Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (916) Komentarų: (0) (23.07.2017 - 16:07)

Naudingas patarimas nuo uodo įkandimo

Naudingas patarimas!

Naudingas patarimas nuo uodo įkandimo

Uodai neturi sezono. Lietus ar šiluma, jie išlenda ir sukandžioja jus. Ir kai jie pasisotins krauju, paliks įkandimo vietoje raudona, niežtinti vieta. Šie įkandimai lieka keletą dienų, bet gali trukti dar ilgiau, jei jūs pradėsite kasytis. Tai netgi gali sukelti randus.

Jeigu norite sumažinti niežulį iki minimumo, tada jums reikės tik šaukšto ir kriauklės!

Viską, ką jūs turite padaryti, tai palaikyti metalinį šaukštą karštame vandenyje apie 15 sekundžių. Nėra būtina vandens užvirinti, vanduo turi būti pakankamai karštas, kad šaukštas taptu šiltu.

Kai jūsų šaukštas sušils, padėkite jį ant įkandimo vietos ir palaikykite apie minutę. Kai jūs jį pašalinsite, niežulys turėtu išnykti!

Tai veikia, nes niežulio baldymai sunaikinami esant aukštai temperatūrai. Dabar, kai sužinojote apie šį triuką, uodai bus jums nebebaisūs!

Naudingas patarimas nuo uodo įkandimo


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: naudingi patarimai, uodas, įkandimas, šaukštas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar