Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (25.10.2017 - 07:41)

Moksliniai įvardijo vyrų ir moterų oralinio sekso grėsmę

Amerikiečių mokslininkai įvardijo pagrindinę vyrų oralinio sekso grėsmę. Tyrimas buvo paviešintas žurnale „Annals of Oncology“, skelbiama Europos medicininės onkologijos bendruomenės pranešime.

Moksliniai įvardijo vyrų ir moterų oralinio sekso grėsmę

Buvo nustatyti faktoriai, kurie sukelia grėsmę vyrų sveikatai: rūkantiems, turėjusiems penkis ir daugiau oralinio sekso partnerius, turi didžiausią grėsmę galvos ar kaklo vėžiui išsivystyti. Viso apie 0,7 proc. vyrų, anot tyrimo autorių, gyvenime susiduria su vienu iš šių susirgimų.

Auglys daug rečiau susiformuoja moterims, nerūkantiems ir tiems, kurie viso gyvenimo metu turėjo mažiau nei penkias oralinio sekso partneres. Mokslininkai aptiko tiesioginį ryšį tarp oralinio sekso partnerių skaičiaus ir galvos bei kaklo vėžio atsiradimo rizikos.

Tokio tipo išvadas autoriai priėjo išanalizavę 13089 žmonių, kurių amžius svyravo nuo 20 iki 69 metų, ir kurie dalyvavo NHANES (National Health and Nutrition Examination Survey) tyrime.

Vėžinį susirgimą sukelia HPV16 virusas – viena iš žmogaus papilomos viruso atmainų. Ekspertai mano, kad JAV galvos ir kaklo vėžinių susirgimų skaičius pasivys gimdo kaklelio susirgimų skaičių 2020-aisiais.

Anksčiau JAV žiniasklaidoje buvo skelbta, kad reguliarus oralinis seksas „priimančiajam“ partneriui didina gerklų vėžio tikimybę 22 kartus.

Žmogaus papilomos virusai įprastai perduodami buitiniu ir lytiniu keliu per kraują, odą ir seiles. Daugelis jų yra visiškai nekenksmingi žmogui, tačiau kai kurie gali ilgainiui išsivystyti į onkologinius susirgimus.

Moksliniai įvardijo vyrų ir moterų oralinio sekso grėsmę

ŽYMĖS: mokslininkai, kaklo vėžys, seksas, galvos vėžys, moksliniai tyrimai

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Ligos, mutacijos
Buvęs chemikas Shane Ellison sako visą tiesą apie vaist...

Formacijos kompanijos, interviu metu, nedvejodamas pasako taip: «Atminkite, mes kuriame vaistus siekiant palengvinti simptomus. ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydy...

Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydyti? Jos funkcija gaminti hormonus. Sutrikusi skydliaukės funkcija sukelia...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Natūralus kandidozės nugalėjimas...

Candida albicans ir candida tropicalis yra pavadinti mieliagrybiai, gyvenantys mūsų virškinamajame trakte ir gleivinėse. Miel...

Ligos, mutacijos
Veganine mityba - vienintelė viltis sergantiems artritu...

Net 33% suaugusiųjų šiuo metu kenčia dėl artrito, kuris pasireiškia tinimu, apribotais judesiais arba skausmu. Tyrimai rodo, ...