Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Liepos » 26

Šis gėrimas padės palaikyti virškinimo ir žarnyno sveikatą!

Labai skanus ir gaivus gėrimas padės atsikratyti virškinimo problemų!

Šis gėrimas padės palaikyti virškinimo ir žarnyno sveikatą!

Arbatos grybas gaminamas iš pasaldintos arbatos (paprastai juodos arbatos, bet kartais ir žalios arbatos), fermentuotomis bakterijų kolonijomis ir mielėmis.

Galutinis rezultatas yra eliksyras, kuris turi stiprias savybes kovoje su vėžiu, artritu ir kitomis degeneracinėmis ligomis.

Šis arbatos grybas turi daug maistinių medžiagų ir vitaminų, pavyzdžiui, vitamino B, glutamo rūgšties ir antioksidantų, arbatos grybas turi didelę terapinę naudą.

Yra 2 pagrindinės priežastys vartoti arbatos grybą:

1. Detoksikacija. Arbatos grybo privalumas, gebėjimas padėti organizmui fermentų ir bakterijų rūgščių gamybai, kurias jis panaudos kepenų ir inkstų detoksikacijai.

Tai buvo įrodyta klinikinių tyrimų metu, kad gliukono rūgštis gali padėti vėžiu sergantiems pacientams.

2. Virškinimo trakto ir žarnyno sveikata. Arbatos grybas padeda organizmui išlaikyti sveiką virškinimo sistemą.

Kadangi arbatos grybas fermentuotas iš bakterijų kolonijų ir mielių, jis kaitomas probiotiniu gėrimu.

Kitą kartą, kai jūs pajusite, kad jūsų organizmas netinkamai virškina maistą arba kenčia nuo virškinimo, bado jausmo, pabandykite arbatos grybą.

Šis gėrimas padės palaikyti virškinimo ir žarnyno sveikatą!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.08.2020 laikas 21:46 Ar galima valyti kraują, šiuo liaudies receptu?
Šio gėrimo skonis primena į stiklinę sulčių! Pageidautina gerti mėnesį, tokiu būdu išvalomas kraujas, limfinė sistema, praeina įprastos ligos, galvos skausmai, normalizuojama medžiagų apykaita ir t.t.

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 19:38 Hidroksichlorokvinas. Filmas, kuriuo pasidalino Trampas

Šį filmą iš visų socialinių tinklų nuolat šalina. Juo savo tviterio paskyroje pasidalijo ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Šis filmas – tai JAV gydytojų pasakojimas apie vaistą nuo Covid-19 – Hidroksichlorokviną.

...

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 12:41 Prieš maždaug 720 milijonų metų Žemė užšalo į ledo gniužulą: kas sukėlė didžiausią ledynmetį Žemėje?
Žemę per jos gyvenimą nuolatos daužė įvairaus dydžio meteoroidai. Kai kurie krateriai matomi ir šiandien, bet tektoninis bei vulkaninis aktyvumas, atmosferiniai, biologiniai ir hidrologiniai procesai juos laikui bėgant užlygina. Tad nustatyti, kaip dažnai meteoritai krisdavo ant Žemės tolimoje praei...

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 12:01 Ar sapnai gali kelti pavojų?

Galima drąsiai sakyti, kad ne, tačiau yra viena išimtis. Tai sąmoningo sapnavimo praktika, kuri atveria neįtikėtinų galimybių išnaudoti pasąmonės galias. Tačiau sakoma, kad tai – slidus kelias, vedantis beprotybės link. Ar pasinėrus į sąmoningus sapnus galima prarasti ryšį su realybe?

...

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 20:51 Q žinios: Teisingumas yra išties saldus
Q naujienos: Faučis atmeta Trampo kaltinimus; Pasakoja kaip jo vakcinos keis DNR; Sorošas perpumpavo dar ketvirtį milijardo BLM; Qanon paskyros grįžo į Twitter ir t.t

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 15:43 Žemė pakeliui į asteroidų debesį?

Prasidėjus tikram pasauliniam karui dėl Sirijos, per pastarąjį dešimtmetį, visi, kas galėjo, kam reikėjo ir kam nereikėjo pradėjo siųsti ten savo žmones, armijas. Sąmokslo teorijos bendruomenėje dažnai kyla įtarimų, kad visi ten kažko ieško, su siaubinga jėga, net kovos vyksta. Ko ieško ten, nėra...

Skaityti daugiau