Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Spalio » 2

Kas mažina gripo vakcinos efektyvumą?

Vakcina nuo sezoninio gripo nėra labai veiksminga, ir ji veikia dar blogiau, jei valgote nesveikų greitųjų užkandžių ar pramoniniu būdu perdirbto maisto.

Maisto priedai, ypač TBHQ (tretinis butilhidrochinonas), slopina imunines sistemos reakciją, todėl ši negali kovoti su užkrėstomis ląstelėmis. Kadangi imuninė sistema turi veikti išvien su vakcina, maisto priedai padaro vakciną ne tokią efektyvią.

Maisto priedų paprastai būna pramoniniu būdu pagamintuose produktuose ir greituosiuose užkandžiuose, pvz., gruzdintose bulvytėse ir krekeriuose, taip pat šaldytuose maisto produktuose. Maisto gamintojai neprivalo nurodyti TBHQ ant produkto pakuotės, todėl pirkėjai negali būti visiškai tikri, kad produkte jo nėra.

Tyrėjai iš JAV Mičigano valstijos universiteto (Michigan State University) tikrino du gripo kamienus, H1N1 ir H3N2, su laboratorinėmis pelėmis, iš kurių kai kurioms duodavo taip pat ir TBHQ, ir buvo stebima jų imuninė reakcija. Maisto priedas paveikė imuninės sistemos T-ląsteles, kurios daugiausia atsako už infekcijų sunaikinimą. TBHQ sulėtino T-ląstelių suaktyvėjimą ir sumažino organizmo gebėjimą greičiau kovoti su infekcijomis. Taip pat tai paveikė imuninės sistemos gebėjimą „prisiminti", kaip reikia reaguoti į virusą.

2019 m. kasmetis eksperimentinės biologijos susitikimas, 2019-04-07

Reklama:
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar