Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai » Peržiūrų: (1.5K) Komentarų: (0) (25.06.2017 - 11:20)

Google Space parodė kosminę bazę Marse?

Rusų tinklalapyje ufospace.net pasirodė straipsnis su gana "garsia" antrašte Googe Space parodė kosmoso bazę Marse!

Autorius ne tiek aprašo išsamiai šią nuostabią naujieną, kiek parodo Raudonos planetos nuotraukas, tipo, spręskite patys. O toliau seka grynai retoriniai klausymai.

Google Space parodė kosminę bazę Marse?

Pavyzdžiui, kas ir kada pastatė Raudonojoje planetoje šią bazę? Iš tiesu, pateiktose nuotraukose matosi ne tik statiniai, bet ir saulės kolektoriai, apsaugos sistemos ant pastatų stogų.

Google Space parodė kosminę bazę Marse?

Jei tai ne JAV rankų darbas, autorius užduoda klausimus, kas juos finansavo, kada jie buvo pastatyti ir kas randasi Marso bazėje? Oficialiai laikoma (pagal NASA ekspertus), kad technologijos Marso kolonizacijai pas amerikiečius atsiras ne ankščiau, kaip po kelių dešimčių metų. Tada ką mes matome nuotraukose?

Google Space parodė kosminę bazę Marse?

Tikimybė, kad JAV jau turi šias technologijas, tai, galimai, šiandiena per Google Space jie jau demonstruoja visam pasauliui savo milžiniškas galimybes, nes šiuo atveju galime tik įsivaizduoti kokias JAV jau turi karines technologijas. Tai vėl autoriui keliamas klausymas, tai iššūkis visam pasauliui: Rusijai, Kinijai, Šiaurės Korėjai, Sirijai?

Google Space parodė kosminę bazę Marse?

O po to autorius užsimina: gal tai yra ateivių bazė? Jei taip, paaiškėja, kad ateiviai yra ir Mėnulyje ir Žemėje žinoma. Galų gale, jei jų laivai yra bazuojasi Raudonoje planetoje, tai reiškia vieną: mes jau seniai stebimi ateivių, o tai reiškia, visi mūsų kosminiai projektai - pilys ore, kurios tik atitraukia mus nuo žemiškų problemų ir tuo pačiu veltui leidžiamos milžiniškos pinigų sumos...

Google Space parodė kosminę bazę Marse?

Prieš kelias dienas ufospace.net publikavo straipsnį Anonymous: NASA ketina paskelbti apie nežemiškos gyvybės atradimą! gal tai siejama su nebevaldoma situacija...

Google Space parodė kosminę bazę Marse?


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar