Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (1.4K) Komentarų: (0) (15.06.2017 - 16:39)

Ateivių buvimo Žemėje įrodymai

Ginčai dėl mūsų Visatos atsiradimo ir gyvybės užgimimo Žemėje netyla jau keletą amžių. Mokslas kol kas negali atsakyti į daugelį klausimų, todėl kuriamos alternatyvios teorijos. Kaip teigia paleokontakto teorija, tolimoje praeityje Žemėje lankėsi ateivių civilizacijų atstovai, kurie, gali būti, ir sukūrė žmonių rasę. Ne vienas senų laikų artefaktas liudija būtent apie tokią įvykių eigą.

Vienas iš tokių įrodymų yra skitų artefaktas. Figūra primena šių dienų kosmonautą skafandre. Daugelis tyrinėtojų paprasčiausiai netiki, kad primityvi bendruomenė, kurią graikų istorikas Herodotas vadino „kraugeriškų karių gentimi", galėjo sukurti tokią skulptūrą.

Lenkų istorikas Sergejus Loladofas Nepale aptiko įdomią disko formos plokštę su piešiniais. Iššifruoti piešinių niekaip nepavyko. Etnologijos profesorius Robinas Evansas išanalizavo hieroglifus, esančius Loladofo aptiktoje plokštėje, ir nusprendė surengti ekspediciją į Tibeto gilumą. Ten jam buvo papasakotos vietinės legendos apie žmones iš kosmoso, kurie į Žemę ir atgabeno šią ir kitas panašias plokštes.

Ateivių buvimo Žemėje įrodymai

Daugelis senųjų petroglifų vaizduoja ne tik žmones ir gyvūnus, bet ir dar kai ką labai keisto. Šiuose piešiniuose vaizduojamos būtybės, panašios į kosmonautus. Tokių paslaptingų piešinių aptikta Sacharos dykumoje ir Pietų Amerikoje. Piešinių ant uolų amžius siekia nuo 8 iki 15 tūkstančių metų. Kai kurie piešiniai tyrinėtojams kelia mintį, kad sienos galėjo būti naudoja-
mos kaip informacinis skydas, kurio pagalba pirmykštės bendruomenės bendravo su ateiviais iš kosmoso.

Meksikos džiunglėse aptikti senovės miesto Palenkės griuvėsiai. Tais laikais, kai majų genčiai vadovavo Pakalis, Palenkė buvo vienas iš galingiausių miestų šiame regione. Po Pakalio mirties jis buvo palaidotas piramidėje, ant jo kapo uždėtas antkapis su piešiniais. Piešiniuose pavaizduota, kaip Pakalio siela patenka į kažkokį aparatą, primenantį kosminį laivą, ir sugražinama žvaigždėms.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar