Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (343) Komentarų: (0) (26.05.2018 - 13:39)

Kovoti su spuogais tikrai įmanoma net ir be brangių priemonių

Kosmetologai bei odos gydytojai sutartinai tvirtina, kad odai reikia skirti pakankamai dėmesio. Lygi, prižiūrėta ir sveika veido oda yra raktas į sėkmę.

grožio patarimai, spuogai, veidas, acne

Vis dėlto, kartais nutinka, kad ant veido, ypač matomoje vietoje, nusėda vienas kitas spuogelis, kuris gadina įvaizdį. Turbūt kiekvienam žinoma situacija, kai tai nutinka prieš svarbų renginį, susitikimą ar konferenciją.

Kovoti su spuogais tikrai įmanoma net ir be brangių priemonių. Jums prireiks tik kelių aspirino tablečių, kad spuogus galėtumėte pamiršti.

Aspirino tabletės yra naudingos, jei norite atsikratyti ne vietoje ir ne laiku iškilusių spuogelių.

Jums tereikia sutrinti 2-3 tabletes, užpilti jas šlakeliu vandens ir gautą masę užtepti ant veido. Palaikykite iki 20 minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu.

Procedūrą kartokite bent kartą per savaitę, kad rezultatas būtų efektyvesnis, o veidas taptų šviesesnis, pranyktų įsisenėję randeliai.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: Acne, spuogai, veidas, grožio patarimai
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar