- 21.06.2017
- 0.0 Reitingas
- 3285 Peržiūros
- Komentarai
Poltergeistai (turbulentinės dvasios) žinomi nuo neatmenamų laikų. Pirmieji jų apsireiškimai buvo greitinami su demonais ir raganystėmis. Iki šių laikų netyla diskusijos, kas tai yra iš tikrųjų. Kai kas mano, kad taip apsireiškia gyviesiems mirusių žmonių sielos iš anapus.
Kartais poltergeistai geba komunikuoti per raštą, vadinamąsias Vidža lenteles arba atsakyti į klausimus, pabelsdamos į stalą. Šiuo atveju gana lengvai nustatomas dvasios vardas ir tapatybė, tačiau dažnai lieka neaišku, ar tai realaus, dabar mirusio, asmens tapatybė ar vaizduotės kūrinys. Asmenys, tiriantys poltergeisto atvejus, teigia, kad poltergeistas iš tikrųjų nėra realios būtybės, tačiau tam tikri išoriniai įsikūnijimai žmoguje, kamuojamame emocinių sutrikimų. Labai dažnai poltergeistas pradeda gąsdinti paauglius, ypač moteriškos lyties.
6 ženklai, kad susidūrėte su poltergeistu:
- savaime judantys objektai (nesvarbu, ar jūs esate šalia, ar ne).
- Keisti bildėjimo, daužymo garsai namie be aiškios priežasties.
- Užrašai, atsirandantys ant sienos.
- Savaime skriejantys į žmones akmenys ir kiti objektai.
- Aplankantis jausmas, kad kažkas pastumia, nors nieko šalia nėra.
- Keisti kvapai, atsirandantys be jokios akivaizdžios priežasties.
Jeigu patiriate išvardytus simptomus, gali būti, kad turite reikalą su poltergeistu. Jeigu namie yra vaikų, reikėtų visų pirma išsiaiškinti, ar poltergeistas tikrai yra realus, o ne pokštas. Yra žmonių, kurie net vieną žymiausių poltergeisto atvejų (1977 metais Londone, Enfieldo rajone, Hodgonš šeimoje) laiko vaikų iškrėsta išdaiga tėvams. Todėl reikėtų įsitikinti, kad tikrai susiduriate su anapusiniu pasauliu, prieš kreipiantis į pašalinius asmenis.
Kaip spręsti poltergeisto problemą? Jeigu abejonių dėl poltergeisto nėra, kyla klausimas: ką dabar reikėtų daryti? Vienas būdas reikalauja daug kantrybės – reikia tiesiog išlaukti, kol tai praeis. Vidutinė poltergeisto trukmė – apie pora savaičių. Retai gali trukti iki kelių mėnesių. Reikia įvertinti, kaip labai tai trukdo. Jeigu tai nieko daugiau negu pora daiktų, kurie kilnojami iš vienos vietą į kitą ar retkarčiais link jūsų atskriejantis akmenukas, nereikėtų kelti panikos. Tačiau jeigu poltergeistas tikrai gąsdina ir jo nebegalima toleruoti, tai galima ieškoti pagalbos.
Egzorcizmas. Vaiduoklių apsireiškimo atvejais žmonės pirmiausia kreipiasi į dvasininkus ir prašo palaiminti jų namus. Blogiau nebus, bet dažnai nuo poltergeisto tai nepadeda. Be to, jeigu hipotezė, kad poltergeistas nėra kokia nors būtybė (demonas, mirusio žmogaus dvasia), yra teisinga, egzorcizmas gali būti visiškai neveiksmingas. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, regis, efektyviausias būdas, kaip sustabdyti poltergeistą – tai kreiptis į jį tiesiogiai ir paprašyti nustoti kelti sumaištį namuose ir išeiti.
Psichologinė pagalba. Kilus įtarimams, kad poltergeistas yra tiesiogiai susijęs su kokiu nors žmogumi, gali padėti psichoterapija. Kartai tai gali būti jauniausias šeimos narys. Identifikuoti asmenį galima ir atlikus tokį eksperimentą: paprašyti šeimos narių laikinai apsistoti kitoje vietoje negu namai. Pavyzdžiui, vaikus gali savaitgalį priimti dėdė ar teta. Poltergeistas jiems išvykus iš namų dingsta arba persikelia kartu su jais į kitą vietą. Identifikavus asmenis, nepulti kaltinti ir bausti. Gali būti, kad taip jie elgėsi sąmoningai patys to nesuprasdami. Praverstų konsultacija pas psichologą ir psichoterapija.
Geomantija. Geomantijos specialistai tyrinėja žemės energijas ir dalykus, kurie palengvina arba sutrikdo jų natūralų tekėjimą. Kai kuriais atvejais poltergeistas gali kilti, kai sutrinka žemės energijos pusiausvyra. Geomantijos specialistas gali patarti, kaip atkurti harmoniją gyvenamojoje aplinkoje.
Poltergeistai ne visada yra agresyvūs ir gąsdinantys. Kartais jie net gali atrodyti draugiški. Pavyzdžiui, fabriko darbininkai gali gana komfortabiliai jaustis poltergeisto kaimynystėje: kai vienas darbininkas garsiai pasako, kad jam reikia tam tikro įrankio ir staiga tiesiai priešais jį tas įrankis nukrinta. Paprastai nereikia labai išsigąsti, kilus įtarimams apie poltergeistą. Neleiskite pinigų šarlatanams ir burtininkams, teigiantiems, kad padės atsikratyti poltergeisto. Dažniausiai tai tėra išlaidos, kurių jums visai nereikia. Jeigu tikrai reikės pagalbos, tai ji bus nemokama.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau