Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.7K) Komentarų: (0) (10.06.2017 - 16:35)

Liaudiški receptai, kai kojos tinsta

Kuo oras karštesnis, tuo labiau veržia batai. Merfio dėsnis? Anaiptol!

Vasarą kojų tinimai vargina net ir jokiomis sveikatos problemomis nesiskundžiančius žmones. Truputėlis viršsvorio, kiek per daug sūrių patiekalų – štai jums ir vakarinis kojų sunkumas. Kaip jį nugalėti?

Žolelių vonia

Liaudiški receptai, kai kojos tinsta Sumaišykite lygiomis dalimis ramunėles, mėtas ir beržų lapus. 100 g mišinio užpilkite 1 l vandens, palaikykite 1 valandą. Tada įpilkite karšto vandens – kad vonelė taptų maloniai šilta, - ir mirkykite kojas 10 minučių.

Druskos vonia

Į vonelę galima įpilti jūros druskos. Ji padeda įveikti kojų tinimą, atsipalaiduoti. 5-10 minučių pamirkykite kojas vėsaus vandens vonelėje su druska, o tada žnaibymu pamasažuokite patinusias vietas iš apačios į viršų.

Vonelės nuvargusioms kojoms

Pasirinkite, kokios norėtumėte šiandien:

• 100 g kadagio uogų 1 litrui vandens;

• 1 šaukštas garstyčių miltelių 1 litrui vandens;

• 2 arbatiniai šaukšteliai geriamosios sodos 1 litrui vandens;

Ledo masažas

Pasiimkite iš šaldymo kameros saują ledukų, sudėkite juos į keliais sluoksniais perlenktą marlės gabalėlį, suimkite kraštus, kad gautumėte ryšelį, ir masažuokite pėdas, blauzdas sukamaisiais judesiais.

Kojų mankšta

• Dešinę pėdą užkelkite ant kairiosios. Palankstykite tokioje padėtyje pėdos pirštus aukštyn-žemyn. Tada atlikite tą patį pratimą sukeitę pėdas vietomis.

• Pasistiebkite ir pastovėkite taip keletą sekundžių. Tada, vis dar pasistiebusi, pašokinėkite 5-10 kartų.

• Atsisėskite ant kėdės, kilstelėkite kojas ir pasukiokite pėdas prieš laikrodžio rodyklę ir laikrodžio rodyklės kryptimi.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: kojų tinimas, kojos, liaudies medicina, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar