Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Liepos » 12

Kaip saugiai gydytis kalio permanganatu?

Seniau nemažai ligų gydydavo kalio permanganato tirpalu ir briliantine žaluma. Ar verta ir dabar gydytis šiomis priemonėmis?

Svarbiausias privalumas

Svarbiausias kalio permanganato privalumas - jo antiseptinės savybės, dėl kurių ši medžiaga veiksmingai naikina žalinguosius mikrobus tiek žmogaus organizmo viduje, tiek ir jo išorėje. Kai kalio permanganato milteliai susijungia su vandeniu, įvyksta cheminė reakcija ir išsiskiria aktyvusis deguonis. Aktyvusis deguonis veiksmingai dezinfekuoja ir numalšina uždegiminius procesus organizme.

Kaip saugiai gydytis kalio permanganatu?

Galite atlikti nesudėtingą eksperimentą. Į vieną stiklinę pripilkite švaraus vandens, o į kitą - drumzlino vandens iš balos. Į abi stiklines įpilkite rožinės spalvos kalio permanganato tirpalo. Švariame vandenyje kalio permanganato tirpalas išliks rožinis, o balos vandenyje - pabals. Kalio permanganatas suardo įvairias žalingąsias priemaišas, išvalo vandenį ir pabąla.

Argumentai: už ir prieš

Kai kas pataria išmesti pusę brangių namų vaistinėlės vaistų, o vietoje jų laikyti vos vieną buteliuką kalio permanganato. Kalio permanganatas yra ne tik pigi, bet ir taupi medžiaga; vieno buteliuko gali pakakti net keleriems metams. Visgi, nemažai medikų gana skeptiškai vertina gydomąsias kalio permanganato savybes.

• Kai kas pataria akis perplauti kalio permanganato tirpalu, pamiršdamas, kad netinkamai paruoštas tirpalas gali pažeisti akis. Jei kalio permanganato tirpale bus likęs vos vienas neištirpęs kalio permanganato kristalėlis, jis nudegins akis.

• Ginekologai nepritaria patarimui kalio permanganato tirpalo purkšti į lyties organus, nes jis blogina lyties organų mikroflorą ir juos sausina.
• Kai kas kūdikius maudo rožinio kalio permanganato tirpalo vandenyje, tačiau pamiršta, kad ši medžiaga pernelyg sausina jautrią kūdikių odelę. Kur kas geriau kūdikius maudyti vaistinių ramunėlių ar triskiaučio lakišiaus ekstrakto ir šilto vandens vonelėse. Tiesa, svarbu, kad kūdikiai nebūtų alergiški šiems vaistiniams augalams.

Kada galima panaudoti kalio permanganatą?

Nedidelės koncentracijos rožinės spalvos kalio permanganato tirpalu galima stabdyti diarėją. Sergantiems angina ar stomatitu kalio permanganato tirpalu galima skalauti gerklę.

Svarbiausia - atsargumas

Jei nutarsite panaudoti kalio permanganatą, išmokite tinkamai paruošti jo tirpalą.

• Vidiniam vartojimui reikia paruošti 0,01-0,1 proc. blyškiai rožinius ar rožinius kalio permanganato tirpalus.

• Išoriškai gydyti žaizdas galima 0,1-0,5 proc. rožinės spalvos kalio permanganato tirpalu.

• Gydyti gausius odos nudegimus galima ir labiau koncentruotu (2-5 proc.) avietinės ar šviesiai violetinės spalvos kalio permanganato tirpalu.

Kalio permanganatą būtina saugoti nuo vaikų. Nelaimės neišvengsite, jei jų milteliai vaikams pateks į rankas, o tuo labiau - į bumą.

Jei taip atsitiks, skubiai kvieskite „Greitąją pagalbą". Kol atvyks gydytojai, nukentėjusiajam vaikui reikia padėti. Laimei, kalio permanganatas turi jį neutralizuojančiąją medžiagą - askorbino rūgštį (vit.C).

Askorbino rūgšties tabletę sutrinkite j miltelius, paruoškite 0,5 proc. tirpalą, jo duokite išgerti vaikui, o tada sukeikite vėmimą.    

Kaip ištirpinti kalio permanganatą?

1. Kalio permanganato kristalėlių įberkite į permatomą stiklinę, užpilkite šiltu vandeniu.

2. Vandenį maišykite iki tol, kol neliks kalio permanganato kristalėlių.

3. Tirpalui leiskite kelias minutes nusistovėti. Truputį paruošto tirpalo perpilkite į skaidrią stiklo stiklinę ir iki reikiamos koncentracijos praskieskite vandeniu.

Negerkite tirpalo ir juo neskalaukite gerklės iš pirmosios stiklinės, kad atsitiktinai nenudegintumėte burnos ir gerklės gleivinės. Paruoštą tirpalą lėtai perpilkite į naują stiklinę, tuomet iš jos ir vartokite.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.08.2020 laikas 12:41 Prieš maždaug 720 milijonų metų Žemė užšalo į ledo gniužulą: kas sukėlė didžiausią ledynmetį Žemėje?
Žemę per jos gyvenimą nuolatos daužė įvairaus dydžio meteoroidai. Kai kurie krateriai matomi ir šiandien, bet tektoninis bei vulkaninis aktyvumas, atmosferiniai, biologiniai ir hidrologiniai procesai juos laikui bėgant užlygina. Tad nustatyti, kaip dažnai meteoritai krisdavo ant Žemės tolimoje praei...

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 12:01 Ar sapnai gali kelti pavojų?

Galima drąsiai sakyti, kad ne, tačiau yra viena išimtis. Tai sąmoningo sapnavimo praktika, kuri atveria neįtikėtinų galimybių išnaudoti pasąmonės galias. Tačiau sakoma, kad tai – slidus kelias, vedantis beprotybės link. Ar pasinėrus į sąmoningus sapnus galima prarasti ryšį su realybe?

...

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 20:51 Q žinios: Teisingumas yra išties saldus
Q naujienos: Faučis atmeta Trampo kaltinimus; Pasakoja kaip jo vakcinos keis DNR; Sorošas perpumpavo dar ketvirtį milijardo BLM; Qanon paskyros grįžo į Twitter ir t.t

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 15:43 Žemė pakeliui į asteroidų debesį?

Prasidėjus tikram pasauliniam karui dėl Sirijos, per pastarąjį dešimtmetį, visi, kas galėjo, kam reikėjo ir kam nereikėjo pradėjo siųsti ten savo žmones, armijas. Sąmokslo teorijos bendruomenėje dažnai kyla įtarimų, kad visi ten kažko ieško, su siaubinga jėga, net kovos vyksta. Ko ieško ten, nėra...

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 10:01 Karantinas-2 prasidės rugpjūčio 30 d. ir truks ŠEŠIS mėnesius

Liepos 31 d. vokiečių svetainė liebeisstleben.de praneša, kad po mėnesį, nuo 2020 m. rugpjūčio 30 d., Vokietijoje prasidės pakartotinis karantinas su uždarymu namuose, kuris truks nuo TRIJŲ iki ŠEŠIŲ mėnesių. Tai yra, iki 2021 m. kovo 1d.

...

Skaityti daugiau

01.08.2020 laikas 13:11 Kiaulpienių Nauda Sveikatai. Ar Kiaulpienės Ir Pienės Gydo Praktiškai Viską?

Kiaulpienės padeda gydyti kepenų ligas, diabetą, šlapimo takų infekcijas, aknę, geltą, vėžį ir anemiją. Jos stiprina kaulus, gražina odą, lieknina. Kiaulpienė gydo hepatitą, kepenis, inkstus, skrandžio negalavimus ir net vėžį. Padeda menopauzės metu. Kiaulpienių nauda sveikatai: gydo od...

Skaityti daugiau