Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (391) Komentarų: (0) (27.10.2017 - 17:55)

Leftus Holo dvaro vaiduoklis

Ant įlankos kranto Veksfordo (Airija) grafystėje stovi vienišas trijų aukštų namas. Šis namas žinomas dėl liūdnų ir paslaptingų jame vykusių įvykių. Dvaras šioje vietoje buvo pastatytas dar XIV amžiuje. Jis priklausė Redmonfų šeimai ir vadinosi, savaime aišku, Redmond Holu. XVII amžiuje, kai Anglijoje vyko pilietinis karas, dvarą konfiskavo Kromvelio armija, jis perėjo Loftuso šeimai. 1766-ais metais į dvarą persikėlė gyventi Karlas Totenhemas su šeima, tačiau naujasis šeimininkas nusprendė dvaro pavadinimo nebekeisti.

Leftus Holo dvaro vaiduoklis

Anos istorija

Vieną vėlų vakarą, kai lauke siautėjo audra, pasigirdo beldimas j paradines Loftus Holo duris. Prie durų stovėjo jaunas vyras. Jis pasakė, kad išklydo iš kelio, ir paprašė leisti pernakvoti. Keliauninkas buvo įleistas j dvarą, pavaišintas vakariene, po kurios buvo pasiūlyta tradicinė pramoga - sulošti kortomis. Žaidimo metu Anai, dvaro savininko dukrai, iš rankų iškrito korta ir mergina pasilenkė ją paimti nuo grindų. Ją apėmė siaubas, kai pamatė, kad svečias vietoje kojų turėjo kanopas! Mergina išsigandusi sukliko, o tuo metu keistasis keliauninkas pakilo aukštyn ir, pramušęs lubas, dingo dūmų (ar dulkių) debesyje.

Ana buvo tokiame giliame šoke, kad daugiau negalėjo nei gerti, nei valgyti. Mergina netrukus po šio įvykio mirė savo kambaryje su gobelenais, kuriame vėliau ir pasirodydavo vaiduoklis. Yra pasakojama, kad Ana mirė, sėdėdama ant kėdės, todėl jos artimiesiems teko ją laidoti tokioje pozoje, nes sustingusio kūno nebuvo įmanoma ištiesinti.

Yra ir realesnė įvykių, pasibaigusių merginos mirtimi, versija. Šiame pasakojime taip pat dalyvauja atklydęs keliautojas, tačiau dramos pabaiga yra visiškai kitokia: jauni žmonės pamilo vienas kitą, tačiau jų laimei pasipriešino Anos tėvas ir pamotė. Sielvarto apimta mergina išprotėjo ir po kurio laiko mirė. Po jos mirties dvare prasidėjo keisti dalykai - naktimis ėmė girdėtis keistas beldimas, pasirodydavo merginos vaiduoklis. Anos tėvai buvo taip persigandę, kad pasikvietė vietinį šventiką vaiduokliui išvaryti, tačiau to nepavyko padaryti.

Leftus Holo dvaro vaiduoklis

1870-ais metais pastatas buvo nugriautas ir jo vietoje pastatytas kitas - būtent jis ir išliko iki mūsų dienų. Praėjusiame amžiuje dvare buvo įkurtas vienuolynas, prie kurio veikė mergaičių mokykla, vėliau dvare buvo įkurtas viešbutis. 2008-ais metais dvaras buvo parduotas aukcione.

2014-ųjų metų rugpjūčio mėnesį apgaubtą niūrios šlovės Loftus Holo dvarą aplankė 21-ių metų Londono gyventojas Tomas Byvis (Thomas Beavis). Tomas dvare lankėsi su savo draugais ir kitais turistais, kuriuos sudomino pasakojimai apie dvare gyvenantį vaiduoklį. Jaunuolis apsilankymo metu nupaveikslavo pastato fasadą. Pasibaigus ekskursijai jaunuolis peržiūrėjo padarytas nuotraukas ir vienoje jų pastebėjo mergaitės figūros kontūrus. Dar geriau įsižiūrėjęs, vaikinas pamatė ne tik vaiduoklį, bet ir šalia jos esantį baisų senos moters atvaizdą.

Leftus Holo dvaro vaiduoklis

„Aš padariau nuotraukų, norėdamas jas parodyti mamai, ir jas peržiūrinėjau, kai mes keliavome namo. Būtent tuomet ir pastebėjau tą mažą mergaitę. Aš buvau toks sukrėstas, kad mane net apėmė drebulys, - pasakojo Tomas. - Gali būti, kad Anos Totenhem dvasia iki šiol gyvena Loftus Hole“.

Tačiau yra manančių, kad Tomui pavyko užfiksuoti ne Anos vaiduoklį, o kažkurios jaunos vienuolyno auklėtinės vaiduoklį, o šalia esantis atvaizdas priklausė rūsčiai auklėtojai, kuri ir nuvarė mergaitę į kapus.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: Loftus Holo dvaras, mistika, Vaiduoklis, Airija

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Aš neperku pastilių nuo kosulio vaistinėse! Pasigaminu ...

Daugelis žmonių per pirmus peršalimo simptomus, bėga į vaistine ir ieško pastilių, nuo kosulio. Pastilės sumažina skausmą, sum...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Žuvų taukai: naudingi ar žalingi?...

Žuvų taukai yra labai populiarus maisto papildas, ir juos vartojantys žmonės galvoja, kad jie yra naudingi sveikatai. Bet ar ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ciberžolė «kurkuminas» naikina vėžio ląsteles...

Aštriojo prieskonio ilgosios ciberžolės šaknies ekstraktas gali naikinti vėžio ląsteles, teigia britų mokslininkai. Jau senia...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Gydytojai įspėja: nuo 40 metų reikia nustoti vartoti ib...

Gydytojai dažnai paskiria ibuprofeną savo pacientams, atsižvelgiant galvos skausmą, nugaros skausmus, ar dantų skausmo atveju...

Užsienio spauda / Paranormal news
UFOs and Aliens Aren’t Always Demons and Nephilim?...
Užsienio spauda / Paranormal news
Deer Hunter caught bright spheres above and beams of light b...
Užsienio spauda / Paranormal news
Alien Evidence – The Mysterious UFO Landing At Socorro, New ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbatos receptas nuo karščiavimo...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo kosulio (šalpusnis, piliarožė, raudonėlis)...
Užsienio spauda / Paranormal news
Huge Wooden Structures Mystify Forest Officials In New Mexic...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1