Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (243) Komentarų: (0) (27.10.2017 - 17:55) Spausdinti

Leftus Holo dvaro vaiduoklis

Ant įlankos kranto Veksfordo (Airija) grafystėje stovi vienišas trijų aukštų namas. Šis namas žinomas dėl liūdnų ir paslaptingų jame vykusių įvykių. Dvaras šioje vietoje buvo pastatytas dar XIV amžiuje. Jis priklausė Redmonfų šeimai ir vadinosi, savaime aišku, Redmond Holu. XVII amžiuje, kai Anglijoje vyko pilietinis karas, dvarą konfiskavo Kromvelio armija, jis perėjo Loftuso šeimai. 1766-ais metais į dvarą persikėlė gyventi Karlas Totenhemas su šeima, tačiau naujasis šeimininkas nusprendė dvaro pavadinimo nebekeisti.

Leftus Holo dvaro vaiduoklis

Anos istorija

Vieną vėlų vakarą, kai lauke siautėjo audra, pasigirdo beldimas j paradines Loftus Holo duris. Prie durų stovėjo jaunas vyras. Jis pasakė, kad išklydo iš kelio, ir paprašė leisti pernakvoti. Keliauninkas buvo įleistas j dvarą, pavaišintas vakariene, po kurios buvo pasiūlyta tradicinė pramoga - sulošti kortomis. Žaidimo metu Anai, dvaro savininko dukrai, iš rankų iškrito korta ir mergina pasilenkė ją paimti nuo grindų. Ją apėmė siaubas, kai pamatė, kad svečias vietoje kojų turėjo kanopas! Mergina išsigandusi sukliko, o tuo metu keistasis keliauninkas pakilo aukštyn ir, pramušęs lubas, dingo dūmų (ar dulkių) debesyje.

Ana buvo tokiame giliame šoke, kad daugiau negalėjo nei gerti, nei valgyti. Mergina netrukus po šio įvykio mirė savo kambaryje su gobelenais, kuriame vėliau ir pasirodydavo vaiduoklis. Yra pasakojama, kad Ana mirė, sėdėdama ant kėdės, todėl jos artimiesiems teko ją laidoti tokioje pozoje, nes sustingusio kūno nebuvo įmanoma ištiesinti.

Yra ir realesnė įvykių, pasibaigusių merginos mirtimi, versija. Šiame pasakojime taip pat dalyvauja atklydęs keliautojas, tačiau dramos pabaiga yra visiškai kitokia: jauni žmonės pamilo vienas kitą, tačiau jų laimei pasipriešino Anos tėvas ir pamotė. Sielvarto apimta mergina išprotėjo ir po kurio laiko mirė. Po jos mirties dvare prasidėjo keisti dalykai - naktimis ėmė girdėtis keistas beldimas, pasirodydavo merginos vaiduoklis. Anos tėvai buvo taip persigandę, kad pasikvietė vietinį šventiką vaiduokliui išvaryti, tačiau to nepavyko padaryti.

Leftus Holo dvaro vaiduoklis

1870-ais metais pastatas buvo nugriautas ir jo vietoje pastatytas kitas - būtent jis ir išliko iki mūsų dienų. Praėjusiame amžiuje dvare buvo įkurtas vienuolynas, prie kurio veikė mergaičių mokykla, vėliau dvare buvo įkurtas viešbutis. 2008-ais metais dvaras buvo parduotas aukcione.

2014-ųjų metų rugpjūčio mėnesį apgaubtą niūrios šlovės Loftus Holo dvarą aplankė 21-ių metų Londono gyventojas Tomas Byvis (Thomas Beavis). Tomas dvare lankėsi su savo draugais ir kitais turistais, kuriuos sudomino pasakojimai apie dvare gyvenantį vaiduoklį. Jaunuolis apsilankymo metu nupaveikslavo pastato fasadą. Pasibaigus ekskursijai jaunuolis peržiūrėjo padarytas nuotraukas ir vienoje jų pastebėjo mergaitės figūros kontūrus. Dar geriau įsižiūrėjęs, vaikinas pamatė ne tik vaiduoklį, bet ir šalia jos esantį baisų senos moters atvaizdą.

Leftus Holo dvaro vaiduoklis

„Aš padariau nuotraukų, norėdamas jas parodyti mamai, ir jas peržiūrinėjau, kai mes keliavome namo. Būtent tuomet ir pastebėjau tą mažą mergaitę. Aš buvau toks sukrėstas, kad mane net apėmė drebulys, - pasakojo Tomas. - Gali būti, kad Anos Totenhem dvasia iki šiol gyvena Loftus Hole“.

Tačiau yra manančių, kad Tomui pavyko užfiksuoti ne Anos vaiduoklį, o kažkurios jaunos vienuolyno auklėtinės vaiduoklį, o šalia esantis atvaizdas priklausė rūsčiai auklėtojai, kuri ir nuvarė mergaitę į kapus.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: Loftus Holo dvaras, mistika, Vaiduoklis, Airija

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Ligos, mutacijos
«Mėlyno» šerno paslaptis...

Praėjusių metų rugsėjį, socialinių tinklų „Reddit“ ir „Imgur“ naudotojas GlendilTEK išpublikavo nuotraukų albumą, kuriame buvo p...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Filmas «Vakcinuoti: nuo sukčiavimo iki katastrofos»...

Filmas "Vakcinuoti: nuo sukčiavimo iki katastrofos". Apie mokslinių tyrimų klastojimą. Vakcina ir autizmas. Rezulta...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sumažinkite cholesterolio kiekį ir kraujo spaudimą per ...

Ši priemonė padės išsaugoti jūsų kraujospūdį normalų, taip išvengsite daugybės širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų. Papra...
Ligos, mutacijos
Indijoje mergaitei iš ausies pašalinta 1 000 didžiųjų s...

Šiai 12 metų mergaitei iš Indijos gydytojai iš ausų ištraukė daugiau kaip 1 tūkst. didžiųjų skruzdžių – šios klausos kanaluose j...

Užsienio spauda / Paranormal news
Rogue planet could bring end of days this weekend, numerolog...
Užsienio spauda / Paranormal news
Does Astronaut’s Visor Reflection Shows A Mysterious Figure ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas – baisiausias vėžio priešas...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Svogūnas laringitui gydyti...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas su pienu gydo laringitą...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)...