Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 7

Vyras kuris nevalgė ir negėrė 70 metų

Prachladas Džanis – unikalus vyras iš Indijos. Jis atsisakė maisto ir gėrimo, kai jam buvo 18 metų. O šiais metais jam sukaks jau 90!

Gydytojai ilgą laiką netikėjo, kad tai įmanoma, todėl prieš 17 metų Prachladas sutiko totaliam daktarų stebėjimui 10 dienų bėgyje. Eksperimento metu vyras net sutiko neiti į dušą.

Žmonės, Žmonės stebuklai, Mokslas, Indija

Džanį stebėjo apie 100 daktarų ir visi jie buvo  priversti pripažinti, kad tapo tikro stebuklo liudininkais! Prachladas iš tiesų puikiai apsiėjo be maisto ir vandens. Jo sveikata buvo visiškai tvarkoje.

Po 7 metų eksperimentą vėl pakartojo ir rezultatai liko lygiai tokie pat. Unikalus vyriškis ramiai apsiėjo be maisto ir vandens stebimas daktarų.

Indijos kariškiai pasakė, kad eksperimento rezultatus jie panaudos rengdami kareivius išgyvenimui ekstremaliose situacijose, kur paprasčiausiai nėra prieigos prie geriamo vandens.

Tačiau be šaukšto deguto neapsieita. Vienas gydytojas atkreipė likusiųjų dėmesį į vieną niuansą. Kasdien Džaniui leisdavo skalauti burną. Vandens jis negėrė, bet pora lašų jam visgi galėjo patekti į organizmą. Tačiau ir tai galima laikyti tikru stebuklu!

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.01.2020 laikas 19:44 Ar Epidemija Kinijoje Kontroliuoja Per 5G tinklus?

Interneto platybėse sklinda įvairios kalbos, sąmokslo teorijos apie Kinija užklupusia pandemija, kurią sukėlė koronavirusas. Štai, viena sąmokslo teorija, kurią paranormal.lt negali patvirtinti nei paneigti. Daugelis šiuo metu rašo, apie įvairius animacinius filmus, kita viena versija, kurią teko...

Skaityti daugiau

26.01.2020 laikas 13:12 Aukso Besivaikant: Kerintis Metalo Spindesys

Iš daugybės D. Mendelejevo periodinėje elementų lentelėje esančių elementų auksas pasižymi vos ne pačiomis unikaliausiomis savybėmis. Pirma, auksas masina žmones savo neįprasta spalva ir spindesiu. Antra, jis lengvai apdorojamas ir sudaro stabilius lydinius su kitais metalais. Trečia, auksas yra ...

Skaityti daugiau

26.01.2020 laikas 09:09 Kuo Toks Pavojingas Naujasis Virusas (Koronavirusas) Kinijoje?

Uchane — tankiausiai apgyvendintame Centrinės Kinijos mieste — užfiksuotas virusinės pneumonijos, sukeltos nauju koronavirusu ir perduodamos iš žmogaus žmogui, protrūkis. Trečiadienį PSO susirinko į neeilinį susirinkimą, nes tai yra pavojingas viruso štamas, teoriškai galintis sukelti...

Skaityti daugiau

26.01.2020 laikas 09:02 Rekordinės Liūtys Brazilijoje Pareikalavo 11 Gyvybių
Mažiausiai 11 žmonių žuvo dėl pietryčių Brazilijoje siaučiančių liūčių. Šiame pačiame regione prieš metus liūtys nusinešė net 270 gyvybių, skelbia AFP.

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 22:19 Kaip linų sėmenimis pravalyti žarnyną, pagerinti tuštinimąsi ir sulieknėti
Linų sėklos ypač naudingos norint išvalyti storąją žarną ir pašalinti atliekas. Kurios kenkia sveikatai. Šį efektą galima pasiekti derinant sėklas su kefyrų, stimuliuojant žarnyną.

Skaityti daugiau