Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Liepos » 28

Skausmai krūtinėje gali perspėti apie širdies stuburo ir plaučių ligas

Ne visi atkreipia tinkamą dėmesį į skausmus krūtinėje, manydami, jog juos sukelia neuralgija. Skausmus krūtinėje dažniau ar rečiau esame pajutę visi, tačiau jų priežastis nėra lengva nustatyti. Skausmus krūtinėje gali sukelti daugybė priežasčių.

Skausmai krūtinėje gali perspėti apie širdies stuburo ir plaučių ligas

Plaučių ligos. Plaučių ligos gana dažnai sukelia krūtinės skausmus. Dažniausiai krūtinės skausmus sukelia pleuritas (pleuros uždegimas).

• Skausmus krūtinėje sukelia ir pneumotoraksas: oro susikaupimas pleuros ertmėje bei infekcinės plaučių ligos (tuberkuliozė). Verta atminti, kad susirgus pneumonija krūtinės skausmai pasireiškia retai, nes plaučių audiniuose nėra skausmo receptorių.

• Plaučių ligų sukelti krūtinės skausmai - ūmūs. dažniausiai dešinėje pusėje. Neretai skauda krūtinę ir tuo pat metu dusina. Tokiais atvejais reikia kreiptis į terapeutą ar pulmonologą.

Krūtinės ląstos radikulitas. Rečiau krūtinę skauda dėl krūtinės ląstos radikulito, kai sudirginamos nervų šaknelės, iš kurių susidaro tarpšonkauliniai nervai. Tokius krūtinės skausmus skatina peršalimas. pernelyg dideli fiziniai krūviai ar traumos. Dažniausiai šie skausmai nuo stuburo pasiekia priekinę ar šoninę, dešinę ar kairę krūtinės pusę. Šie skausmai yra aštrūs, vienpusiški. Kartais skaudamos vietos tampa nejautrios, todėl būtina kiek galima skubiau kreiptis į gydytojus.

• Aštrius skausmus pajuntame vos tik prisilietę prie odos. Tokius skausmus reikia malšinti vaistais ar injekcijomis.

Širdies ligos. Skausmus krūtinėje gali sukelti širdies ir kraujotakos sistemos ligos. o pirmiausiai - išeminė širdies liga. Jei širdies raumenyje net ir nežymiai sutrinka kraujotaka pakankamai daug kraujo netekusi širdis „šaukiasi" pagalbos skausmais (stenokardija), dusuliu, aritmija (sutrikusiu širdies ritmu). Dažniausiai skausmas juntamas kairėje krūtinės pusėje. Šie skausmai yra tampriai susiję su fiziniu ar emociniu krūviu. Ištikus stenokardijos priepuoliui, peršti krūtinę, jaučiamas diskomfortas, atrodo, kad krūtinės centrinę dalį kažkas spaustų. Tokiais atvejais būtina kreiptis į kardiologą ir kompleksiškai pasitikrinti sveikatą.

Stuburo ligos. Įvairiomis stuburo ligomis serga apie 60-80 proc. suaugusių žmonių, Įgimtos kaulų ir sąnarių anomalijos, traumos, sėdimas gyvenimo būdas, sunkių daiktų nešiojimas - tai priežastys dėl kurių pasikeičia įprasta stuburo konfigūracija. Keičiantis orui, padidėjus krūviui sąnariams, juose prasideda uždegiminiai procesai ir atsiranda skausmai. Stuburo sukelti krūtinės skausmai gali būti ilgalaikiai, tačiau juntami ne vien tik krūtinėje, bet ir rankose, strėnose ir t.t. Skausmų vieta priklauso ne tiek nuo judėjimo. kiek nuo ilgo sėdėjimo, pavyzdžiui, ilgai sėdint lėktuve.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.08.2020 laikas 12:41 Prieš maždaug 720 milijonų metų Žemė užšalo į ledo gniužulą: kas sukėlė didžiausią ledynmetį Žemėje?
Žemę per jos gyvenimą nuolatos daužė įvairaus dydžio meteoroidai. Kai kurie krateriai matomi ir šiandien, bet tektoninis bei vulkaninis aktyvumas, atmosferiniai, biologiniai ir hidrologiniai procesai juos laikui bėgant užlygina. Tad nustatyti, kaip dažnai meteoritai krisdavo ant Žemės tolimoje praei...

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 12:01 Ar sapnai gali kelti pavojų?

Galima drąsiai sakyti, kad ne, tačiau yra viena išimtis. Tai sąmoningo sapnavimo praktika, kuri atveria neįtikėtinų galimybių išnaudoti pasąmonės galias. Tačiau sakoma, kad tai – slidus kelias, vedantis beprotybės link. Ar pasinėrus į sąmoningus sapnus galima prarasti ryšį su realybe?

...

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 20:51 Q žinios: Teisingumas yra išties saldus
Q naujienos: Faučis atmeta Trampo kaltinimus; Pasakoja kaip jo vakcinos keis DNR; Sorošas perpumpavo dar ketvirtį milijardo BLM; Qanon paskyros grįžo į Twitter ir t.t

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 15:43 Žemė pakeliui į asteroidų debesį?

Prasidėjus tikram pasauliniam karui dėl Sirijos, per pastarąjį dešimtmetį, visi, kas galėjo, kam reikėjo ir kam nereikėjo pradėjo siųsti ten savo žmones, armijas. Sąmokslo teorijos bendruomenėje dažnai kyla įtarimų, kad visi ten kažko ieško, su siaubinga jėga, net kovos vyksta. Ko ieško ten, nėra...

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 10:01 Karantinas-2 prasidės rugpjūčio 30 d. ir truks ŠEŠIS mėnesius

Liepos 31 d. vokiečių svetainė liebeisstleben.de praneša, kad po mėnesį, nuo 2020 m. rugpjūčio 30 d., Vokietijoje prasidės pakartotinis karantinas su uždarymu namuose, kuris truks nuo TRIJŲ iki ŠEŠIŲ mėnesių. Tai yra, iki 2021 m. kovo 1d.

...

Skaityti daugiau

01.08.2020 laikas 13:11 Kiaulpienių Nauda Sveikatai. Ar Kiaulpienės Ir Pienės Gydo Praktiškai Viską?

Kiaulpienės padeda gydyti kepenų ligas, diabetą, šlapimo takų infekcijas, aknę, geltą, vėžį ir anemiją. Jos stiprina kaulus, gražina odą, lieknina. Kiaulpienė gydo hepatitą, kepenis, inkstus, skrandžio negalavimus ir net vėžį. Padeda menopauzės metu. Kiaulpienių nauda sveikatai: gydo od...

Skaityti daugiau