Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (449) Komentarų: (0) (28.08.2018 - 19:25)

Šveicarijos gyventojas pagal ateivių įsakymą išvyko į Argentiną ir pastatė NSO aerouostą

Jis pasakojo, kad 2008 m. Šveicarijos gyventojas Werner Jaisli gavo "telepatinį nurodymą nuo ateivių", ir po to iškeliavo į Argentiną (paranormal.lt).

Čia jis po kurio laiko apsigyveno mažame miestelyje ir pradėjo statyti kažką, kurį vėliau pavadino NSO (Ovnipuerto de Cachi, Salta).

Dabar šioje vietoje nuo žemės, o ypač iš oro galima pažiūrėti labai gražų sudėtingą žvaigždės modelį, sukurta iš baltų ir tamsių akmenų.

Argentina, NSO, aerouostas

Dykuma Salta jau senai žinoma tarp ufologų, kaip vieta, kurioje dažnai pastebimi NSO. Tiesa vis dar neaišku, ar bent vienas erdvėlaivis pasinaudojo Werner Jaisli aikštele.

Argentina, NSO, aerouostas

"Kai vis prasidėjo, aš buvau Italijoje, Forte Altoje. Tai buvo vidurnaktis lapkričio 24, 2008", - pasakoja Werner Jaisli. "Buvo tylu ir gražu. Ir staiga aš danguje pastebėjau du spindinčius taškus, kurie skriejo virš upės maždaug 200 metrų aukštyje.

Objektai iš pirmo žvilgsnio atrodė tvirti. Kamuolių spalva buvo metalinė, o paviršius buvo lygus ir blizgus. Jie praskrido virš mano galvos ir per kutus šalia stovėjusius žmones ir tada iš jų pasirodė į mus galingas šviesos spindulys.

Keista, kad šis spindulys paveikė tik mane. Mano smegenyse kažkas "užvirė", po kurio aš gavau telepatinį įsakymą. Jie paprašė manęs sukurti tinkamą laivų nusileidimo vietą."

Argentina, NSO, aerouostas

NSO uostas yra 4 kilometrai nuo Kachi. Jos centre yra didelė žvaigždė su 36 spinduliais, diametras 48 metrai. Ji turi nedidelę žvaigždę centre, kuri pagaminta iš tamsių akmenų, o balta žvaigždė iš baltų.

Argentina, NSO, aerouostas

Šalia didžiosios žvaigždės yra tamsios žvaigždės modelis, kurį supa tamsių akmenų ratas. Šalia jų yra išdėstyti dar keli tamsių akmenų modeliai.

Argentina, NSO, aerouostas

Argentina, NSO, aerouostas


Dabar Wernerio uostas yra žinomas visame pasaulyje ir yra įdomus lankytojams, kurį aplanko turistai. Tačiau pats Werneris 2011 metais dingo, po to kai jis buvo apkaltintas pavogęs pinigus iš vietos gyventojų ir kai kurį laiką praleido kalėjime.

Remiantis vietiniais gyventojais, Werneris, išėjęs iš kalėjimo, susirinko visus savo daiktus ir išvyko į šiaurę. 2014 m. Jis buvo pastebėtas Bolivijoje, bet toliau jo pėdsakai dingsta.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar