Pagrindinis » Kategorija: Kelionės laiku » Peržiūrų: (657) Komentarų: (0) (06.06.2018 - 10:03)

Keliautojo laiku tikina, kad atkeliavo iš 6491-ųjų

Pastaruoju metu kelionės laiku tapo itin mėgiama tema socialiniuose tinkluose. „Apex TV“ siūlo tuo besidomintiems žmonėms paklausyti, ką pasakoja neva iš ateities atkeliavę žmonės. Naujausiame vaizdo įraše įamžintas Jamesu Oliveriu pasivadinęs vyras, tikinantis, kad atkeliavo iš 6491-ųjų.

kelionė laiku, vyras, ateitis, planeta, ateiviai, keliautojas laiku

Prie keliautojo buvo prijungtas melo detektorius, neva įrodantis, kad vyras sako tiesą. Jamesas tvirtino, kad yra įstrigęs 2018 metuose ir negali grįžti pas savo šeimą bei draugus. Visa tai skamba it iš futuristinio filmo, tačiau daugybė žmonių tiki šių istorijų tikrumu. Melo detektoriaus parodymais, J. Oliverio pasakojimai nėra melagystės, nors kamera neužfiksavo tikrųjų detektoriaus rezultatų.

Keliautojo laiku veidas vaizdo įraše yra sulietas, o akcentas labai keistas: kartais britiškas, kartais amerikietiškas, o vietomis net australiškas. Jis tikino, kad jo planeta yra toliau nuo saulės, nei Žemė ir metai ten trunka ilgiau.

„Yra daugybė planetų, kuriose gyventojai protingesni, nei žmonės. Mes kasdien atrandame naujas galaktikas ir planetas, tačiau daugumoje jų nieko nėra. Kartais laimi loteriją ir randi protingą gyvybę“, – sakė vyras.

Jis pasakojo, kad yra sutikęs ir ateivių, tačiau tarp žmonių ir jų neva vyksta konfliktai, todėl santykius reguliuoja specialios federacijos. Jamesas tikino, kad jo geriausias draugas yra iš kitos galaktikos. Vyras taip pat užsiminė, kad keliautojams laiku taikomi specialūs apribojimai, kokią informaciją jei gali viešinti, o kokios ne.

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: Ateiviai, ateitis, keliautojas laiku, Planeta, vyras, kelionė laiku, apex tv
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar