Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 2

Pavasaris - pepsinės opos paūmėjimo sezonas! Receptai!

Skrandžio opos atsiradimo priežastys:

1. Vaistų vartojimas. Didžiausią įtaką turi: aspirinas, indometacinas, diklofenakas, fenilbutazonas, ketoprofenas, ibuprofenas.

2. Opa gali būti kitų ligų, įskaitant, tuberkuliozės, cukrinio diabeto, Krono ligos, hiperparatiroidizmo plaučių vėžio, hepatito, kepenų cirozė, pankreatitas, sifilio ir kitų pasekmė.

3. Skrandžio trauma, kraujo užkrėtimas, bet kokia šoko būsena, kūno paviršiaus nudegimai ir nušalimai.

4. Stresas, bloga mityba, žalingi įpročiai, nestabili emocinė būsena.

5. Paveldimi veiksniai.

Pateikiami žmonių surinkti liaudies receptai, metodai, kaip gydyti opos susirgimą.

Pavasaris - pepsinės opos paūmėjimo sezonas! Receptai!

Mes jums siūlome efektyviausius ir populiariausius receptus!

Receptas 1. Burokėlių sultys.

Išspauskite žalią burokėlį. Geriamos burokėlių sultys yra skiedžiamos virintu vandeniu 1:1 po pusę stiklinės, ne ankščiau, kaip 25-30 minutes, prieš valgį.

Receptas 2. Aloe Vera (Alavijas) ir medus.

Paimkite degtinę, susmulkintą  alavijo šakelę ir medaus, lygiomis dalimis. Leiskite mišiniui nusistovėti per dieną. Kurso trukmė - 4-5 savaitės, kiekvieną dieną, tris kartus po šaukštą.

Receptas 3. Medetkų aliejus, pienas ir medus.

Norint paruošti šį receptą į 200 gramų šiltą pieną įpilkite 5 gramus medetkų aliejaus ir tiek pat medaus. Viskas išmaišoma ir geriame valanda prieš pusryčius.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau