Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Birželio » 13

Raketa numušė NSO

Kijevo gyventojas Aleksejus Smirnovas anksčiau buvo inžinierius ir dalyvavo kuriant raketinę techniką. Vieną dieną jis užėjo į laikraščio redakciją ir pasakė, kad straipsnyje ufologijos tema buvo pateikta nepilna informacija. Šiame straipsnyje buvo rašoma, kad 199-ųjų m. rugsėjo 24 d. pirmą kartą buvusios SSRS teritorijoje dokumentais užfiksuotas nežemiškas objektas. Buvęs konstruktorius teigė, kad iki minimos dienos tokių nuotraukų buvo padarytas ne vienas šimtas.

Antra saulė

Aleksejus Smirnovas žurnalistams pasakojo, kad 1981-ųjų m. liepos 26 d., kai jis tarnavo raketinės kariuomenės bandymų poligone, nutiko keistas įvykis. Ankstyvą tos dienos rytą, 5:10 val. Smirnovas atsibudo, apimtas didžiulės baimės. Jis atsikėlė, priėjo prie praviro lango ir danguje pamatė dvi saules! Viena saulė atrodė įprastai, o kita - baimę keliantis raudonas rutulys. Prie pastato, kuriame gyveno konstruktorius, privažiavo automobilis, iš jo išlipo kareivis ir perdavė įsakymą kuo greičiau susiruošti ir vykti kartu su juo. Smirnovas buvo nugabentas į paskirtą karininkų susirinkimo vietą. Ten jau buvo susirinkę apie 50 žmonių. Tuo metu raudonasis rutulys didžiuliu greičiu priskriejo prie susirinkusiųjų, pakybojo virš jų apie 5 sekundes, staigiai apsisuko ir išnyko rytų kryptimi! Suprantama, kad apie šį nutikimą ilgai kalbėjo, tačiau tai darė tik namuose, nes tarnyboje tai buvo uždrausta daryti (paranormalios naujienos - paranormal.lt).

Buvo išleistas visiškai slaptas įsakymas, kuris ne tik draudė pokalbius apie NSO, bet ir nurodė erdvę virš poligono padalinti į sektorius, kurių kiekvieną turėjo „stebėti“ specialus radioteleskopas. Jie per trumpą laiką apie 20 kartų užfiksavo NSO.

NSO, Ufologija, paranormal.lt

Masinis antplūdis

1985-ųjų m. rugpjūčio 17 d. 3 val. nakties iš bandymų aikštelės atėjo pranešimas apie tai, kad danguje pasirodė daugybė objektų - žiedų, kryžių, šviečiančių taškų. Buvo duotas įsakymas nufotografuoti ir nufilmuoti nekviestus svečius. Į štabą buvo pristatyta daugiau nei 10 km nufilmuotos juostos! Buvo paruošta ataskaita, prie kurios pridėta apie 30 geriausios kokybės nuotraukų, kuriose matėsi įvairių formų objektai. Vienoje nuotraukoje matėsi didžiulis baltas kryžius juodo dangaus fone. Taip pat labai gerai buvo matyti 7 blizgantys žiedai juodame danguje. Jie nuolat judėjo iš vienos vietos į kitą. Štabo karininkai pastebėjo vieną dėsningumą - nežinomi objektai visada pasirodydavo prieš naujų raketų bandymus!

Grėsmingas diskas

1986-ųjų m. rugpjūčio 18 d. Aleksejus Smirnovas važiavo automobilių kolonos, gabenusios skaldą, priekyje. Šalia jo sėdėjo vairuotojas kazachas. Aplinkui buvo matyti kalvota pusdykumė. Staiga Smirnovas pajuto jau žinomą nepaaiškinamos baimės jausmą. Jis apsižvalgė aplinkui ir arti žemės pamatė apie 150-200 m skersmens metalo spalvos diską! Jame nebuvo matyti jokių durų ar langų. Vairuotojas kažką ėmė kalbėti savo kalba, paleido vairą ir susirangė prie kabinos grindų. Automobilis neteko valdymo, nuvažiavo nuo kelio, atsirėmė į nedidelę kalvą ir užgeso. Tuo metu keistasis objektas staiga šovė aukštyn ir dingo iš akių.

Objektas subyrėjo į smulkias dalis!

1978-ųjų metų pabaigoje vienas iš geriausių raketų konstruktorių Piotras Grušinas savo akimis matė, kaip virš bandymų poligono netoli
Balchašo maždaug 30 km aukštyje danguje pakibo nežinomas objektas. Grušinas, kaip bandymų vadovas, davė komandą sunaikinti objektą.

Buvo paleista raketa, kuri pataikė į objektą. Šis subyrėjo į smulkias dalis. Po to daugiau nei savaitę keletas stambių kariuomenės padalinių šukavo poligoną. Tiems kareiviams, kuriems pavyko aptikti objekto fragmentus, buvo suteikiamos atostogos. Surasti elementai priminė šiuolaikinių televizorių elektronines plokštes. Jų silicio pagrinde buvo įmontuoti kitų medžiagų atomai ir molekulės. P.Grušinas puikiai pasinaudojo šiuo „sufleriu“ - naujesnės priešlėktuvinės gynybos kariuomenės raketos priekinėje dalyje atrodė tarsi padengtos granitu. Tai buvo silicis, padengtas plazminiu būdu.

Susidūrimas

1973-ųjų m. spalio 18 d. 22:30 val. JAV KOP malūnsparnis, kuriame skrido keturi ekipažo nariai, vadovaujami papulkininkio Lario Koino, skrido iš Kolumbo miesto Ohajo valstijoje į Klyvlendą. Praėjus pusvalandžiui nuo skrydžio pradžios vyresnysis seržantas Janačekas rytų pusėje prie horizonto pastebėjo raudonos ugnies kamuolį, kuris skrido tiesiai link malūnsparnio! Norėdamas išvengti susidūrimo, Koinas liepė nusileisti žemyn. Nežinomas objektas atliko tokį patį manevrą. Jis tiesiog krito ant malūnsparnio. Papulkininkis sodriai nusikeikė ir vidinio ryšio priemonėmis ekipažo nariams įsakė tvirtai prisirišti. Po to jis susigūžė, laukdamas baisaus smūgio, sulaikė kvėpavimą, tačiau staiga ausinėse išgirdo Janačeko balsą: „Žiūrėkite, kas tai?“. Vadas atmerkė akis ir negalėjo patikėti tuo, ką matė - tiesiai prieš malūnsparnį ore kabėjo pilkas 15-18 m ilgio objektas su pilku metaliniu antstatu. Priekinėje šio objekto dalyje švietė ryški raudona šviesa. Objekto dugne buvo kažkoks pagilėjimas, iš kurio pasirodė konuso formos žalios spalvos spindulys. Jis pasiūbavo truputį ir apšvietė priekinį malūnsparnio kabinos langą.

Tuo metų malūnsparnis buvo nusileidęs iki 500 m aukščio, jame ėmė sukinėtis kompaso rodyklės, o aukštimatis kažkodėl rodė 900 m aukštį. Dar daugiau, vertikalaus greičio indikatorius rodė, kad malūnsparnis kylą aukštyn 300 m/s greičiu! Pasiekus 1140 m aukštį, visi žmonės, buvę malūnsparnyje, pajuto smūgį! Laimei, po to keistasis objektas nuskrido šalin, o ekipažas galėjo tęsti kelionę toliau. Apie šį įvykį pats Laris Koinas 1978-ųjų m. lapkričio 27 d. papasakojo SNO Generalinės asamblėjos Politiniam komitetui, kuris šį epizodą įvertino kaip „priešišką“.

Istorija su šilumvežiu

1985-ųjų metų vasario mėnesį Karelijoje nutiko ufologijos istorijoje precedentų neturintis įvykis - NSO į kalną traukė tūkstančius tonų sveriantį geležinkelio sąstatą! Smulkiau apie šį įvykį buvo papasakota Kijevo mokslo populiarinimo studijos filme „Ateivių beieškant“. Traukinio mašinisto Sergejaus Orlovo liudijimu, ekipažas iš vadovybės netgi gavo premiją „už kuro ekonomiją“! Vienos stoties budinčioji, išėjusi pasitikti pravažiuojančio sąstato, pamatė neįtikėtiną vaizdą - prieš šilumvežį kabojo didžiulis pusiau permatomas kamuolys, kuris tarsi buvo susikabinęs su šilumvežiu! Dar labiau keista tai, kad šio kamuolio viduje maždaug kairiojo žibinto aukštyje moteris pamatė ryškiai raudoną „lėkštę“ besisukančią horizontalioje plokštumoje!

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar