Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2017 » Rugsėjo » 19

Natūralūs vaistai širdies ligoms

Širdies ligos – tai normalių širdies funkcijų sutrikimai. Jos gali pasireikšti kartu su perikardo, miokardo, endokardo, širdies vožtuvų ir kraujagyslių pažeidimais. Tokios ligos gali ilgai tūnoti užslėpta forma, bet sulaukę savo valandos smogia stipriai, neretai ir lemtingai. Širdies ir kraujagyslių ligos, greta onkologinių ligų, yra viena dažniausių priešlaikinės mirties priežasčių išsivysčiusiose šalyse.

Natūralūs vaistai širdies ligoms

Susirgus širdies ligomis į pagalbą skuba ne tik tradicinė medicina, bet ir natūralios, ne vieną šimtmetį liaudies medicinoje taikytos priemonės. Tiesa, jei ketinate derinti abu gydymo metodus – būtinai pasikonsultuokite su savo gydytoju!

1. Gudobelės žiedai ir vaisiai – funkciniams širdies veiklos sutrikimams, hipertonijai, stenokardijai, aritmijai, tachikardijai, aterosklerozei gydyti ir klimakso simptomams švelninti

Termose 1 šaukštas žolelių užplikomas 200 ml vandens, palaikoma 40-60 minučių. Galima įdėti ir 1 arbatinį šaukštelį paprastosios sukatžolės. Vartojama po ½ stiklinės 3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio. Gydymo trukmė – 3-6 mėnesiai. Šis efektyvus vaistas neturi šalutinio poveikio, tad jį galima vartoti pakankamai ilgai.

2. Medus ir širdies ligos

Medus – vienas universaliausių gamtinių vaistų ir puiki profilaktinė priemonė nuo įvairiausių ligų. Sergant širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis rekomenduojama vartoti po 1 šaukštą medaus 2-3 kartus per dieną. Medų galima ištirpinti vandenyje arba užkąsti vaisiais. Medus teigiamai veikia širdies raumenį, plečia kraujagysles, gerina kraujo pritekėjimą į širdį.

3. Smalkinis tvertikas nuo širdies nepakankamumo

1 g smulkinto džiovinto smalkinio tvertiko užplikyti 150 ml verdančio vandens, palaikyti karšto vandens vonelėje 15 min., leisti nusistovėti pusvalandį-valandą, perkošti ir gerti po 1 šaukštą 3-4 kartus per dieną. Augalas nuodingas, todėl vartojamas tik skyrus gydytojui ir patikslinus dozavimą. Vartojamas taisyklingai smalkinis tvertikas tonizuoja širdį, veikia raminamai, varo šlapimą.

4. Džiovinti abrikosai – širdies ir inkstų ligoms gydyti

Sergantiesiems chroniškomis inkstų bei širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis rekomenduojama kasdien suvalgyti po 100-150 g džiovintų abrikosų. Šie vaisiai mažina patinimus, gydo hipertoniją, širdies ritmo sutrikimus, saugo nuo miokardo infarkto. Džiovintus abrikosus taip pat galima vartoti kitais atvejais, kai būtina, kad organizmas gautų ribotą natrio ir padidintą kalio kiekį.

5. Medetkos ir širdies bei kraujagyslių ligos

Vaistinis medetkų nuoviras gaminamas iš 2 šaukštų džiovintų smulkintų vaistinės medetkos žiedų: jie užpilami 0,5 l verdančio vandens, palaikomi 1-2 valandas. Nuoviras nukošiamas, vartojamas po ¼-1/3 stiklinės 2-3 kartus per dieną. Geriamas esant širdies ritmo sutrikimams, hipertoninei ligai, galvos svaigimui, prieš klimaksą pasireiškiantiems vegetatyviniams sutrikimams ir kt. Galima vartoti ir spiritinę medetkų trauktinę. Viena jos dozė – 20-30 lašų 2-3 kartus per dieną, vartojimo kursas – 3-4 savaitės.

6. Nasturtos gydo širdies ligas

Nuoviras gaminamas iš smulkintų nasturtų žiedų ir lapų santykiu 1:10. Geriamas po 2-3 šaukštus 3-4 kartus per dieną sergant širdies ligomis (pvz. esant chroniškam koronariniam nepakankamumu, sukeltam aterosklerozės) ir hipertonija. Nasturtų nuoviras stiprina širdies susitraukimus, padidina kraujo pratekėjimą per koronarines arterijas, gerina sergančiųjų stenokardija savijautą.

7. Rusmenė nuo širdies ligų

Nuoviras ruošiamas iš purpurinės rusmenės lapų santykiu 0,5-1 g. 180 ml vandens. Vartojamas po 1 šaukštą 3-4 kartus per dieną sergant II-III laipsnio chronišku širdies nepakankamumu, esant vožtuvų ydoms ir kitomis širdies ligomis, taip pat po sunkių infekcinių ligų. Galima gydytis ir rusmenės lapų milteliais (vartojami po 0,05-0,1 g 2-3 kartus per dieną) arba tablečių pavidalo rusmenės ekstraktu, geriant po 1 tabletę 2 kartus per dieną.

Rusmenė skatina šlapimo išsiskyrimą, ją vartojant dingsta patinimai, dusulys, susinormalizuoja pulsas, pagerėja bendra savijauta. Tik vertėtų nepamiršti, kad organizme susikaupę rusmenės preparatai gali sukelti apsinuodijimą, ypač jei sutrikusi kepenų funkcija. Rusmenės preparatų poveikis išlieka dar kelias savaites po gydymo, todėl jie kaitaliojami su kitais, ne tokiais pavojingais gydymo būdais. Perdozavus rusmenės preparatų sulėtėja pulsas, stiprėja dusulys, sutrinka miegas, atsiranda nemalonių pojūčių širdies srityje ir kt. Pajutus šiuos požymius būtina tuojau pat nutraukti preparato vartojimą.

8. Rugiagėlė ir hidrocefalija

2 arbatiniai šaukšteliai džiovintų smulkintų rugiagėlių žiedų užplikomi termose 1 stikline verdančio vandens. Leidžiama nusistovėti 1 valandą, perkošiama ir geriama po ¼-1/3 stiklinės 3 kartus per dieną likus 10-15 minučių iki valgio. Vartojama sergant hidrocefalija, pasireiškus tinimams.

9. Citrinų sultys su medumi ir česnaku – liaudiška priemonė nuo stenokardijos

1 l medaus sumaišomas su išspaustomis 10 citrinų sultimis ir 5 galvutėmis ne danteliais!) nulupto, nuplauto ir sumalto mėsmale česnako. Gydomasis mišinys laikomas stikliniame inde vėsioje vietoje. Palaikius savaitę jau galima vartoti – po 4 šaukštelius 1 kartą per dieną (po kiekvieno šaukštelio daroma 1 minutės pertrauka), likus 20-30 min. iki valgio.

10. Gudobelė ir paprastoji sukatžolė nuo stenokardijos

Iš vakaro termose užplikyti 6 kupinus šaukštus sausų gudobelės uogų ir džiovintos sukatžolės 1,5 litro verdančio vandens, ryte nukošti ir gerti po ½-2/3 stiklinės 3-4 kartus per dieną, nepasaldinus.

11. Geltonžiedis barkūnas – nuo išeminės širdies ligos

Paruošiamas vaistinio geltonžiedžio barkūno nuoviras santykiu 1:10, vartojamas po 1/3 stiklinės 2-3 kartus per dieną sergant stenokardija, koronarinių kraujagyslių tromboze, taip pat šių ligų profilaktikai. Barkūno nuoviras gerina širdies raumens aprūpinimą krauju, mažina kraujo krešumą, saugo nuo trombų susidarymo, mažina skausmą, ramina, šalina spazmus.

Sergant širdies ligomis simptomus palengvins ir švelniai gydys ne tik patys augalai, bet ir jų aromatai. Sergant širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis rekomenduojama daugiau laiko praleisti prie gudobelės, topolio, alyvos, eukalipto, lauro medžio, ypač šiems augalams žydint. Lakiųjų fitoncidų inhaliacijos teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą, stimuliuoja jų veiklą, padeda įveikti stresą ir nerimą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.07.2019 laikas 13:13 Receptai “Bounty” – nekeptas varškės tortas
Nekepto varškės torto receptas.15 minučių, ir švelniausias desertas paruoštas! Išimti tortą iš formos, nuimti plėvelę ir galima gerti arbatą. Skanaus!

Skaityti daugiau

19.05.2019 laikas 19:49 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis Valgomuoju česnaku

Valgomasis česnakas liaudies medicinoje. Netradicinė medicina. Česnakas laikomas geriausia priemone nuo aterosklerozės ir mažakraujystės. Prieš miegą pamirkykite delnus šiltame vandenyje su soda, po to ant nuospaudų uždėkite ma...

Skaityti daugiau

20.08.2019 laikas 12:20 Receptai Virtinukai su bulvėmis ir šonine

Gaminame namuose. Virtinukai su bulvėmis ir šonine. Virtinukai su bulvių ir šoninės įdaru tiekiami su grietinės-sviesto arba grietinės-spirgučių padažais. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau