Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Ligos, mutacijos » Peržiūrų: (613) Komentarų: (0) (10.09.2017 - 10:12)

Nepagydomų ligų gydymas: skydliaukės aktyvumo ir nuovargio

3 pokyčiai padėjo gydytojos S. Myhill pacientei atsigauti nuo per silpno skydliaukės aktyvumo ir nuovargio.

Nepagydomų ligų gydymas: skydliaukės aktyvumo ir nuovargio

Kai nustatau diagnozę ir gydau žmogų, stengiuosi iš paciento gauti atsakymus į 3 klausimus. Kas? Kodėl? Kaip? Kas per problema, kodėl ji pasireiškė ir kaip galima pataisyti padėtį? Mano pacientai gana greitai supranta, apie ką kalbu. Jie ne tik patys susiranda naudingų užuominų, bet neretai ir aplenkia mane.

Geriausiai tai būtų galima iliustruoti pasakojimu apie moterį, vardu Džou. Jai buvo 45-eri metai, kai 2012-aisiais ji pirmą kartą apsilankė pas mane. Džou turėjo 3 problemas. Pirma - ir jos motinai, ir močiutei, kai jos buvo 50-60 metų amžiaus, buvo diagnozuota demencija. Džou norėjo sužinoti, kaip to išvengti. Antra jos problema buvo itin didelis nuovargis, kuris ją kamavo kasdien. Trečia - kūno antsvoris, nepaisant to, kad 2007 metais jai buvo daryta skrandžio mažinimo operacija.

Kai Džou pasidarė kraujo tyrimus, paaiškėjo, kad moters skydliaukė nepakankamai aktyvi. Jos šeimos gydytojas nebuvo paskyręs hormoninių preparatų būklei koreguoti. Iš tikrųjų to, kad Džou turi per mažą skydliaukės hormono T4 (tiroksino) koncentraciją, niekas net nebuvo pastebėjęs.

Rekomendavau moteriai papildomai vartoti tiroksino per mažai jo koncentracijai didinti, tačiau tai nepadėjo. Todėl Džou, kuri dabar jau žinojo, kad turi problemų su skydliauke, nuvyko pas gydytoją Gordoną Skinnerį, kuris konsultavo Birmingame. Jis jau buvo išgydęs šimtus pacientų, turinčių skydliaukės problemų, laikydamasis paprasto principo-gydyti pacientą, o ne kraujo tyrimų rezultatus. Kadangi G. Skinnerio požiūris nesutapo su konvencinių endokrinologų nuomone, bendrosios medicinos atstovai jį net persekiodavo,

Gydytojas skyrė Džou natūralaus džiovinto skydliaukės koloido ekstrakto (Armour), tačiau ir tai nepadėjo. Tada jis liepė moteriai vartoti gryno hormono trijodtironino (T3), pamažu didinant dozę iki 180 µg, o tai labai daug (įprastinė dozė yra 20-40 µg).

Džou pamažu išvydo gydymo rezultatus, be to, ji niekada nepatyrė su perdozavimu susijusių simptomų. Moteris buvo akušerė ir pati galėjo save prižiūrėti.

Džou kūno svoris sumažėjo, o energijos padaugėjo. Deja, gydytojas G. Skinneris mirė, todėl moteris sugrįžo pas mane, vis dar turėdama kūno antsvorio ir jausdamasi pavargusi.

Nustačiau, kad moterį vargino vitamino B12 deficito anemija, susiformavusi dėl skrandžio mažinimo operacijos. Jai buvo skirtos šio vitamino injekcijos kas trečią mėnesį, tačiau mano patirtis rodo, kad to nepakanka. Rekomendavau daryti vitamino B12 injekcijas kiekvieną savaitę, tačiau, kai irtai nepadėjo, liepiau atlikti jas kasdien. Galų gale buvo matyti pagerėjimas - moteriai po truputį sumažėjo ir fizinis, ir psichinis nuovargis.

Džou pavertė savo organizmą iš hipotermiško meškino (kurio per maža kūno temperatūra, kuris yra mieguistas ir letargiškas) į liekną medžiotojo ir rinkėjo tipo asmens organizmą (šiltą, aktyvų, kūrybišką).

Tai, kad pašalinome vitamino B12 deficitą, buvo labai svarbus žingsnis mažinant demencijos riziką.

Kitas pasiūlymas: išbandyti ketogeninę dietą - mitybos programą, kurioje gausu riebalų ir mažai angliavandenių, - kuri parodė teigiamą poveikį gydant daugelį neurologinių ligų. Papasakojau Džou ir apie 2014-aisiais gydytojo Dale'o Bredeseno JAV atliktą tyrimą.

Šis Kalifornijoje dirbantis neurologas susitarė su 10 Alzheimerio liga sergančių pacientų ir skyrė jiems ketogeninę dietą. Besilaikydami jos, žmonės vartodavo riebalų ir ląste-
lienos, o ne maitindavosi taip, kaip įprasta Vakarų šalyse, - kai maiste daug cukraus ir krakmolo. Devyni iš dešimties pacientų atsigavo nuo Alzheimerio ligos, o 6 iš jų pajėgė net sugrįžti prie savo ankstesnės veiklos.

Jei tai būtų buvęs vaistų tyrimas, apie jį būtų rašoma visuose laikraščiuose kiekviename pasaulio užkampyje.

Džou greitai perprato ketogeninės dietos principus ir pradėjo taikyti juos kiekvieną dieną. Dabar ji praktiškai minta didkepsniais, geriausiais ekologiškais rib-eye didkepsniais, ir nebegalvoja apie alkį.

Džou pavertė savo organizmą iš hipotermiško meškino (kurio per maža kūno temperatūra, kuris yra mieguistas ir letargiškas) į liekną medžiotojo ir rinkėjo tipo asmens organizmą (šiltą, aktyvų, kūrybišką).

Šie 3 dalykai - skydliaukės disfunkcijos korekcija, ketogeninė dieta ir vitamino B12 injekcijos - visiškai pakeitė Džou gyvenimą. Moters kūno svoris sumažėjo perpus - nuo 120 iki 60 kg. Pagerėjo energijos apykaita. Dabar Džou dirba ilgas valandas ir važinėjasi Harley Davidson motociklu kartu su savo naujuoju gyvenimo partneriu.

Džou reguliariai tikrinasi savo pažintines funkcijas ir neturi jokių demencijos požymių. Mano supratimu, ji yra aštri kaip smeigtukas.

Apie tai rašo gydytoja Sarah Myhill, privačiai praktikuojanti gydytoja, anksčiau dirbusi Anglijos nacionalinėje sveikatos tarnyboje, 17 metų buvusi Britų ekologinės medicinos draugijos (angl. BSEM) garbės sekretorė.

Nepagydomų ligų gydymas: skydliaukės aktyvumo ir nuovargio

Jei manote, kad matėte keistų skraidančių objektų, turėjote kontaktą su nežemiška gyvybe? Papasakokite savo istoriją skaitytojams. Turite sveikatos veiksmingą receptą, ligos istorija pasidalinkite savo pasakojimu.Siūlyti straipsnį

TEMOS B12, vitaminas, Skydliaukė, skudliaukės aktyvumas, nuovargis, organizmas, ligų gydymas

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

reklama

PANAŠIOS NAUJIENOS:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

reklama


Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
Numerologija. Numerologijos paslaugos. Analizės....

Naujausia metodika, apjungianti rytų ir vakarų numerologiją. Tikslu - konkretu - kryptinga. Rusijos ezoterikos centro...

paranormal.lt
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 10 gr. iki 300 gr. Dar tur...


//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


paranormal.lt
Refliukso gydymas natūraliomis priemonėmis...

Daugelis galvoja, kad skrandžio refliuksas ir padidėjęs rūgštingumas yra vienas ir tas pats, bet taip nėra, todėl nereikia skubė...
paranormal.lt
Skrandžio refliukso gydymas natūraliais būdais...

Skrandžio refliuksas kamuoja ne vieną žmogų ir daugelis iš mūsų problemą bando spręsti naudodami skrandžio rūgšties gamybą mažin...
paranormal.lt
Uždėkite sodą po akimis ir rezultatas jus nustebins!...

Dažnai žmonės galvoja, kad pigūs vaistai, pasigaminti namie savarankiškai negali susidoroti su odos problemomis. Tačiau, tai ...

paranormal.lt
Kaip atstatyti pažeistus inkstus, naudojant tik 1 arbat...

Inkstai - gyvybiškai svarbus organas mūsų kūne. Pagrindinė jo funkcija yra užtikrinti hormonų ir fermentų veiklą, kad suskaid...Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Lietuvoje papasakojo apie ateivius ... Svarstymai, ar egzistuoja nežemiška gyvybė, turi daugybę versijų. Mokslininkai vis ieško egzopl... (1226)
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (2299)