Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (29.05.2018 - 20:19)

Praktiški dantų pastos panaudojimo būdai

Jūs būsite nustebinti!

praktiški patarimai, dantų pasta, dantų pastos panaudojimas, batai

Paprastai dantų pastą žmonės naudoja tik vienam dalykui: valyti dantis. Bet dantų pastą galime panaudoti ir kitiems tikslams. Ji greitai džiūsta ir sugeria drėgmę, šalina dėmes.

Sidabras.

Kai sidabras apsineša, nėra reikalo naudoti specialias valymo priemones. Tiesiog paimkite dantų pastą ir nuvalykite sidabrą, greitai pamatysite spindesį.

Automobilio žibintai.

Ne tik metalinės detalės reikalauja valymo, galima valyti priekinio automobilio žibintus. O tam nieko geresnio nėra, kaip dantų pasta. Tiesiog uždėkite ant kempinės dantų pastos ir švelniai patrinkite.

Seni pianino klavišai.

Jūsų teta paliko jums seną pianiną su pageltusiais klavišais, prie kurių nesinori prisiliesti? Dantų pasta sugrąžins jiems jaunystę!

Avalynė.

Dantų pasta pašalins nešvarumus iš plastiko ar sintetinio audinio, ypač batų.

Akiniai.

Įdomus faktas, kad ji nėra toksiška ir gali pašalinti dėmeles nuo įvairių dalykų.

Pasidalinkite šiomis praktinėmis idėjomis socialiniuose tinkluose.

Praktiški dantų pastos panaudojimo būdai

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar