Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Vasario » 23

Biologinis laikrodis gali nustatyti jus kamuojančią bėdą

Prabundate kasnakt tuo pačiu metu ir jau pavargote spėlioti ir aiškintis, kas su jumis vyksta? O gal pats metas tą išsiaiškinti? Kinų medicinoje egzistuoja mūsų organizmo biologinio laikrodžio sąvoka – ji paaiškina, kokios emocijos žadina jus naktimis ir kokiame organe atsiradusios problemos trukdo miegoti.

Biologinis laikrodis gali nustatyti jus kamuojančią bėdą

Platesnį šio požiūrio išaiškinimą pateikia tinklalapis econet.ru. Energetinis mūsų organizmo laikrodis atrodo taip:

Nuo 23 val. iki 1 val.: tulžies pūslės laikas, regeneracija;
Nuo 1 val. iki 3 val.: kepenų laikas, apsivalymas ir miegas;
Nuo 3 val. iki 5 val.: plaučių laikas, gilus miegas;
Nuo 5 val. iki 7 val.: storosios žarnos laikas, metas keltis ir atsigerti vandens;
Nuo 7 val. iki 9 val.: skrandžio laikas, pusryčių metas;
Nuo 9 val. iki 11 val.: blužnies laikas, darbas ir aktyvumas;
Nuo 11 iki 13 val.: širdies laikas, metas pietauti, bendrauti, bendradarbiauti;
Nuo 13 val. iki 15 val.: plonosios žarnos laikas, spręskite įvairius klausimus, tvarkykite reikalus;
Nuo 15 val. iki 17 val.: šlapimo pūslės laikas, dirbkite, mokykitės ir gerkite arbatą;
Nuo 17 val. iki 19 val.: inkstų laikas, vakarieniaukite, semkitės jėgų;
Nuo 19 val. iki 21 val.: perikardo (širdies raumens) laikas, metas atsipalaidavimui, artumui;
Nuo 21 iki 23 val.: trijų šildančių sistemų meridianas, laikas poilsiui.

Pažvelkime, ką reiškia nemiga ar prabudimas, atsižvelgiant į šių periodų aktyvuosius organus bei emocines sritis.

Jeigu jums sunku užmigti nuo 21 iki 23 val.

Šiuo laikotarpiu padidėja kraujagyslių aktyvumas. Jeigu jums sunku užmigti šiuo periodu, gali būti, kad yra problemų su imunitetu, antinksčiais ar skydliauke. Miegą šiuo laikotarpiu gali apsunkinti tokie psichologiniai veiksniai kaip stresas, vidiniai konfliktai ar savo asmenybės sureikšminimas.

Jeigu prabundate nuo 23 val. iki 1 val.

Šiuo periodu aktyvi tulžies pūslė. Šis organas atsakingas už riebalų, kuriuos jūs suvartojote dieną, skaidymą ir perdirbimą. Jei prabundate šiuo laiku, į savo kasdienį racioną įtraukite daugiau naudingųjų riebalų, pavyzdžiui, polinesočiųjų riebalų rūgščių Omega-3 (jūros žuvis). Jeigu jūs dėl ko nors smerkiate, barate save ar kitus, tai irgi gali būti priežastis, kodėl šiomis valandomis neužmiegate ar prabundate.

Jeigu prabundate nuo 1 val. iki 3 val.

Tai kepenų aktyvumo laikas. Jeigu miegas trinka šiuo laikotarpiu, vadinasi, pernelyg apkraunate šį organą. Laikas mažinti vartojamo alkoholio kiekį ir peržiūrėti savo mitybą, kad būtų išvengta didesnių bėdų. Pyktis ir kaltės jausmas irgi trukdo miegoti šiuo laikotarpiu.

Jeigu prabundante nuo 3 val. iki 5 val.

Šiuo laikotarpiu plaučiai kaupia deguonį, kad jį perduotų visam organizmui. Šiomis valandomis žmonės dažniau jaučia liūdesį, nusivilimą, vidinį skausmą. Jeigu prabundate trečią valandą nakties, tai byloja apie ryškų depresijos požymį. Situaciją galėtų pagerinti sveikesnė mityba ir buvimas gryname ore.

Jeigu prabundate nuo 5 val. iki 7 val.

Tampa aktyvi storoji žarna, todėl visai nenuostabu, kad jūs prabundate. Tiesiog galite jausti „kvietimą“ nueiti į tualetą. Dieną gerkite daugiau vandens. Emocinė priežastis galėtų būti tokia: galbūt esate situacijoje, iš kurios nematote išeities arba nekantriai laukiate kokio nors gyvenimo pokyčio.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 18:02 Japonijoje mirė seniausias žemės gyventojas
Japonijoje mirė oficialiai seniausiu pripažintas pasaulio vyras. Chitetsu Watanabei buvo 112 metų, antradienį pranešė japonų žiniasklaida. 1907-aisiais gimęs japonas tik prieš dvi savaites gavo Gineso rekordų knygos sertifikatą, liudijantį, kad jam priklauso seniausio planetoje vyro titulas....

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 08:01 Burokėlis: kaip išsaugoti naudingiausias savybes?

Burokėlis – tikras mūsų daržo karalius. Juk jodo jame daugiau nei kitose daržovėse, vitamino C kiekiu jis dvigubai lenkia morką, stimuliuoja ląstelių augimą, stipriną odą, nagus ir plaukus. Senovės graikai burokėlius pirmiausia naudojo medicinoje, tik tuomet sugalvojo išbandyti maiste, taig...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:56 Visur aplinkui permatomos sferos!
Lonas Strikleris, anomalių reiškinių tyrinėtojas iš Baltimorės (JAV), nelabai seniai gavo elektroninį laišką nuo Polo Kočreino, gyvenančio Australijoje, Perto mieste. Polas savo laiške pasakojo, kad jam jau tiesiog įgriso skraidančios permatomos sferos, ir prašė jam padėti rasti tokį žmogų, kuris su...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:00 Kodėl turėtumėte valgyti daugiau brokolių?

Miniatiūrinį medį primenanti daržovė kadaise lietuviams buvo neįprasta, netgi egzotiška. Šiandien brokolis yra viena populiariausių daržovių ant kasdienio stalo, kurį žmonės renkasi ne tik dėl jo skonio.

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 19:35 Ar Kanapės efektyvesnės už aspiriną?
Medžiagos, esančios kanapių sudėtyje, pasirodė kur kas veiksmingiau veikiančios uždegiminius procesus, negu tokie paplitę preparatai, kaip aspirinas.

Skaityti daugiau