Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Birželio » 21

Geri patarimai, jeigu namie susidūrėte su poltergeistu

Poltergeistai (turbulentinės dvasios) žinomi nuo neatmenamų laikų. Pirmieji jų apsireiškimai buvo greitinami su demonais ir raganystėmis. Iki šių laikų netyla diskusijos, kas tai yra iš tikrųjų. Kai kas mano, kad taip apsireiškia gyviesiems mirusių žmonių sielos iš anapus.

Kartais poltergeistai geba komunikuoti per raštą, vadinamąsias Vidža lenteles arba atsakyti į klausimus, pabelsdamos į stalą. Šiuo atveju gana lengvai nustatomas dvasios vardas ir tapatybė, tačiau dažnai lieka neaišku, ar tai realaus, dabar mirusio, asmens tapatybė ar vaizduotės kūrinys. Asmenys, tiriantys poltergeisto atvejus, teigia, kad poltergeistas iš tikrųjų nėra realios būtybės, tačiau tam tikri išoriniai įsikūnijimai žmoguje, kamuojamame emocinių sutrikimų. Labai dažnai poltergeistas pradeda gąsdinti paauglius, ypač moteriškos lyties.

Geri patarimai, jeigu namie susidūrėte su poltergeistu

6 ženklai, kad susidūrėte su poltergeistu:

  • savaime judantys objektai (nesvarbu, ar jūs esate šalia, ar ne).
  • Keisti bildėjimo, daužymo garsai namie be aiškios priežasties.
  • Užrašai, atsirandantys ant sienos.
  • Savaime skriejantys į žmones akmenys ir kiti objektai.
  • Aplankantis jausmas, kad kažkas pastumia, nors nieko šalia nėra.
  • Keisti kvapai, atsirandantys be jokios akivaizdžios priežasties.

Jeigu patiriate išvardytus simptomus, gali būti, kad turite reikalą su poltergeistu. Jeigu namie yra vaikų, reikėtų visų pirma išsiaiškinti, ar poltergeistas tikrai yra realus, o ne pokštas. Yra žmonių, kurie net vieną žymiausių poltergeisto atvejų (1977 metais Londone, Enfieldo rajone, Hodgonš šeimoje) laiko vaikų iškrėsta išdaiga tėvams. Todėl reikėtų įsitikinti, kad tikrai susiduriate su anapusiniu pasauliu, prieš kreipiantis į pašalinius asmenis.

Kaip spręsti poltergeisto problemą? Jeigu abejonių dėl poltergeisto nėra, kyla klausimas: ką dabar reikėtų daryti? Vienas būdas reikalauja daug kantrybės – reikia tiesiog išlaukti, kol tai praeis. Vidutinė poltergeisto trukmė – apie pora savaičių. Retai gali trukti iki kelių mėnesių. Reikia įvertinti, kaip labai tai trukdo. Jeigu tai nieko daugiau negu pora daiktų, kurie kilnojami iš vienos vietą į kitą ar retkarčiais link jūsų atskriejantis akmenukas, nereikėtų kelti panikos. Tačiau jeigu poltergeistas tikrai gąsdina ir jo nebegalima toleruoti, tai galima ieškoti pagalbos.

Egzorcizmas. Vaiduoklių apsireiškimo atvejais žmonės pirmiausia kreipiasi į dvasininkus ir prašo palaiminti jų namus. Blogiau nebus, bet dažnai nuo poltergeisto tai nepadeda. Be to, jeigu hipotezė, kad poltergeistas nėra kokia nors būtybė (demonas, mirusio žmogaus dvasia), yra teisinga, egzorcizmas gali būti visiškai neveiksmingas. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, regis, efektyviausias būdas, kaip sustabdyti poltergeistą – tai kreiptis į jį tiesiogiai ir paprašyti nustoti kelti sumaištį namuose ir išeiti.

Psichologinė pagalba. Kilus įtarimams, kad poltergeistas yra tiesiogiai susijęs su kokiu nors žmogumi, gali padėti psichoterapija. Kartai tai gali būti jauniausias šeimos narys. Identifikuoti asmenį galima ir atlikus tokį eksperimentą: paprašyti šeimos narių laikinai apsistoti kitoje vietoje negu namai. Pavyzdžiui, vaikus gali savaitgalį priimti dėdė ar teta. Poltergeistas jiems išvykus iš namų dingsta arba persikelia kartu su jais į kitą vietą. Identifikavus asmenis, nepulti kaltinti ir bausti. Gali būti, kad taip jie elgėsi sąmoningai patys to nesuprasdami. Praverstų konsultacija pas psichologą ir psichoterapija.

Geomantija. Geomantijos specialistai tyrinėja žemės energijas ir dalykus, kurie palengvina arba sutrikdo jų natūralų tekėjimą. Kai kuriais atvejais poltergeistas gali kilti, kai sutrinka žemės energijos pusiausvyra. Geomantijos specialistas gali patarti, kaip atkurti harmoniją gyvenamojoje aplinkoje.

Poltergeistai ne visada yra agresyvūs ir gąsdinantys. Kartais jie net gali atrodyti draugiški. Pavyzdžiui, fabriko darbininkai gali gana komfortabiliai jaustis poltergeisto kaimynystėje: kai vienas darbininkas garsiai pasako, kad jam reikia tam tikro įrankio ir staiga tiesiai priešais jį tas įrankis nukrinta. Paprastai nereikia labai išsigąsti, kilus įtarimams apie poltergeistą. Neleiskite pinigų šarlatanams ir burtininkams, teigiantiems, kad padės atsikratyti poltergeisto. Dažniausiai tai tėra išlaidos, kurių jums visai nereikia. Jeigu tikrai reikės pagalbos, tai ji bus nemokama.

Geri patarimai, jeigu namie susidūrėte su poltergeistu

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.08.2020 laikas 20:18 Paslaptingiausias miestas Amerikoje Kahokija

Prieš aštuonis šimtus metų prerijose Misisipės pakrantėje stovėjo miestas – aukštos kultūros centras, kuriame gyveno daugybė žmonių. Miesto gyventojai pylė dirbtines kalvas, gerai išmanė astronomiją ir galimai aukojo savo dievams jaunas merginas. Svarbiausią šios kultūros miestą archeologai...

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 19:30 Kaip galvos skausmus malšinti liaudies medicinos priemonėmis?

Gana dažnai suaugę žmonės galvos skausmais skundžiasi jau ryte, vos tik prabudę. Kartais galvos skausmai pranyksta jau po kelių valandų, o kartais būna tiek stiprūs, kad tenka vartoti galvos skausmus malšinančius vaistus.

...

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 18:51 Vaistažolės - Širdies žolelės
Esant įvairioms širdies patologijoms, lygiagrečiai su pagrindiniu gydymu, reikia vartoti nuovirų, užpilų ir arbatų iš vaistažolių. Gydomieji augalai taip pat naudingi prevencijai.

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 18:26 Senieji vaistažolių receptai dantims gydyti
Noriu pasiūlyti keletą receptų, kuriuos naudojo ir perdavė man mano močiutė ir teta. Vaikystėje, kai skaudėdavo dantį, močiutė išspausdavo svogūnų sultis, sudrėkindavo jomis dantų šepetėlį ir švelniai įtrindavo dantenas pažeisto danties srityje. Po kelių tokių procedūrų danties skausmas dingdavo....

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 20:03 Augalinis vaistas nuo dantų ir dantenų ligų
Dantų skausmas yra pažįstamas visiems. Jis atsiranda staiga, apsunkindamas gyvenimą. Gerai, jei jūs galite iškart apsilankyti pas gydytoją. O jei dantį skauda naktį arba, dar blogiau, kai išvažiavote į sodą? Tokiu atveju gali padėti liaudies medicina. Esant danties skausmui, burną skalaukite vaistin...

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 19:30 Paslaptingasis Irem Ubaras
Pirmame tūkstantmetyje prieš mūsų erą pati galingiausia valstybė Pietų Arabijoje buvo Sabos karalystė. Klestėjimo laikotarpiu ji užėmė teritoriją nuo Raudonosios jūros iki Hadhramauto ir nuo centrinės Arabijos iki Indijos vandenyno. Per karalystę ėjo didieji prekybiniai keliai iš Viduržemio regiono ...

Skaityti daugiau