Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (15.06.2017 - 16:44)

Pasaulio elito slapta kosminė programa

Pasaulio sąmokslo teorijos šalininkai yra įsitikinę, kad iliuminatai jau seniai turi fantastiškas technologijas, kurias naudoja kosmoso įsisavinimui savanaudiškais tikslais. jie jau seniai yra įkūrę bazes Mėnulyje ir Marse, tačiau visa tai yra atkakliai slepiama nuo plačiosios visuomenės. Tačiau bet kuri paslaptis ankščiau ar vėliau išaiškėja, nes netgi "mirtinos paslaptys" ištrūksta į laisvę. tik patikėti jomis kartais būna labai sunku....

Yra dvi teorijos, aiškinančios, kaip pasaulio elitas įsigijo fantastines technologijas. Viena jų tvirtina, kad visa tai pavyko gauti, ištyrus sudužusius NSO. Pavyzdžiui, apie tai detaliai pasakojama dokumentiniame filme, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas slaptai amerikiečių bazei „Zona 51“.

Pagal antrąją teoriją, ateiviai iš kitų planetų ir paralelinių pasaulių (iš ateities) niekada neleistų Žemės gyventojams pasinaudoti jų sukurtomis technologijomis. Tačiau, jų nelaimei, mūsų planetoje gyvena pakankamai savų genijų, kurie jau seniai išrado ir amžinąjį variklį, ir antigravitacinę technologiją, ir nieko nekainuojančią „nulinę" energiją, ir dar daug kitų dalykų, kurie mums dabar atrodo iš fantastikos srities. Tik visus šiuos išradimus pasisavino iliuminatai, kurie juos naudoja savanaudžiais tikslais. Patys išradėjai arba gyvena kažkur nedideliuose miesteliuose, baimindamiesi dėl savo ir savo artimųjų gyvybės, arba paprasčiausiai be jokių pėdsakų dingo iš šio pasaulio.

Buvęs NASA konsultantas Ričardas Hoglandas yra vienas iš tų žmonių, per kuriuos nutekėjo dalis informacijos apie pasaulinės vyriausybės slaptas kosmines programas. Jo manymu, visada atsirasdavo žmonių, kurie nutekindavo slaptą informaciją apie Mėnulį ir Marsą, tačiau pasaulinė vyriausybė
visa tai nesunkiai paversdavo juokais ar šią informaciją priskirdavo nesveikai žurnalistų vaizduotei - ir tai visuomet puikiai suveikdavo. Tačiau Hoglandas rašo, kad jis buvo liudininkas, kuris matė kaip 1976-ais metais Marse nusileido kosminis laivas „Vikingas". Tuo metu jis kartu su kitais NASA ir NBC kanalo Nasa Marse naikina nuotraukas darbuotojais buvo kosminės agentūros centriniame valdymo pulte ir šį įvykį stebėjo spalvotame monitoriuje. Būtent tuomet Ričardas ir atkreipė dėmesį, kad Raudonosios planetos dangus yra mėlynas. Tačiau vėliau NASA darbuotojai jį padarė gelsvai rudos spalvos. Visa tai tik pasaulio elito slaptos kosminės programos dalis...

Atsargos majoras Robertas Dinas dalyvavo dar vienoje įslaptintoje programoje, kurios metu buvo nagrinėjama realus ateivių iš kitų planetų keliamas pavojus. Jis pasakoja, kad ateiviai Marse gyvena ne mažiau 500 metų. Raudonosios planetos ekvatoriaus zonoje yra įkurta didžiausia ir iki šiol veikianti ateivių bazė, kuri buvo nufotografuota iš kosminio aparato „Mariner". NASA darbuotojai nutekino šią informaciją, tačiau agentūra paskleidė gandus, kad ji niekada neorganizavo skrydžių nei į Mėnulį, nei į Marsą, o visa filmuota ir visuomenei parodyta medžiaga buvo nufilmuota Holivudo paviljonuose ar įslaptintose salose.

Nesenai pasirodė vaizdo įrašas, kaip naikinamos svarbios nuotraukos:

Pats Dinas teigia, kad mes jau seniai ir reguliariai skraidome ir į Mėnulį, ir į Marsą, susiduriame ir turime kontaktus su aukšto išsivystymo ateivių protu. Be to, pasaulyje egzistuoja kur kas labiau už oficialųjį išvystytas mokslas, ir taip jau yra ne mažiau šimto metų, tačiau žmonija ir toliau naudoja pasenusias žinias ir technologijas, gyvendama skurde. O juk pažangusis mokslas jau seniai atrado, pavyzdžiui, „nulinio taško“ energiją, t. y. neribotą ir visiškai nieko nekainuojančią energiją, kuri gyvenimą Žemėje galėtų paversti rojumi. Ir tai jau nekalbant apie kitus fantastinius atradimus. Tačiau pasaulio elitui nenaudinga, kad žmonės sužinotų apie šiuos atradimus, nes tada elitas nebeteks savo valdžios.

Šešėlinė vyriausybė turi ne tik savo pažangų mokslą, bet ir savo armiją, laivyną, kosmines programas, ir visa tai remiasi fantastiškomis technologijomis, apie kurias eilinis žmogus dažnai net nenutuokia. Dažnai nepaaiškinami reiškiniai, vykstantys mūsų gyvenime, yra priskiriami ateiviams, nors iš tikrųjų taip nėra. Vargu ar iliuminatai kada nors sutiks visas šias žinias padovanoti pasauliui, nes tokiu atveju jų valdžiai ateitų galas...


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: marsas, iliuminatai, Ateiviai, sąmokslo teorijos, technologijos

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar