Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (242) Komentarų: (0) (14.07.2018 - 16:44)

Mašinos-vaiduokliai

Yra priimta manyti, kad vaiduokliai dažniausiai būna žmogaus ar gyvūno pavidalo, tačiau taip būna ne visuomet. Vaiduokliais gali tapti ir negyvi daiktai, pavyzdžiui, mašinos.

vaiduoklis, Londonas, mistika, dviaukštis autobusas, vaiduokliai

Vienas iš šiurpiausių pavyzdžių - tai ledi Merės Hovard laidotuvių katafalkas, kuris važiuoja keliu, vedančiu per viržių lauką ir jungiančiu Tevistoką ir Okhemptoną Devono grafystėje.

Katafalke keliauja blyškus ledi Hovard vaiduoklis. Ji buvo sero Džono Fitco iš Fitcfordo, kuris XVII amžiuje valdė šias žemes, dukra. O pats katafalkas padarytas iš keturių ledi Hovard vyrų, kuriuos, kaip manoma, ji nužudė, kaulų ir kaukolių. Netgi priekyje katafalko bėgantis šuo irgi yra skeletas.

1944 m. birželio 28 d. apie 21:45 Deividas Henčetas dviračiu važiavo namo ir privažiavo sankryžą su Bel Leinu šiauriniame Londono pakraštyje esančiame Enfild Old Taune. Vyras staiga pastebėjo aukštą, į dėžę panašų juodą ekipažą, valdomą vežiko ir pakinkytą juodais arkliais, dideliu greičiu važiuojantį tiesiai į kairėje pusėje esančio sklypo gyvatvorę.

Ekipažas, apgaubtas melsva spalva, kurį laiką visiškoje tyloje judėjo šalia gyvatvorės kokios pėdos aukštyje virš žemės, o po to pro vartus pasuko į seną garažą, kur ir dingo. Vežėjas ant galvos buvo užsidėjęs aukštą juodą skrybėlę, o rankoje laikė botagą.

Netoli šio įvykio vietos žaidęs berniukas taip pat pamatė siaubingą vaiduoklį ir labai išsigandęs pabėgo. Tai tik vienas pasakojimas apie siaubą keliantį ekipažą, kuris, anot legendos, yra karaliaus Džeimso II laikų teisėjo Džordžo Džefrio karieta.

Dviaukštis autobusas-vaiduoklis

Kur kas šiuolaikiškesnė vaiduokliškos transporto priemonės versija - dviaukštis autobusas, kurį žmonės keletą kartų matė 1936 metais. Jis naktimis važiuodavo Keningstone: ryškiai raudonas, įjungtais žibintais ir apšviestu salonu, tačiau be vairuotojo ir keleivių.

Priešpriešiais važiuojančių automobilių vairuotojai, apimti panikos, sukdavo į šalikelę, tačiau vienas vairuotojas, paralyžiuotas baimės, rėžėsi į sieną ir žuvo. Po šio įvykio siena buvo nugriauta, kelias praplatintas, o paslaptingasis autobusas daugiau niekada nebepasirodė.

Neseniai pasirodė pranešimai apie naikintuvą „Spitfire“. Jį liudininkai matė ir girdėjo netoliese Bigan Hilo aerodromo pietiniame Londono pakraštyje. Taip pat yra pasakojama apie mistinį bombonešį „Wellington“, kuris suka ratus virš slėnio, esančio tarp Landeilo ir Landoverio -būtent šioje vietoje Antrojo pasaulinio karo metais treniravosi šie bombonešiai.

Patys šiurpiausiai kelių įvykiai yra tie, kai su realiais automobiliais susiduria fantomai. Lietingą 1981 m. lapkričio 2 d. vakarą Endrius Kjutardžas A12 plentu važiavo link Greit Jarmuto. Jis buvo ties Hoptonu, kai netikėtai ant kelio pastebėjo kažkokį tamsų debesį.

Kai vyras privažiavo arčiau, debesis pasidarė žmogaus formos - jis tapo panašus į aukštą ilgaplaukį vyrą, apsiavusį senamadiškais užvarstomais batais ir apsirengusį ilgu paltu. Ir šis vyras visiškai nesiruošė trauktis į šalikelę!

Kjutardžui teko staigiai stabdyti, slidžiame kelyje jo automobilį sumėtė, jis nučiuožė tiesiai į vyrą ir nuvažiavo į griovį kitoje kelio pusėje! Kjutardžas kažkokiu stebuklu liko gyvas. O keistasis keliu einantis vyras išnyko tarsi rūkas. Tai tik vienas atvejis, kai eismo įvykyje dalyvauja žmogus iš praeities, aiškiai neturintis nė mažiausio supratimo apie kelių eismo taisykles.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: mistika, Vaiduoklis, Londonas, mašinos-vaiduokliai, dviaukštis autobusas
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar