Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Liepos » 5

Sensacingas Bendžamino Fulfordo pranešimas

Bendžaminas Fulfordas yra gerai žinomas ir populairus žmogus konspirologijos sferoje. Tai - kanadietis žurnalistas, daug metų gyvenantis Japonijoje. Jis dirbo Japonijos žiniasklaidos priemonėse, po to vadovavo "Forbes" leidybos namų Ramiojo vandenyno biuriui. Fulfordas yra sąmokslo teorijos šalininkas, parašė keletą knygų, dažnai dalyvauja Japonijos televizijos specializuotose programose ir porjektuose.

2011 metų rugsėjo mėnesį Fulfordas žurnalistui Deividui Vilkokui davė interviu, kuris tapo tikra sensacija. Pokalbio metu jis detaliai papasakojo, kad didelius sugriovimus sukėlęs 2011 metų kovo 11 d. Japonijoje vykęs žemės drebėjimas buvo dirbtinai sukeltas. Ypač didelį susidomėjimą kelia ši ištrauka iš interviu: „Yra bendrovė, kuri vadinasi „Higashi Nippon House“. Ji stato nebrangius būstus Japonijos šiaurės rytuose. Šios bendrovės akcijų vertė labai pakilo likus mėnesiui iki atakos (žemės drebėjimo). Jums reikia suprasti, kad Japonijos gyventojai sensta, jų pačių mažėja. Bendrovės, kuri stato pigius namus, akcijų vertė neturi jokio pagrindo taip staigiai pakilti, jeigu nėra žinoma apie būsimus įvykius“.

Kokia yra Bendžamino Fulfordo teorijos esmė? Fulfordas ir jo šalininkai teigia, kad keletą pastarųjų dešimtmečių vyksta nematoma akiai kova tarp dviejų pasaulinių globalių grupių. Pirmoji grupė - tai savotiškas nacistų internacionalas ir jam simpatizuojantys žmonės iš JAV, Anglijos ir Italijos, kitų šalių, o taip pat „palaikymo grupės“, kurių galima aptikti JAV Kongrese ir Vatikane.

Šiuos grupuotės tikslas - sukurti mūsų planetoje nacistinę vyriausybe. Grupuotės nariai skelbia, kad šiandien Žemėje gyvena per daug žmonių, ypač žmonių iš žemesnių rasių, turinčių tamsesnę odos spalvą.

Šio nacistų internacionalo planuose yra numatyta labai smarkiai sumažinti Žemės gyventojų skaičių (maždaug 90 procentų), panaudojant branduolinį ginklą.

„Po plataus masto branduolinio ginklo panaudojimo jie planuoja pasislėpti po žeme“, - savo interviu papasakojo Bendžaminas Fulfordas. Kaip teigia Fulfordas, 2011 m. rugpjūčio 11 d. JAV, Kolorado valstijoje įvyko gana keistas žemės drebėjimas. Jis keistas tuo, kad įvyko seismiškai neaktyvioje zonoje.

Fulfordas tai aiškina paprastai: žemės drebėjimas reiškia, kad buvo susprogdinti nacistų internacionalo du požeminiai miestai, kuriuose gyveno apie 60 tūkstančių žmonių. Didžiulė šios grupės problema, kad jai nepaprastai trūksta lėšų, kas jos lyderius verčia vienokiu ar kitokiu būdu (nusikalstamu ar legaliu) ieškoti būtinų veiklai lėšų.

Šiai grupuotei atsvarą sudaro bendrijos, vadinamos „Baltasis drakonas“ ir „Baltosios skrybėlės“. Bendžaminas Fulfordas yra pirmosios iš jų vadovas.

Sąmokslo teorija, žemės drebėjimas,Benjamin Fulford

Kaip teigia vyras, bendrijos „Baltasis drakonas“ nariais yra Pentagono, CŽV, žvalgybos atstovai, į šią grupę įeina kitos bendrijos, įskaitant slaptas grupuotes iš Azijos regiono.

Minėtame interviu Fulfordas pasakė, kad 2011 metų rugsėjo mėnesio viduryje buvo 87 valstybės, kurios priešinosi nacistų internacionalo veiklai.

O dabar sugrįžkime prie žemės drebėjimo, įvykusio Japonijoje 2011 m. kovo 11 d. Pagal Bendžamino Fulfordo versiją šios katastrofos priežastys yra šios. Tarptautinis nacistų internacionalas jautė didžiulį lėšų trūkumą, todėl surengė kataklizmą, kad galėtų šantažuoti Japonijos vyriausybę ir reikalauti iš jos pinigų.

Toliau pateiksime keletą ištraukų iš Bendžamino Fulfordo interviu, kurį jis 2011 m. rugsėjo 14 d. davė Deividui Vilkokui.

Bendžaminas Fulfordas: Yra žinoma, kad japonų gręžimo laivas „Chikui Maru“ gali daryti 10 km gylio gręžinius jūros dugne. Jis vykdė gręžimo darbus tiksliai toje vietoje, kur buvo žemės drebėjimo epicentras. Apie tai netgi rašoma sausio 17 d. vietiniame laikraštyje. Būtent šio laivo ekipažas ir padėjo bombą jūros dugne. Tai buvo bandymas teroro keliu gauti pinigų iš Japonijos vyriausybės.

Deividas Vilkokas: Ar tai reiškia, kad jie iš pradžių jūros dugne padėjo bombą, po to pagrasino Japonijos vyriausybei, kad ją susprogdins, jei negaus pinigų, ir vėliau savo grasinimą įvykdė?

Bendžaminas Fulfordas: Ne, jie pinigų paprašė vėliau, jau po žemės drebėjimo, pareikšdami: „Jeigu nesutiksite, kitas taikinys - Fudzijamos kalnas“.

Deividas Vilkokas: Tiems, kas nežino, pasakysime, kad Fudzijamos kalnas yra
visiškai šalia Tokijo - paties didžiausio Japonijos miesto.

Bendžaminas Fulfordas: Taip, tai tiesa.

Deividas Vilkokas: Tai reiškia, kad jie rengiasi sugriauti Tokiją. Kiek šiame mieste yra gyventojų?

Bendžaminas Fulfordas: Apie trylika milijonų. Dar vienas liudijimas buvo gautas iš Takemaso Kavazės - Japonijos karinės žvalgybos karininko. Vėliau jis papasakojo, kad Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanjahu po užpuolimo skambino Japonijos ministrui pirmininkui Naoto Kanui. Netanjahu pasakė, kad jie organizuos kitas branduolines katastrofas šalia Japonijos, jeigu ji nepradės mokėti pinigus. Kanas buvo taip išsigandęs, kad paprasčiausiai sutiko: „Gerai, mes duosime pinigų“. Jis davė įsakymą nacistų grupuotei pervesti apie 20 milijardų dolerių.

Sąmokslo teorija, žemės drebėjimas, bendžaminas fulfordas

Dar vienas įdomus faktas: mūsų grupė perėmė pokalbį tarp Kirko Kempbelo (užsienio reikalų ministro padėjėjo Azijos reikalams) ir Japonijos politinio veikėjo Ičiros Osavos 2011 metų kovo 9 dieną. Šio pokalbio metu Kempbelas prašė Osavos neskaidyti valdančiosios partijos ir forsuoti naujos vyriausybės formavimą. [Priešingu atveju Japonija galėjo išsilaisvinti iš sąmokslininkų kontrolės.]
Kempbelas pažadėjo Osavai, jei pastarasis sutiks išsaugoti valdančiąją partiją, jam bus suteikta teisę eksploatuoti ceolito radimvietę Fukušimos provincijoje. Ceolitas naudojamas radioaktyviųjų atliekų valymui. Šis pokalbis buvo įrašytas kovo 9 dieną - likus dviem dienoms iki žemės drebėjimo ir jo sukelto cunamio“.

Kaip teigia Bendžaminas Fulfordas, Fudzijamos ugnikalnį buvo planuojama susprogdinti praėjus mėnesiui po žemės drebėjimo prie Japonijos krantų, t. y. 2011 metų balandžio 11 dieną.

Savaime suprantama, kad kiekvienas mūsų gali tikėti arba netikėti Bendžamino Fulfordo žodžiais. Tikrai bus tokių skaitytojų, kurie teigs, kad visa tai yra kažkokio bepročio svaičiojimai ir tiek. Tačiau neskubėkime su tokiomis išvadomis.

Tai, ką pasakoja Bendžaminas Fulfordas, turi daugybę informacijos (vardai, pavardės, pareigos, pavadinimai, skaičiai ir kt.), apie kurią dauguma statistinių gyventojų visiškai nieko nežino. Kai bet kuris mūsų gauna didelį srautą anksčiau mums nežinomos informacijos, vyksta visiškai natūralus procesas: mūsų smegenys ima tam priešintis.

Kitaip kalbant, mums žymiai lengviau save įtikinti tuo, kad nieko tokio nėra, jog visa tai - tik žmonių, kurių psichine sveikata galima tintai suabejoti, svaičiojimai (teisybės dėlei reikia pasakyti, kad tokie faktai būna ne taip jau retai).

Prieš galutinai atmetant Fulfordo pasakytus žodžius apie 2011 metų kovo 11 dienos žemės drebėjimą, norime skaitytojus informuoti apie tai, kad „Vikipedijoje“ japonų kalba yra teigiama, jog Fulfordas ne kartą yra kalbėjęs apie didelės galios žemės drebėjimus, kurie nuo 1990-ųjų metų vyko įvairiuose Žemės regionuose. Pavyzdžiui, jis yra kalbėjęs apie vieną žemės drebėjimą Sičiuanio provincijoje Kinijoje, keletą žemės drebėjimų Japonijoje (pavyzdžiui, labai stiprų žemės drebėjimą Kobėje 1995 metais). Bendžaminas Fulfordas yra įsitikinęs, kad visi šie žemės drebėjimai buvo sukelti dirbtinai. Prie to prisidėjo ir JAV, vykdydamos jonosferos tyrimo programą „HAARP“.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau