Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.6K) Komentarų: (0) (01.06.2018 - 09:40)

Patinimo gydymas

Patinę vokai ir paplatėjęs juosmuo – dažniausi skysčių kaupimosi organizme požymiai. Kaip tinkamai, nepadarant žalos sveikatai, pašalinti nereikalingą vandenį iš organizmo? Štai jums keli būdai.

veikatos patarimai, koju patinimas, patinimas po akimis, patinimas

Greitasis.

Tiks norint atsikratyti rytinių patinimų, kai reikia greitai susiruošti į darbą. Visa procedūra truks ne ilgiau kaip 10-20 minučių. Jums reikės žalios bulvės, šalto juodosios arbatos nuoviro arba paprasčiausio ledo iš šaldiklio. Kaukė iš žalios bulvės daroma paprastai: daržovė nuskutama ir stambiai sutarkuojama. Masė sukrečiama į marlę ir uždedama ant vokų kaip kaukė. Po 15 minučių tinimų lyg nebuvo.

Šiam tikslui taip pat tiks po arbatos gėrimo likę pakeliai. Juos reikia šiek tiek atvėsinti ir 15-20 minučių uždėti ant vokų. Kas rytą veidui atgaivinti idealiai tiks ir paprasčiausias ledo gabalėlis. Jis pastebimai sumažina patinusias vietas per porą minučių.

Iškrovos.

Šis būdas geras tais atvejais, kai tinimas vargina ne retsykiais, o kiekvieną rytą. Norint atsikratyti patinusių vietų, reikia veikti kompleksiškai. Pirmiausia, apsilankyti pas terapeutą. Antra, sumažinti sūdytų, keptų, marinuotų, konservuotų produktų ir patiekalų vartojimą. Būtinai kartą per 7-10 dienų pasidaryti iškrovos dieną – gerti tik gryną vandenį. Dera žinoti, kad sultys, pienas, gazuoti gėrimai ir sriubos vandeniu nelaikomi.

Priešalerginis.

Kartais patinusių vietų atsiranda dėl alerginės reakcijos. Šiuo atveju ideali priemonė – antihistamininio preparato tabletė. Vis dėlto gerti vaistų dėl pirmą kartą atsiradusio tinimo neverta. Paprastai alerginį tinimą lydi niežulys ir bėrimas, kartais – net kvėpavimo sutrikimai. Būtent tokiais atvejais jums pagelbės vaistai. Tačiau jeigu praėjus valandai po to, kai išgėrėte vaistų, nepajutote pagerėjimo, vertėtų kreiptis pagalbos į profesionalus.

Vitamininis.

Neretai tinimas vargina dėl B grupės vitaminų, taip pat magnio, cinko ir seleno trūkumo organizme. Dėl šių medžiagų stokos sutrinka vandens pusiausvyra organizme. Beje, neretai būtent dėl to tinimas sustiprėja priešmenstruaciniu periodu. Geriausia priemonė šiuo atveju-reguliariai vartojamas vitaminų ir mineralų kompleksas.

Kai patinusios vietos ne itin žymios, neverta vartoti šlapimo skatinamųjų preparatų, ypač stiprių. Pavartojus tokių preparatų skysčiai pirmiausia išplaunami iš kraujagyslių, o ne iš audinių. Dėl to gali susidaryti trombų. Atminkite, kad šlapimo skatinamųjų vaistų gali skirti tik gydytojas, prieš tai nustatęs tinimo priežastis.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: patinimas po akimis, sveikatos patarimai, patinimas po ausimi, koju patinimas
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar