Pagrindinis » Kategorija: Kosmosas » Peržiūrų: (670) Komentarų: (0) (05.04.2018 - 18:49)

Planeta X pateko į Saulės sistemą?

Apie šią Planetą X, ji taip pat astronomų klasifikuojama Planeta-9 rašė dar šumerai, o mokslinis pasaulis juokėsi iš šios legendos, o vėliau mokslininkai pripažino apie šio objekto egzistavimą, praneša planet-today.com.

Planeta X, Planeta 9, Saulės sistema, Planeta, www.paranormal.lt

Šis oficialus pripažinimas pats savaime reiškia, pavyzdžiui, apie tai, kad netrukus šios klajojančios planetos buvimas bus toks akivaizdus, kad nebus tiesiog prasmės neigti tai, ką mes visi galėsime stebėti iš žemės.

Vienas iš tyrėjų patalpino vaizdo įrašą, kuriame aiškiai matomas didelis objektas, kuris sukasi aplink Saulę. Vaizdo įrašo autorius atliko gana išsamią įrašo analizę ir yra įsitikinęs, kad tai ne atspindys, o šalia mūsų šviesos šaltinio yra tikrai nežinomas kosminis kūnas.

Planeta X pateko į Saulės sistemą?

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: Planeta 9, Planeta, planeta X, Saulės sistema
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar