Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (06.06.2018 - 09:54)

Leukemija: 5 kraujo vėžio ženklai

Kraujo vėžys, kaip ir kitos vėžio formos, smoga nesigailėdamos. Nors kelią šiai ligai užkirsti sunku, vis dėlto nugalėti ją galime stebėdami savo kūną ir matydami pokyčius, kurie gali būti lemtingi.

liga, vėžys, leukemija

Kūno ženklai (nuotr. 123rf.com)

Štai 5 leukemijos, kraujo vėžio, simptomai, kurie padės šią ligą nustatyti kiek galima anksčiau, rašoma Raisehandnow.com

1. Dusulys. Jeigu imate dusti vaikščiodami net po namus ar kambarį, gali būti, kad jums trūksta oro, o tai yra vienas iš galimų leukemijos požymių. Stebėkite save ir pastebėję daugiau galimų požymių, turėtumėte kreiptis į medikus.

2. Mėlynės. Jeigu iš niekur nieko, be priežasties, ant kūno atsirado mėlynės, turėtumėte suklusti. Žinoma, mėlynės atsiranda ir netikėtai susižeidus, tačiau stebėkite save ir nepavėluokite. Tai rodo trombocitų trūkumą, dažniausiai atsiranda ant rankų ir kojų.

3. Nedideli raudoni spuogeliai. Jei juos pastebite ant kūno skirtingose vietose, turėtumėte rimtai sunerimti, atlikti kraujo tyrimus ir kreiptis į medikus.

4. Netikėtas kraujavimas. Netikėtai pasirodęs kraujas iš nosies ar išmatose gali reikšti, kad organizme vyksta tam tikri pakitimai, galintys turėti įtakos jūsų sveikatai.

5. Karščiavimas. Jei be aiškios priežasties jums kyla temepratūra, jaučiatės lyg apsvaigę, o karštis nemažėja net ir išgėrus karščiavimą mažinančių vaistų, gali būti, kad jums reikėtų skubiai pasirodyti gydytojams.

Nepamirškite visais atvejais, vos pasijutus blogai, apie tai pranešti savo šeimos gydytojui, kuris paskirs jums reikalingus tyrimus ir padės laiku diagnozuoti ligą arba paneigti jūsų mintis apie ją.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: Kraujo vėžys, Vėžys, Liga, leukemija
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar