Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 2

„Coca-Cola“ skardinės į gamyklą atkeliavo su žmonių išmatomis

Gerti „Coca-Cola“ nėra sveika, tačiau ši istorija visai ne apie gėrimo kokybę ir sudėtį. Na, bent jau ne apie tai, ką į jį deda gamintojas. Viename „Coca-Cola“ išpilstymo ceche gėrimo skardinėse neseniai buvo aptiktas didelis kiekis išmatų. Jos ne tik sukėlė nerimą dėl parduotuvėse esančios „Coca-Cola“ kokybės ir saugumo, bet ir rimtai užteršė gamyklos įrangą.

Incidentas įvyko Šiaurės Airijoje, Lisberno mieste. Gamykloje buvo pripildinėjamos „Coca-Cola“ skardinės, tačiau išpilstymo įrenginys strigo. Kuomet darbuotojams teko pasirūpinti su užduotimi nesusitvarkančią technika šlykštus reikalas ir buvo pastebėtas. Skardinės buvo pilnos žmogaus išmatų, kurios užkimšo išpilstymo įrenginio galvutes ir gerokai užteršė visą gamyklos techniką.

Skardinės atkeliavo iš Vokietijos. Jos į išpilstymo vietą atvežamos visiškai atviros - be dangtelio. Taip sutaupomos logistikai skirtos lėšos.

„Coca-Cola“ skardinės į gamyklą atkeliavo su žmonių išmatomis

 „Coca-Cola“ skardinės į gamyklą atkeliavo su žmonių išmatomis ©M0tty | commons.wikimedia.org

Gamyklose, kaip Lisberno mieste, skardinės yra pripildomos ir užsandarinamos. Visgi, darbuotojai iš anksto nusistebėjo - anksčiau jie gaudavo netoliese Jungtinėje Karalystėje pagamintas skardines. Todėl nustebo pamatę, kad šįkart jos atkeliavo iš Vokietijos.

Tai kaip į šias skardines pateko žmogaus išmatos? Skardinių gamybos metu į jų vidų gali patekti metalo dalelių todėl dar gamykloje jos yra išplaunamos, o jų vidus visuomet padengiamas specialia medžiaga, atskiriančia aliuminio skardinę nuo maisto ar gėrimų. Vėliau skardinės supakuojamos ir sunkvežimiais keliauja į kitas gamyklas. Specialistai tvirtina, kad gamykloje niekas pridirbti į skardinių ruošinius paprasčiausiai negalėjo - kas nors būtų pastebėjęs, nes šis veiksmas turėjo įvykti tarp gamybos linijos ir sunkvežimio. Tačiau yra ir kita versija.

„Coca-Cola“ pilstymu užsiimančios įmonės specialistai turi savo paaiškinimą. Jų manymu, sunkvežimyje greičiausiai važiavo žmonės, kurie ir tuštinosi į atviras skardines, o vėliau jas sudėjo atgal į didžiuosius įpakavimus. Visgi, įmonės administracija nepyksta, kad taip nutiko, jie tik norėtų sužinoti, kas nutiko su šiais nelegaliais migrantais. Darbuotojai teigia, kad jiems sunku įsivaizduoti, kokia turėjo būti migrantų padėtis, kad šie ryžtųsi sunkiai kelionei tamsiame sunkvežimyje, kuriame jiems ir teko tuštintis į skardines.

Kita vertus, mažų mažiausiai taip padarę žmonės galėjo įsitikinti, kad skardinės nebus pakrautos į išpilstymo įrenginius - jie jas lyg specialiai paliko įpakavimuose. Todėl darbuotojams teko net 15 valandų valyti išpilstymo liniją, kol ji vėl buvo švari ir sterili. „Coca-Cola“ teigia, kad nei viena užteršta skardinė nepateko į parduotuves ir nebuvo nė menkiausios galimybės, kad pateks - įmonėje veikia stipri kokybės kontrolė. Incidentu, žinoma, dabar domisi policija.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau