Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Archeologija » Peržiūrų: (704) Komentarų: (0) (16.01.2018 - 13:56)

Meksikoje aptiktas unikalus radinys: miniatiūrinis visatos modelis

Meksikos archeologai aptiko akmeninę struktūrą, kuri galėjo būti sukurta kaip jų suvokimą atitinkantis „miniatiūrinis visatos modelis“. Objektas yra vandens telkinyje šalia Istaksiuatlės ugnikalnio netoli Meksiko.

Archeologija, Meksika, visata

Senovės meksikiečiai tikėjo, kad krokodilo pavidalo būtybei išropojus iš vandens, iš jos kūno buvo sukurta žemė ir dangus. Akmeninė struktūra, rasta tvenkinyje, mokslininkų teigimu, iliustruoja šį mitą ir apibūdina meksikiečių suvokimą apie pasaulio sukūrimą.

Iris Hernandez iš Nacionalinio antropologijos ir istorijos instituto, vadovavusi tyrimui, sako, kad architektūriniai elementai, panardinti vandenyje, „buvo svarbūs Mezoamerikos gyventojų mąstymui“. Ji su kolegomis, nuo 2016 m. tyrinėjanti paslaptingą objektą, rado keramikos šukių, obsidiano, medžio anglies.

Meksikoje aptiktas unikalus radinys: miniatiūrinis visatos modelis

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: visata, archeologija, Meksika

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar