017 - 13:38)

Kaip natūraliomis priemonėmis namuose aromatizuoti orą ir pagerinti nuotaiką

Jums norisi, kad namuose maloniai kvepėtų? Paruoškite natūralias aromaterapijos priemones, o ne naudokite chemines priemones, nes jos yra žymiai naudingesnės.

Kaip natūraliomis priemonėmis namuose aromatizuoti orą

Apelsinai, cinamonas, gvazdikėliai ir anyžiai.

Tai idealus kvapas žiemą, padedantis namuose sukurti jaukią atmosferą. Į indą suberkite skiltelėmis supjaustytą apelsiną, 8-10 gvazdikėlių, kelias cinamono lazdeles ir kelias anyžių žvaigždutes.

Ruošdami kvapnųjį mišinį, savo nuožiūra vienų produktų kiekį galite padidinti, kitų sumažinti. Šiuos produktus užpilkite vandeniu.

Citrinos, rozmarinai ir vanilė

Į indą suberkite žiedais ar skiltelėmis supjaustytą citriną. įlašinkite kelis lašus vanilės ekstrakto. įdėkite 3-4 rozmarino šakeles, užpilkite vandeniu.

Laimo vaisius, mėtos, čiobreliai ir vanilės ekstraktas

Į indą suberkite žiedais supjaustyto laimo vaisių, kelias mėtų ir čiobrelių šakeles. įlašinkite kelis lašus vanilės ekstrakto. Šiuos produktus pilkite vandeniu.

Apelsinai, imbiero šaknys ir migdolų esencija

Į indą suberkite žiedais supjaustytus apelsinus ir imbiero šaknų miltelius, įlašinkite kelis lašus migdolų esencijos. Šiuos produktus užpilkite vandeniu.

Eglių spygliai, muskato riešutas ir lauro lapeliai

Į indą suberkite eglių spyglius ar įdėkite kelias eglių šakeles bei kelis lauro lapelius bei šviežiai tarkuoto muskato riešuto. Šiuos produktus užpilkite vandeniu.

Šie mišiniai paskleis savo aromatą. jei juos pakaitinsite. Taip paruoštus stiklainius su aromatiniais produktais šaldytuve galima laikyti iki 2 savaičių. Paruoškite kelis skirtingos sudėties stiklainius. Pagal savo nuotaiką panaudokite įvairius aromatus.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Oras, praktiški patarimai, nuotaika, aromatas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar