Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Spalio » 2

Liaudies medicinoje yra žinoma gera priemonė nuo sezoninio gripo

Stambieji vaistų gamintojai yra gudrūs, bet liaudies medicina - dar išmintingesnė. Mokslininkai tik dabar pradeda suprasti, kaip veikia liaudies medicinos priemonės. Pastaruoju metu per tyrimus nustatyta, kad šeivamedžio uogos esti stipri antivirusinė priemonė, galinti padėti kovoti su sezoniniu gripu.

Cheminiai junginiai, kurių esama šeivamedžio uogose, pajėgūs sustabdyti gripo viruso plitimą ir dauginimąsi, taip pat sustiprina imunines sistemos reakciją j virusą.

Šeivamedžio uogos esą net efektyvesnės už gripo vakciną, kuri garantuoja norimą rezultatą tik 40 proc. atvejų.

Tyrėjai iš Sidnėjaus universiteto (The University of Sydney) Australijoje tikrino šeivamedžio uogas per ląstelių tyrimus. Mokslininkai išspaudė sulčių iš šeivamedžio uogų, kurių įsigijo valstiečių ūkyje.
Laboratorijoje jie šiomis sultimis apdorojo ląsteles prieš, po ir kaip tik tuo momentu, kai jos buvo užkrėstos gripo virusu.

Sultyse esančios biologiškai veiklios medžiagos neleido ląstelėms užsikrėsti virusu, taip pat neleido virusui plisti, kai šios jau buvo infekuotos. Be to, minėtos medžiagos stimuliavo ląsteles išskirti cito-kinų, cheminių pasiuntinių, kurie padeda imuninei sistemai bendrauti su kitomis ląstelėmis.

Juoduogio šeivamedžio (Sambucus nigra) uogose yra daug antioksidantų, o jų ekstrakto galima nusipirkti tablečių ar sirupo pavidalu.

Gripo virusas per metus visame pasaulyje nužudo apie 1 mln. žmonių.

J Funct Foods, 2019; 54:353-60

Reklama:
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar