Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2018 » Rugpjūčio » 6

Kurias duris pasirinksite? Tai, ką jos atskleis, nustebins ne vieną

Mėgstate apie save sužinoti kažką naujo, išbandę įvairius psichologinius testus? Tuomet skirkite kelias minutes šiam testui ir galbūt sužinosite savo paslėptas savybes. Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite: kurias duris pasirinktumėte?

testas, asmenybė, paveikslėlis

1. Jūsų pagrindinė vertybė yra laisvė. Esate asmenybė, kuriai reikia daug asmeninės erdvės. Mėgstate daug laiko praleisti vieni ir taip atrasti savo dar nematytą asmenybės pusę. Esate nepriklausoma, racionali ir savimi pasitikinti asmenybė.

2. Jūsų pagrindinė vertybė yra privatumas. Esate nuoširdi asmenybė, kuri renkasi gyvenimo keliu eiti viena. Mėgstate tyrinėti aplinką ir išlaisvinti savo vaizduotę. Gyvenime aiškiai nusistatote savo tikslus ir visais įmanomais būdais jų siekiate.

3. Jūsų gyvenimo kelias yra įvairiaspalvis. Rutinoje jums labai svarbu suvokti, kad esate svarbi aplinkinių gyvenimo dalis. Jūsų ateitis yra pripildyta spalvų, džiaugsmo ir grožio. Gyvenime jums kur kas yra svarbiau kelias nei jo tikslas.

4. Jūsų pagrindinė gyvenimo vertybė yra džiaugsmas. Kiekvieną dieną rutinoje bandote atrasti naujų dalykų, kurie jums suteiktų laimės ir pilnatvės jausmą. Darbe ar kasdieninėje aplinkoje galite lengvai laužyti taisykles, bet tik todėl, kad nauji potyriai jus atveda į kur kas didesnius tikslus.

5. Jūsų pagrindinė vertybė yra svajonės. Gyvenime siekiate atrasti vidinę ramybę, ramiai apgalvodami priimate asmeninius sprendimus. Kiekvieną dieną stengiatės mėgautis gyvenimo kelione ir jums tai puikiai sekasi. Jūs suprantate, kad gyvenimas yra sudėtingas, bet iš kiekvienos citrinos sugebate išspausti visas jos sultis.

6. Jūsų pagrindinė gyvenimo vertybė yra vidinė ramybė. Rutinoje visus pokyčius stengiatės priimti ramiai, per daug nerodydami savo emocijų. Kiekvieną dieną bandote susipažinti su vis daugiau įvairių žmonių, iš kurių mokotės daug asmeninių pamokų.

naujienos

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.01.2022 laikas 00:09 Laidotuvių direktorius Jungtinėje Karalystėje atskleidė, kad niekada nemačiau tiek daug mirčių

Laidotuvių direktorius Johnas O'Looney (John O’Looney), dirbantis Milton Keyneso (Milton Keynes) šeimos laidojimo paslaugų įmonėje Milton Keynese, Anglijoje, neseniai duotame interviu portalui kla.tv pasidalijo informacija, kad neregėtai daug miršta 20-ies, 30-ies ir 40-ies metų amžiaus...

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:23 Neįprastas snygis Artimuosiuose Rytuose atnešė ir džiaugsmo, ir nelaimių

Ketvirtadienį Jeruzalę ir rytinę Viduržemio jūros dalį padengė sniego kilimas, nes reta audra šventąjį miestą pavertė žiemos stebuklų šalimi, tačiau sukėlė rūpesčių Sirijos pabėgėliams regione.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:17 Egipte užfiksuota šalčiausia žiema per dešimtmetį
Šių metų žiemos sezonas Egipte buvo šalčiausias per pastarąjį dešimtmetį, o temperatūra buvo 8 °C žemesnė už vidutinę sezono temperatūrą.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:13 Jeruzalėje, Izraelyje, iškrito retas sniegas

Ta pati audra, kuri šios savaitės pradžioje paralyžiavo Graikiją ir Turkiją, 2022 m. sausio 27 d. atnešė retą sniegą į Jeruzalės miestą Izraelyje.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 19:42 Istorijos paslaptys. Ekvadoro požeminių labirintų pėdsakais
1965 metais Argentinos etnologas, vengrų kilmės Juan Moricz su vietinių indėnų pagalba Ekvadore, Morona Santiago provincijos rytinėje dalyje aptiko didelį požeminį labirintą. Jame rasta nemažai unikalių artefaktų, iš kurių J. Moricz surinko nemažą kolekciją....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 15:03 Receptai | Patiekalai Dešrelės mielinė tešloje su sūriu orkaitėje
Ši mielinė tešla yra nerealiai skani, labai puri ir ilgai lieka minkšta. Aš mėgstu tokių dešrelių tešloje prikepti savo šeimai, vaikams įdedu į mokyklą, o vyrui į darbą, kai atsibosta visi kiti įprasti patiekalai....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 10:01 Receptai | Patiekalai Dešrelės bemielėje tešloje su kefyru ir sūriu - gamintos keptuvėje
Kartas nuo karto taip norisi visiškai paprasto naminio maisto. Jokių mandrų receptų, jokių ingredientų, kurių reiktų ieškoti parduotuvėse, o viskas būtų šalia. Kartais tam labai tinka dešrelės. Šis patiekalas bus būtent toks....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 09:20 Receptai | Patiekalai Rinkitės šį receptą! Sultingas jautienos karbonadas

Sakysite, kad tai neįmanoma. Bet dar ir kaip įmanoma. Žinoma, jei tik viską teisingai padarysite, tik tuomet karbonadai iš kietos mėsos bus sultingi ir labai skanūs. Aš su jumis šį kartą pasidalinsiu savo paslaptimis kaip tai padaryti.

...

Skaityti daugiau