Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Lapkričio » 15

Tibeto Pieno Grybas Ir Nauda

Tibete pieno grybas vartojamas jau daug šimtmečių. Europoje šis grybas atsirado XlX-o a. pradžioje - viduryje.

Tibeto grybu galima surauginti ne tik karvės pieną, tačiau ir ožkos, avies ar kumelės. Kefyras pasižymi stipriu tonizuojančiu poveikiu, nes jame yra pieno rūgšties, kazeino, spirito ir angliavandenių. Pieno rūgštis ne tik suteikia gėrimui tam tikrą skonį, bet ir didžiąja dalimi apsprendžia jo dietines ir profilaktines savybes. Ji aktyvizuoja maistą virškinančių fermentų išskyrimą į žarnyną ir stimuliuoja jų veikimą.

Kefyro naudingumas pasireiškia tuo, kas jis naikina daug mikroorganizmų, tame tarpe ir sukeliančius ligas. Tai stabdo puvimo procesus žarnyne ir toksinių medžiagų susidarymą maisto skaidymosi metu.

Viena iš pagrindinių savybių, dėl kurios žinomas pieno grybas, yra ta, kad jis susilpnina ir išgydo alerginius susirgimus, netgi vaikams.

Su pieno grybu pagamintas kefyras palengvina širdies-kraujagyslių ligų eigą.

Per 2-3 metus visiškai išgydo stiprią hipertoniją.

Kefyras puikiai šalina šlakus, druskų nuosėdas, cheminėmis reakcijomis kenksmingas medžiagas paverčia amino rūgštimis ir dėl to puikiai padeda gydyti aterosklerozę.

Tibeto pieno grybo užpilas padeda nuo nutukimo, nes perdirba riebalus į paprastesnius junginius, kurie vėliau pašalinami iš organizmo.

Po atliktų sudėtingų operacijų grybo kefyras labai efektyviai šalina iš organizmo atidirbusius antibiotikus ir apsaugo žarnyno florą nuo naudingųjų bakterijų žūties. Tam reikia kiekvieną dieną išgerti po 0,5 l (vaikams - po 0,2 l) kefyro.

Tibeto pieno grybo užpilas padeda nuo diabeto - sumažina cukraus kiekį kraujyje (tik negalima jį vartoti kartu su insulinu), normalizuoja žarnyno mikroflorą ir gydo skrandžio ir žarnyno susirgimus - kolitą, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligę, kepenų ir tulžies pūslės ligas.

Kefyrui paruošti reikia 1 arbat. šaukštelį pieno grybo užpilti 250 ml kambario temperatūros pieno ir palaikyti 24 valandas. Šią procedūrą reikia atlikti kartą per parą, visada tuo pačiu metu (geriausia vakare) ir laikyti kambario temperatūroje arba vėsioje vietoje, tačiau ne šaldytuve. Užpiltas pienas visiškai surūgsta per 17-20 valandų. Kai pienas būna surūgęs, paviršiuje atsiranda tirštas sluoksnis, kuriame randasi grybelis. Surūgusį pieną perkošti per sietelį į stiklainį. Pieno grybą nuplauti po šaltu švariu vandeniu, patalpinti į stiklainį ir užpilti nauja pieno porcija.

Elgtis su Tibeto pieno grybų reikia atsargiai, laikantis taisyklių, tada jis tikrai pagamins gydantį ir naudingą gėrimą. Neprižiūrimas grybas greitai žūsta.

Pieno grybo negalima plauti karštu vandeniu ar laikyti šaldytuve, nes tada jis netenka savo gydomųjų savybių.

Pieno grybą reikia nuplauti ir užpilti pieno porcija kiekvieną dieną, nes kitaip grybas paruduos, neteks savo gydomųjų savybių ir gali žūti.

Jeigu reikia išvykti 2-3 dienas, o nėra galimybės pieno grybą vežtis su savimi, tai į 3 l talpos stiklainį reikia įpilti pieno, per pusę atskiesto vandeniu, įdėti grybą, stiklainį padėti į šiltą vietą. Šį kefyrą galima naudoti skalauti kojoms, nes jis sumažina kojų nuovargį, gydo žaizdas, sumažina kojų prakaitavimą.

Suraugintą kefyrą galima vartoti po 24 valandų išlaikymo (bet ne ilgiau) ir suvartoti per parą.

Stiklainį su pieno grybu negalima uždengti dangteliu, nes grybas turi kvėpuoti.

Netgi jei nenaudojate gydomojo kefyro, reikia ir toliau prižiūrėti pieno grybą.

Pieno grybą galima naudoti kosmetiniais tikslais - patrinti rankas, veidą, dėti maitinančias kaukes plaukams.

Nuo spuogų, inkštirų rekomenduojama kiekvieną dieną ant nuvalytos odos dėti marlę, sumirkytą pieno grybo užpilu ir palaikyti 20-30 minučių. Gydymo kurso trukmė - 1 savaitė. Lygiai taip pat galima gydyti užsigavimus ir sutrenkimus.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
04.07.2019 laikas 18:12 Receptai Kiaulienos kotletai su grikiais
Gaminame. Kiaulienos kotletai su grikiais. Kotletai patiekiami su bulvių koše arba virtomis bulvėmis ir mėgstamomis salotomis. Skanaus!

Skaityti daugiau

16.09.2018 laikas 10:58 Receptai Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, profilaktikai
Katarakta liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, kataraktos gydymas, receptai kataraktai, profilaktikai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip ...

Skaityti daugiau

18.09.2019 laikas 06:56 Receptai Klasikinis tiramisu receptas

Kiaušinių baltymus atskirkite nuo trynių. Trynius su 3 v.š. cukraus, kaitindami garų vonelėje, gerai išsukite el. maišytuvu. Įpilkite vanilės ekstraktą, sudėkite maskarponės sūrį ir gerai išmaišykite.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau