Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasaulio įvairenybės » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (02.04.2017 - 10:49)

„Coca-Cola“ skardinės į gamyklą atkeliavo su žmonių išmatomis

Gerti „Coca-Cola“ nėra sveika, tačiau ši istorija visai ne apie gėrimo kokybę ir sudėtį. Na, bent jau ne apie tai, ką į jį deda gamintojas. Viename „Coca-Cola“ išpilstymo ceche gėrimo skardinėse neseniai buvo aptiktas didelis kiekis išmatų. Jos ne tik sukėlė nerimą dėl parduotuvėse esančios „Coca-Cola“ kokybės ir saugumo, bet ir rimtai užteršė gamyklos įrangą.

Incidentas įvyko Šiaurės Airijoje, Lisberno mieste. Gamykloje buvo pripildinėjamos „Coca-Cola“ skardinės, tačiau išpilstymo įrenginys strigo. Kuomet darbuotojams teko pasirūpinti su užduotimi nesusitvarkančią technika šlykštus reikalas ir buvo pastebėtas. Skardinės buvo pilnos žmogaus išmatų, kurios užkimšo išpilstymo įrenginio galvutes ir gerokai užteršė visą gamyklos techniką.

Skardinės atkeliavo iš Vokietijos. Jos į išpilstymo vietą atvežamos visiškai atviros - be dangtelio. Taip sutaupomos logistikai skirtos lėšos.

„Coca-Cola“ skardinės į gamyklą atkeliavo su žmonių išmatomis

 „Coca-Cola“ skardinės į gamyklą atkeliavo su žmonių išmatomis ©M0tty | commons.wikimedia.org

Gamyklose, kaip Lisberno mieste, skardinės yra pripildomos ir užsandarinamos. Visgi, darbuotojai iš anksto nusistebėjo - anksčiau jie gaudavo netoliese Jungtinėje Karalystėje pagamintas skardines. Todėl nustebo pamatę, kad šįkart jos atkeliavo iš Vokietijos.

Tai kaip į šias skardines pateko žmogaus išmatos? Skardinių gamybos metu į jų vidų gali patekti metalo dalelių todėl dar gamykloje jos yra išplaunamos, o jų vidus visuomet padengiamas specialia medžiaga, atskiriančia aliuminio skardinę nuo maisto ar gėrimų. Vėliau skardinės supakuojamos ir sunkvežimiais keliauja į kitas gamyklas. Specialistai tvirtina, kad gamykloje niekas pridirbti į skardinių ruošinius paprasčiausiai negalėjo - kas nors būtų pastebėjęs, nes šis veiksmas turėjo įvykti tarp gamybos linijos ir sunkvežimio. Tačiau yra ir kita versija.

„Coca-Cola“ pilstymu užsiimančios įmonės specialistai turi savo paaiškinimą. Jų manymu, sunkvežimyje greičiausiai važiavo žmonės, kurie ir tuštinosi į atviras skardines, o vėliau jas sudėjo atgal į didžiuosius įpakavimus. Visgi, įmonės administracija nepyksta, kad taip nutiko, jie tik norėtų sužinoti, kas nutiko su šiais nelegaliais migrantais. Darbuotojai teigia, kad jiems sunku įsivaizduoti, kokia turėjo būti migrantų padėtis, kad šie ryžtųsi sunkiai kelionei tamsiame sunkvežimyje, kuriame jiems ir teko tuštintis į skardines.

Kita vertus, mažų mažiausiai taip padarę žmonės galėjo įsitikinti, kad skardinės nebus pakrautos į išpilstymo įrenginius - jie jas lyg specialiai paliko įpakavimuose. Todėl darbuotojams teko net 15 valandų valyti išpilstymo liniją, kol ji vėl buvo švari ir sterili. „Coca-Cola“ teigia, kad nei viena užteršta skardinė nepateko į parduotuves ir nebuvo nė menkiausios galimybės, kad pateks - įmonėje veikia stipri kokybės kontrolė. Incidentu, žinoma, dabar domisi policija.

ŽYMĖS: Coca-Cola, gėrimai, skardinės, Mityba, pasaulio įvairenybės, sveikata, Maistas

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Labiausiai paplitę liaudies gydymo metodai nuo artrito...

Išbandykite šias liaudies gydymo priemones nuo artrito, atsikratykite skausmo kartą ir visiems laikams! Liaudies gydymo metod...

Medicinos naujienos
Daktaras Simoncini: vėžio gydymas soda...

Straipsnis apie Italijos gydytoją Tulio Simoncini, kuris sugriovė tradicinės medicinos požiūrį į vėžinius susirgimus, svetain...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sumaišykite šiuos ingredientus ir pamiršite apie vėžį i...

Šiame straipsnyje, pasidalinsime dar vienu metodu, kuris padės išvengti ir kai kuriais atvejais net išgydyti vėžį. Šis stipru...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sumažinkite cholesterolio kiekį ir išvalykite kraujagys...

Šis receptas padės išvalyti kraujagysles ir apsaugos nuo užsikimšimo. Blogasis cholesterolis dažnai gydomas tradiciniais įvai...